31. 10. 2014 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Prosím o zkušenosti BIB

Nepřesvědčivý výsledek

Jsem žena 37 let a už od 18 let bojuji s váhou...Mám silnou vůli,ale buď nějím a nebo jím hodně...Jsem jednou nahoře a jednou dole,Rozhoduji se podstoupit operaci BIB - zavedení balonku,abych se naučila správně jíst...Snad konzultace s lékařem mi pomůže se v tom trochu orientovat.Děkuji za případné reakce kdo zákrok podstoupil a pomoci se rozhodnout.Díky

Dobry den jsem po operaci mesic a pul vaha jde dolu jsem spokojena.Chvala ostatnich mne jeste vice nabiji mam dole 12,5kg.Zacala jsem cvicit a jsem rada,ze jsem to podstoupila :).Neboj te se a bez te do toho :)
Dobrý den smím se zeptat jak to u Vás celkově dopadlo? Jak dlouho jste balonek měla, kolik jste shodila celkem, jestli bylo vše bez komplikací a zda si váhu držíte?..teď po druhém těhotenství se kil nemohu zbavit a ráda bych to toho po novém roce šla. Děkuji Vám za odpovědi. H. :)
Jsem na tom hodně podobně, jak to vše dopadlo ??,
Ahojky:)<br />
Děkuji za odpovědi.Ještě jsem nepodstoupila...ale tento rok to určitě podstoupím...pořád se těch 10 kg nemohu zbavit :/<br />
Má někdo nové zkušenosti?
Dobrý den smím se zeptat jak to u Vás dopadlo?...jsem na tom podobně..teď po druhém těhotenství se kil nemohu zbavit a ráda bych to toho po novém roce šla. Děkuji Vám za odpověď. H.