26. 5. 2020 · Aktualizováno: 28. 9. 2023

CoolSculpting - recenze

Frýdlant nad Ostravicí
CoolSculpting - recenze

Vyzkoušela jsem CoolSculpting na klinice lékařské estetiky ve Frýdlantě nad Ostravicí a jsem moc spokojená,úžasný výsledek bez řezání,bez bolesti.Krásné prostření a velmi milé sestřičky. Všem co váhají vřele doporučuji.

Komentáře (2)

Dobrý den, mohu se zeptat, jakou oblast jste si nechala ošetřit? A jaká byla cena? Dekuji
Dobrý den, vidím, že máte zájem o CoolSculpting. Bohužel autorka recenze, na kterou reagujete se na portále neregistrovala a proto o Vašem dotaze nebude informována:(. <br />
<br />
Jakou oblast řešite? Pokud jsou to boky, zde je recenze registrované uživatelky Aji44, která právé boky řešila a nám nechala svoji zkušenost po CoolScuptingu: https://www.estheticon.cz/pacienti/911670/odstraneni-tuku-coolsculpting-lekarska-estetika-i232240. Zkuste ji oslovit.<br />
<br />
Ceny zákroku najdete na profilu kliniky https://www.estheticon.cz/chirurgove/lekarska-estetika#zakroky. Jsou orientační. Nezdráhala bych se zajit na kliniku a prokonzultovat nezávázně přimo s paní doktorkou. Určitě Vám poradí ohledně ceny lépe a také, zda jste vhodnou kandidátkou pro CoolSculptingu a jaké výsledky byste mohla očekávat.<br />
<br />
Držím pěsti, ať vše dopadne dobře. Dejte nám vědět, jak jste se rozhodla.<br />
Petra

Na CAN Clinic umí zázraky

Celý team kliniky Roberta Paulata mohu jen a jen doporučit! Jednoznačně dámy doporučuji, pokud máte přebytečný tuk na bříšku a bocích, kterého se prostě jen tak zbavit cvičením nedá, zajít na kryolipolýzu a nechat si tuk zmrazit. Měla jsem trochu...

Coolsculpting - perfektní výsledek

Kdysi jsme s bavili a kamarádkami, jak je pěkné, když má žena mezeru mezi stehny. Mám ji! Díky metodě CoolSculpting absolvované ve Frýdlantu na Lékařská Estetika. Nejen, že jdou po dvou měsících vidět krásné výsledky, ale také chci poděkovat...