MUDr. Adam Kluka

MUDr. Adam Kluka

Žádné recenze
Ohodnotit
Labská kotlina 1220, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Adam Kluka
MUDr. Adam Kluka
Žádné recenze

Informace

MUDr. Adam Kluka je odborníkem v oblasti plastické chirurgie, který působí na soukromé klinice SANUS, moderním soukromém zdravotnickém zařízení s bohatou historií sahající do roku 1995. V rámci kliniky se specializuje na široké spektrum výkonů, zahrnující jak estetické, tak i plastické a všeobecně chirurgické zákroky. Od drobných ambulantních zákroků až po rozsáhlé operace vyžadující hospitalizaci, MUDr. Kluka společně s týmem poskytuje pacientům individuální a diskrétní přístup, využívajíc k tomu nejmodernější technologie a vybavení.

Klinika SANUS se nachází v Hradci Králové a je známé svým moderním prostředím, profesionalitou personálu a rodinnou atmosférou. Zaměřuje se na poskytování zdravotní péče ve svých specializacích na nejvyšší úrovni, což potvrzuje i velký zájem pacientů. Kliniky SANUS neustále investují do modernizace a rozšiřování svých služeb, aby pacientům mohly nabídnout co nejkvalitnější péči.

V rámci týmu plastické chirurgie MUDr. Kluka spolupracuje s renomovanými odborníky, jako jsou MUDr. Robert Čáp, Ph.D., primář oddělení, MUDr. Jan Doskočil a MUDr. Michal Hošek, kteří jsou stejně jako on zkušenými plastickými chirurgy s mnohaletou praxí. Tento tým je podporován nejnovějšími technologiemi a vybavením, což umožňuje realizaci širokého spektra chirurgických zákroků na nejvyšší možné úrovni.

Klinika SANUS klade důraz na spokojenost pacienta, který je vždy na prvním místě. Snaží se o dostupnou medicínu pro všechny a většina výkonů je hrazena ze zdravotního pojištění. Klinika je snadno dostupná jak MHD, tak automobilem, což z ní činí ideální volbu pro pacienty hledající kvalitní zdravotní péči v příjemném prostředí.

MUDr. Adam Kluka a jeho kolegové jsou připraveni vám poskytnout nejen profesionální péči, ale také podporu a porozumění na vaší cestě za lepším zdravím a krásou. Klinika SANUS je místem, kde se snoubí vysoká odbornost, moderní technologie a lidský přístup, a to vše v službách vašeho zdraví a spokojenosti.

Věříme, že vaše zkušenost s naši klinikou  překročí očekávání, a těšíme se na možnost vám poskytnout péči na té nejvyšší úrovni.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Asociace a ocenění:

  • Česká lékařská komora

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Platba kartou
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.