MUDr. Bc. Lucie Jarešová
MUDr. Bc. Lucie Jarešová

MUDr. Bc. Lucie Jarešová Premium

Žádné recenze
Ohodnotit
Karlovo náměstí 313/8, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 5 hodin
IČP nebo IČO 02635178
MUDr. Bc. Lucie Jarešová
MUDr. Bc. Lucie Jarešová Premium
Žádné recenze

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 175 návštěv profilu

MUDr. Lucie Jarešová – vedoucí lékařka zdravotnického zařízení Dermamedest s.r.o. – kliniky dermatologie a estetické medicíny.

MUDr. Jarešová je zkušená lékařka s atestacemi v oblasti všeobecné dermatologie i korektivní dermatologie. Specializuje se na kombinované výkony v oblasti estetické a korektivní medicíny s využitím moderních laserových přístrojů a výplňových materiálů.

MUDr. Jarešová absolvovala 1. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy Praha a získala atestace v oboru dermatovenerologie a oboru korektivní dermatologie. Řadu let působila jako odborný lékař na klinikách ve Fakultní nemocnici Motol a Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Posledních 10 let řídí kliniku všeobecné dermatologie a estetické medicíny Dermamedest s.r.o., která je zaměřena na komplexní nabídku estetických výkonů s aplikací moderních výplňových materiálů a využitím špičkového přístrojového vybavení. Unikátní přístup je založen na kombinaci těchto metod tak, aby konkrétnímu pacientovi přinesly největší efekt.

Správnou a bezpečnou estetickou medicínu má vykonávat jen zdravotník vzdělaný v oboru, měl by mít dlouhodobou praxi, zajímat se moderní techniky, materiály. Ve svém přístupu by měl dbát na zájem pacienta, neměl by ztratit pokoru a respekt. Proto se v rámci své praxe věnuje MUDr. Jarešová rovněž výuce lékařů v oboru, přednáší v rámci tuzemských i zahraničních seminářů, kongresů a workshopů z oblasti korektivní dermatologie a estetické medicíny.

Je držitelkou mnoha certifikátů pro aplikaci botulotoxinu, plazmaliftingu, použití kyseliny hyaluronové a využitím pokročilých laserových technologií. Od roku 2023 je rovněž místopředsedkyní České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP pro ambulantní segment. V této roli se snaží prosazovat standardy pro moderní ambulantní pracoviště.

MUDr. Lucie Jarešová si zakládá na tom, aby její ošetření bylo pro pacienta vhodné, aby bylo přirozené. Ke každému klientovi přistupuje individuálně. Považuje za důležité, aby estetický dermatolog byl špičkový profesionál v celé oblasti dermatologie, musí rozumět kůži, umět jí léčit nebo řešit komplikace. Rovněž musí být také dobrý psycholog, aby mohl dobře konzultovat medicínské možnosti se svým pacientem. V přístupu k pacientovi je pro ní nejdůležitější respekt, individuální a kompletní přístup, otevřená komunikace, které vytváří vzájemnou důvěru.

Po celou její 20 letou praxi vnímá kůži jako zrcadlo organismu. Na kůži lze poznat nejen, jak se k ní chováte, jak ji chráníte nebo nechráníte, ale pokud jste zkušený lékař, můžete z ní diagnostikovat i řadu jiným onemocnění. Je to obor, který kombinuje nejen moderní farmakologickou léčbu, ale má přesah i do estetického cítění. Je až neuvěřitelné, jaké možnosti nám dávají moderní přístroje. Umíme omladit pleť v obličeji, aby vypadala o řadu let mladší, odpočinutější, ale umíme i vyhladit jizvy po těžkých formách akné, které by jinak měl pacient celý život. Ve své praxi sleduje MUDr. Jarešová každý rok nové možnosti, které máme a proto se snaží, aby je její pacienti měli k dispozici.

Klinika

Každé zdravotnické pracoviště je tak dobré, jak kvalitní má personál. To je naprostý základ. Pacient nebo klient má ke svému lékaři mít důvěru, má cítit z něj respekt. Tyto pravidla se cítíme podporovat ve všem co děláme. Dnes na pracovišti máme k dispozici ucelenou řadu moderních přístrojů pro komplexní ošetření obličeje, krku i dekoltu, lifting, odstranění jizev apod. To je také základ. Ale daleko důležitější je, zda s nimi umíte rutinně pracovat a zda v jejich použití pracujete s uznávanými protokoly.

Každému výkonu předchází konzultace s pacientem. Pacient se ke konzultaci může objednat online z našich webových stránek nebo emailem či telefonicky. Konzultace stojí 500 Kč.

Naše pracoviště sídlí v úplném centru Prahy, je přímo u zastávky metra či tramvaje, rámci Karlova náměstí je možné využít parkovacích zón. Samozřejmostí je možnost platby platebními kartami a akceptace některých bonusových programů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Asociace a ocenění:

  • Česká dermatovenerologická společnost

Poskytujeme služby v jazycích :

  • Čeština
  • English
  • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Platba kartou

Obrázky (3)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Bc. Lucie Jarešová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (12)

Pretrvavajici pigmentove skvrny
Odpověď odborníka · 2. 4. 2024

Dobrý den, prosím o zaslání fotografií, po 4 letech by měla být jizva již světlá, ke zlepšení je možné použít laserové ošetření např. přístrojem Hollywood Spectra Laseru, má možnosti zesvětlování jizev, ale samozřejmě záleží na typu projevů,...

Číst dál
Skodi radiofrekvence a ulthera?
Odpověď odborníka · 26. 3. 2024

Dobrý den, radiofrekvenční ošetření je bezpečné a rozhodně se nemusíte bát zhoršení stavu. Jeho ošetření vede k nastartování tvorby vlastního kolagenu a elastinu přirozenou cestou. Záleží samozřejmě na typu přístroje. Jako jediná z technik má...

Číst dál
Ošetření CO2 frakčním laserem
Odpověď odborníka · 2. 4. 2024

Dobrý den, CO2 laser frakci je vhodné provádět mimo letních měsíců s ohledem na pigmentaci při vystavení slunci. Existují však i další metody liftingu obličeje, které lze provádět po většinu roku. V každém případě doporučuji individuální konzultaci...

Číst dál
Zatím nikterak projevený účinek botoxu
Odpověď odborníka · 27. 2. 2024
Dobrý den, v této lokalitě je opravdu potřeba opatrnosti. Účinek botulotoxinu nastupuje i za 2 - 3 týdny. Domluvte si kontrolu u paní doktorky. která Vás ošetřovala, Lucie Jarešová
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Požádejte: MUDr. Bc. Lucie Jarešová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!