LE CLINIC

(69 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jana Trčky 1833, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský kraj
IČP nebo IČO 04244419
LE CLINIC
(69 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

LE CLINIC (dříveLékařská Estetika) se nachází v centru klidného podhorského městečka Frýdlant nad Ostravicí. Od června 2022 sídlí v nové, moderní budově areálu Brána Beskyd.Základní, ale také vysoce specializovaná ošetření obličeje, krku a dekoltuprovádí certifikovaní odbornícivpříjemném prostředí jednotlivých ambulancí. Celý tým se neustále vzdělává a sleduje nejnovější trendy v estetické medicíně, protoseportfolium LE CLINIC každý rok rozšiřuje. V roce 2020 jsme donabídky přidaliCoolSculpting - neinvazivní způsob formování postavy. V dalším roce pak Maderoterapii - masážní technika, která podporuje činnost lymfatického systému, aktivuje metabolismus, redukuje tuk v těle. Nově se zaměřujeme také na farmakologické hubnutí s pomocí lékaře, tj. hubnutí pomocí léku s účinnou látkou liraglutid, které probíhá pod odborným vedením lékaře.

Všechna ošetření provádějí plně erudované lékařky a osoby s certifikáty opravňující k vykonávání jednotlivých estetických ošetření. Velmi důležitý je zde osobní přístup ke klientovi a jeho spokojenost s výsledkem práce celého estetického týmu.

Během úvodní individuální konzultace s lékařem je vždy doporučen vhodný zákrok. Je možné sestavit i dlouhodobý plán na základě časových a finančních možností klienta. Tím můžeme zaručit, že cílený efekt bude dosažen. Komplexní ošetření obličeje je možné rozplánovat do 3, 4 anebo i 5 kroků na základě jednotlivých ošetření.

Nabídka zákroků

 • plastické operace horních a dolních víček včetně odstranění tukových prolapsů
 • odstranění vrásek výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové, modelace problémových partií obličeje (tvarování lícních kostí, deformita nosu, nedokonalý tvar brady, úzké nebo asymetrické rty)
 • eliminace mimických vrásek aplikací botulotoxinu
 • odstranění nadměrného pocení aplikací botulotoxinu
 • aplikace dermálních nití APTOS
 • odstranění tuku z podbradku aplikací přípravku Belkyra
 • neinvazivní formování postavy využitím moderní technologie CoolSculpting
 • Maderoterapie - masážní technika k rozproudění lymfy, aktivaci metabolismu, redukci tuku
 • Farmakologické hubnutí
 • diagnostika na přístroji InBody
 • plošná hydratace pleti přístrojem Vital Injektor
 • neinvazivní odstranění znamének, xantelasmat, kožních výrůstků přístrojem plazma Plexr
 • ošetření pleti plazmaterapií a plazmaterpií Premium
 • chemický peeling
 • infuzní terapie vitamínem C

MUDr. Michaela Vasilčo Hustá - vedoucí lékař a operatér. Klienty vyhledávaná specialistka v oboru oftalmologie a estetické medicíny. Je certifikovanou odbornicí na estetickou a anti-agingovou medicínu, zaměřuje se zejména na plastické operace očních víček a estetické zákroky v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Velmi často kombinuje jednotlivé techniky jako např. niťový lifting obličeje a krku, vyplnění vrásek a kruhů pod očima, odstranění mimických vrásek, plošnou hydrataci pleti, případně 3D modelaci problémových partií obličeje. Je školitelkou a trenérkou společnosti Allergan pro aplikaci botulotoxinu a výplní Juvéderm podle MD Codes. Jako jediná na severní Moravě má oprávnění aplikovat přípravek určený k trvalému odstranění tuku z podbradku - Belkyra. Pod jejím dohledemprobíhá v LE CLINIC farmakologické hubnutí klientů vhodných k tomuto typu léčby.

Martina Puzoňová je CoolSculpting specialistkou - provádí odborné konzultace a ošetření přístrojem CoolScuplting, který pracuje na principu kryolipolýzy a je určen k formování postavy. Věnuje se ošetření řas - Lash Filler a Violet Lashes. Specializuje se na chemický peeling. S velkým nadšenímrozšířila své portfolium také o masážní technikuMaderoterapii.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 9 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • Polski

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Jiné

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Botulotoxin

Botulotoxin aplikujeme zejména do vrásek okolo očí, do vrásky mezi obočím a do horizontálních vrásek na čele. Botulotoxinem ale umíme odstranit i tzv. pomerančovou bradu, anebo opticky zúžit obličej omezením "žvýkacího" svalu masseteru. Botulotoxin omezuje činnost mimického svalstva, již existující vrásky se neprohlubují, nové vrásky se netvoří.
Od: 2.000 Kč do 4.000 Kč

Operace očních víček

Chirurgické odstranění povislé kůže z oblasti horních víček nebo dolních víček. Zákrok provádíme ambulantně v místním znecitlivění. Je možné odstranit horní víčka i dolní víčka během jednoho zákroku, pokud má klient zájem. Před operací je nutná konzultace.
Od: 10.000 Kč do 15.000 Kč

Operace horních víček

Chirurgické odstranění povislé kůže z oblasti horních víček. Zákrok provádíme ambulantně v místním znecitlivění. Před operací je nutná konzultace.
Od: 10.000 Kč do 13.000 Kč

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová se v lidském těle vyskytuje přirozeně, má schopnost na sebe vázat vodu, zajišťuje hydrataci a pružnost pleti. S věkem její množství v těle postupně ubývá, pleť ztrácí objem, pružnost a svěžest.
Od: 6.000 Kč

Odstranění znamének

Znaménka odstraňujeme dvěma způsoby - chirurgicky nebo přístrojem plazma Plexr. Záleží na typu a umístění znamének. Chirurgické odstranění znamének je možné pouze z oblasti obličeje, krku a dekoltu. Plexr je možné použít kdekoliv na těle.
Od: 1.000 Kč

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zákrok provádíme aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Výplní je možné zvýraznit konturu rtů, odstranit případné asymetrie rtů nebo zvětšit jejich objem. Výplň dodá rtům hydrataci, po ošetření jsou plné, krásně hydratované. Pracujeme pouze s kvalitními materiály.
Od: 6.000 Kč

Zvětšení rtů

Zákrok provádíme aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Výplní je možné zvýraznit konturu rtů, odstranit případné asymetrie nebo zvětšit jejich objem. Používáme pouze kvalitní materiály se zasíťovanou kyselinou hyaluronovou.
Od: 6.000 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Sjednotit, vyhladit a rozjasnit pleť je v naší estetické ambulanci možné pomocí chemického peelingu. Účinnost ošetření v případě pigmentových skvrn záleží na původu skvrn, na době, jak dlouho se na obličeji vyskytují a na celé řadě dalších faktorů. Nabízíme konzultaci před ošetřením.
Od: 1.500 Kč

Botulotoxin proti pocení

Aplikací botulotoxinu je možné odstranit nadměrné pocení z podpaží. Zbavíte se tak mokrých skvrn od potu na Vašem oblečení. Ošetření se provádí nejčastěji před létem a vydrží celou letní sezónu. Cena za ošetření závisí na velikosti ošetřené plochy.
Od: 10.000 Kč do 18.000 Kč

Niťový lifting

Provádíme niťový lifting APTOS. Používáme nejmodernější, plně vstřebatelné nitě, které obsahují kyselinu hyaluronovou APTOS Visage Excellence HA. Kromě liftujícího efektu je výsledkem ošetření také zlepšení vypnutí, textury a hydratace pleti.
Od: 20.000 Kč

Injekční výplně

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové používáme v celé řadě estetických ošetření: odstranění vrásek, odstranění kruhů pod očima, korekce asymetrií v obličeji, zvýraznění částí obličeje, zvětšení objemu rtů. Používáme pouze kvalitní výplňové materiály.
Od: 6.000 Kč

Plazmaterapie

Z krve odebrané klientovi oddělíme odstředěním plazmu, kterou aplikujeme pomocí mikro-vpichů do pleti. Odstředěná plazma je obohacená o krevní destičky a růstové faktory. Výsledek se dostaví postupně za 2 - 3 týdny.
Od: 4.000 Kč

Operace dolních víček

Chirurgické odstranění povislé kůže z oblasti dolních víček. Zákrok provádíme ambulantně v místním znecitlivění. Před operací je nutná konzultace.
Od: 12.000 Kč do 15.000 Kč

Odstranění vrásek

Viditelné drobné, ale i hluboké vrásky z obličeje dokážeme odstranit aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové do vrásky. Používáme pouze kvalitní výplně se zasíťovanou kyselinou hyaluronovou.
Od: 6.000 Kč

Odstranění xantelazmat

Xantelazmata odstraňujeme přístrojem plazma Plexr. Je možné ošetřit i místa, kde je kůže velmi tenká a citlivá, např. oční víčka. Ošetření je šetrné a bezpečné.
Od: 1.500 Kč

Nechirurgická korekce nosu

Výplní na bázi kyseliny hyaluronové je možné provádět korekci nosu, brady a dalších míst v obličeji bez nutnosti použít skalpel. Dokážeme také odstranit drobné asymetrie v obličeji, případně zvýraznit konkrétní části obličeje - lícní kosti, hranu obličeje, bradu, aj.
Od: 9.900 Kč

Odstranění kruhů pod očima

Kruhy pod očima odstraníme aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové do oblasti pod očima. Ošetření provádí lékař se specializací na oftalmologii.
Od: 9.900 Kč

Nadměrné pocení

Aplikací botulotoxinu je možné odstranit nadměrné pocení v podpaží. Zbavíte se tak nepříjemných mokrých skvrn na oblečení. Ošetření se provádí nejčastěji před létem a vydrží celou letní sezónu.
Od: 10.000 Kč do 18.000 Kč

Chemický peeling

Chemický peeling je účinnou metodou pro zmírnění projevů stárnutí pleti. Nabízí nové řešení obnovy a omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Ošetření pleť hloubkově restrukturalizuje a rozjasní.
Od: 1.500 Kč

Celulitida

Maderoterapie je masážní technika, která stimuluje lymfatický systém, aktivuje metabolismus, pomáhá vylučovat z těla přebytečnou tekutinu a toxiny. Výsledkem je odstranění celulitidy, redukce tuku, zpevnění kůže, odstranění otoků končetin.

Mezoterapie

Nabízíme několik druhů ošetření, které vedou k hloubkové hydrataci a vyživení pleti - injekční hydratace pleti výplňovým materiálem na bázi kyseliny hyaluronové, přístrojem Vital Injector, Plazmaterapii a Plazmaterapii Premium.
Od: 4.000 Kč

Neinvazivní liposukce

Formování postavy pomocí přístroje CoolSculpting, který pracuje na principu kryolipolýzy, tj. prudké ochlazení tukových buněk. Ošetření je bezpečné, bezbolestné a hlavně trvalé. Přístrojem CoolSculpting dokážeme formovat problémové partie - podbradek, paže, horní a spodní břicho, zadek, boky, vnitřní stehna - místa za kterých je těžké tuk odstranit cvičením a dietami. Konzultace s CoolSculpting specialistou je ZDARMA.
Od: 13.000 Kč

Kryolipolýza

Odstranění tukových buněk z problémových partií prudkým ochlazením tukové tkáně pomocí přístroje CoolSculpting. Tukové buňky jsou citlivé na chlad. Ochlazením tukových buněk dojde k jejich poškození a ty jsou následně z těla vyloučeny lymfatickým systémem. Výsledek ošetření je trvalý. Ošetření je bezbolestné, bezpečné a trvalé. Zákrok je neinvazivní, tedy bez nutnosti použít skalpel. Ošetřujeme - podbradek, paže, horní a spodní břicho, zadek, vnitřní stehna, boky. Konzultace je ZDARMA.
Od: 13.000 Kč

Plexr

Plexr je přístroj, který pracuje na principu el. výboje. Znaménka, xantelasmata, angiomy a další kožní výrůstky odstraní do správné hloubky, velmi šetrně a bezpečně. Je možné ošetřit i velmi citlivá místa, např. v okolí očí a další. Na ošetřením místě se vytvoří drobný strup, po jeho zahojení zůstává na místě nová kůže bez výrůstku. Ideálním obdobím pro ošetření Plexrem je podzim a zima, kdy je málo slunečního záření.
Od: 1.000 Kč

Antiaging

Nabízíme celou řadu anti-aginových ošetření - aplikace výplní a botulotoxinu, aplikace APTOS dermálních nití, hloubkovou hydrataci pleti a další. Optimální ošetření Vám doporučíme během individuální konzultace s lékařem.
Od: 4.000 Kč

Recenze (69)

5.0
69 Recenzí · 100 % doporučuje
Injekční výplně

Paní doktorce jsem se do rukou sverila jiz nekolikrat s vyplnemi a vzdy jsem byla nad miru spokojena. Nyni se tesim, az v blizke dobe podstoupim u pani doktorky operaci hornich vicek. Za me 100% spokojenost a duvera. Vsichni na klinice jsou vzdy maxi...Číst dál

Operace očních víček

Operaci jsem zvažovala několik let. Bála jsem se asi jako skoro každý. Moje obavy byly úplně zbytečné. Personál i paní doktorka velice milá a vstřícná. Po zákroku se cítím líp . Oči nenám unavené. A rozzářil se i obličej.

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Operace horních víček
Niťový lifting

Dlouho jsem zvažovala nitovÿ lifting Aptos a rozhodla jsem se pro pani doktorku Hustou a jsem moc ráda za mè rozhodnutí ,již u konzultace byla pani doktorka velmi milá a po té jsem se opravdu na zákrok těšila.Výsledek je naprosto úžasnÿ ,jsem velmi s...Číst dál

Spokojenost. Paní doktorka velice příjemná.

LE CLINIC · 12. 10. 2022

Dobrý den,
děkujeme za krásné hodnocení. Moc nás potěšilo.
Tým LE CLINIC

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (4)

Coolsculpting - perfektní výsledek

Kdysi jsme s bavili a kamarádkami, jak je pěkné, když má žena mezeru mezi stehny. Mám ji! Díky metodě CoolSculpting absolvované ve Frýdlantu na Lékařská Estetika. Nejen, že jdou po dvou měsících vidět krásné výsledky, ale také chci poděkovat...

Číst dál
Odstranění tuku, Coolsculpting, Lékařská Estetika
Na klinice jsem podstoupila ošetření vnitřních stehen a jsem nadšená. Již po prvním ošetření se stehna vzájemně nedotýkají. Navíc je zákrok bezbolestný. Určitě se chystám ještě podstoupit ošetření podbradku, který mne trápí již od mládí.
CoolSculpting - recenze
Vyzkoušela jsem CoolSculpting na klinice lékařské estetiky ve Frýdlantě nad Ostravicí a jsem moc spokojená,úžasný výsledek bez řezání,bez bolesti.Krásné prostření a velmi milé sestřičky. Všem co váhají vřele doporučuji.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (28)

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.