• 16 odpovědí
 • 16 Likes

MUDr. Šín Petr Ph.D.

Plastická chirurgie Brno  |  Chirurgie Brno
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (18)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Šín Petr Ph.D. a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


MUDr. Šín Petr Ph.D. již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - MUDr. Šín Petr Ph.D. - Plastická chirurgie Brno  |  Chirurgie Brno

Členství

Česká lékařská komora

Ostatní členství:

 • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Petr Šín, Ph.D. má 13 let praxe v plastické chirurgii a zabývá se operacemi estetické chirurgie. V letech 2003 a 2008 se na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně atestoval z všeobecné chirurgie (atestace z chirurgie prvního stupně a atestace z plastické chirurgie). Roku 2011 úspěšně zakončil doktorandská studia titulem PhD. na téma rekonstrukce popálenin ("Use of allogenic acellular dermis for reconstructuion full thickness burns"). V současnosti působí jako vedoucí lékař oddělení Kliniky popálenin a rekonstrukční chirurgie. Od roku 2008 pracoval na klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně. Kontinuálně se stále vzdělává ve svém oboru. Je absolvent dvouměsíční stáže na pracovišti plastické chirurgie v nemocnici Martina Luthera v Berlíně

Specializace
MUDr. Petr Šín, Ph.D. Provádí kompletní spektrum operací estetické a plastické chirurgie. Rozsáhlé zkušenosti má rovněž s mikrochirurgií a náročnými rekonstrukčními operacemi jako jsou chirurgie ruky, rekonstrukce prsu, vrozené vývojové vady u dětí, nádory kůže a měkkých tkání. Mezi specifické zákroky patří přenésení vlastního tuku nebo transplantace vlasů (robotická transplantace vlasů dokáže doplnit vlasové jednotky na místech, kde vlasy chybí nebo nerostou vůbec). Časté Zákroky na klinice jsou rovněž plastiky prsou, operace očních víček, liposukce, plastika nosu, přenos vlastního tuku, plastiky obličeje, plastická operace břicha a rovněž i estetická dermatologie a intimní operace.

Naše ordinace

MUDr. Petr Šín, Ph.D. Působí na Klinice plastické a estetické chirurgie, Berkova 34, Brno, na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Brno a na Klinice plastické chirurgie Leticia, kde se především zaméřují na bezpečné a bezbolestné operace. Kliniku Leticia vede renomovaný plastický chirurg a mikrochirurg MUDr. Petr Hýža, Ph.D., který má za sebou již tisíce úspěšných estetických plastických operací a také stovky náročných mikrochirurgických rekonstrukčních operací. Hlavní zaméření je na estetické plastické operace a také zákroky korektivní dermatologie.

MUDr. Petr Šín, Ph.D. spolupracuje s významnými lékaři v oboru, mezi které patří MUDr. Petr Hýža, Ph.D., MUDr. Jana Bartošková, MUDr. Petr Šín, Ph.D., MUDr. Jitka Vokurková Ph.D., MUDr et MUDr. Ondřej Liberda, Ph.D. a MUDr. Jana Maděránková Filipová.

MUDr. Petr Šín, Ph.D. je členem Společnosti plastické chirurgie při české lékařské společnosti JEP a České lékařské komory.

Adresa
Naše klinika plastické chirurgie a estetické medicíny sídlí v ulici Sochorova 1 v Brně-Žabovřeskách. Volat můžete na telefonní čísla 603 946 260, 608 799 336 nNebo psát jakékoliv dotazy na emailovou adresu info@leticia.cz. Asistentky jsou k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00. Před estetickou operací je nutné se objednat na konzultaci, kde klient získá veškeré informace o zvoleném zákroku, může se zeptat na cokoliv a probrat své obavy a specifické představy s plastickým chirurgem. Přímo před klinikou jsou parkovací místa s logem ordinace. K centru jezdí rovněž tramvaje č. 3 a 11 nebo autobusy č. 67 a 44 na zastávku Rosického náměstí.

Zajímavosti

Publikace
MUDr. Petr Šín, Ph.D. je autorem či spoluautorem řady vědeckých publikací a článků z oboru:
Aquacel-Ag v léčbě dětských popálenin, 2011
Cutometrical maesurement confirms the efficacy of the composite skin grafting using allogeneic acellular dermis in burns. Acta chirurgiae plasticae, 2011
Giant névy a možnosti radikálního řešení, 2011
High voltage electrical injury, 2011
Komplexnost léčby velkých vrozených melanocytárních névů obličeje a skalpu, 2011
Léčba kriticky popáleného pacienta, 2011
The treatment of giant congenital pigment naevi and cutometric maesurement of the skin vicsoelasticity after repeate expansions and surgery. In The treatment of giant congenital pigment naevi and cutometric maesurement of the skin vicsoelasticity after repeate expansions and surgery, 2011

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Facelift (operace obličeje), SMAS lifting Od 40 000 Kč Do 46 000 Kč
Liposukce
   Laserová liposukce - SlimLipo dle rozsahu Od 29 500 Kč Do 45 000 Kč
Odstranění podbradku
   Liposukce brady Od 15 000 Kč Do 19 000 Kč
Operace obočí (Brow lift) Od 20 000 Kč Do 22 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 10 500 Kč Do 12 500 Kč
   Operace dolních víček Od 11 500 Kč Do 12 500 Kč
   Operace horních víček Od 10 500 Kč Do 11 500 Kč
Operace uší (Otoplastika) Od 14 000 Kč Do 17 000 Kč
Transplantace obočí za vlasovou jednotku Od 90 Kč Do 125 Kč
Transplantace vlasů za vlasovou jednotku Od 90 Kč Do 125 Kč
   Transplantace vlasů metodou FUE Od 18 000 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 14 000 Kč Do 18 000 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Plastická chirurgie Brno  |  Chirurgie Brno
Adresa
Palackého třída 11
612 00 Brno
Česká republika

 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď