MUDr. Igor Slaninka Ph.D.

(19 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Jungmannova 15, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1151415181
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Igor Slaninka Ph.D.
(19 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Vzdělání

MUDr. Igor Slaninka, Ph. D. absolvoval v roce 2000 gymnázium v Prešově na Slovensku. Po maturitě se rozhodl studovat medicínu na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kde v roce 2006 úspěšně odpromoval. V roce 2013 zdárně složil atestační zkoušku z oboru plastické chirurgie. V roce 2018 získal na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové akademický titul Ph. D. Na postgraduálním studiu se věnoval studijnímu programu, který byl zaměřený na vojenskou chirurgii.

Profesionální zkušenosti

Záhy po promocích, ve stejném roce, nastoupil jako sekundární lékař na oddělení chirurgie do nemocnice v Kutné Hoře, kde zůstal pouze jeden rok. Od roku 2007 do roku 2013 působil opět jako sekundární lékař na oddělení rekonstrukční a plastické chirurgie na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Od roku 2007 také pracuje jako odborný asistent pro katedru chirurgie na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Působil také jako externí lékař pro oddělení urgentní medicíny ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Od roku 2014 zastává funkci vedoucího lékaře na oddělení rekonstrukční a plastické chirurgie na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Od roku 2019 ordinuje v Pardubické krajské nemocnici jako plastický chirurg. Působí také na pozici plastického chirurga na klinice Premier Clinic.

Zahraniční stáže

Lékař se zúčastnil také několika zahraničních stáží. V roce 2003 navštívil za účelem vzdělání a prohloubení dovednodností Kardiochirurgickou kliniku v Ľubľjaně na Slovinsku. O rok později se zúčastnil stáže na Mayo Clinic v Rochesteru v USA. V roce 2013 absolvoval studijní pobyt v Popáleninovém centru v Pittsburghu v USA a v roce 2014 zase na Klinice plastické chirurgie v Grazu v Rakousku.

Tuzemské stáže

MUDr. Igor Slaninka, Ph. D. absolvoval stáž na Klinice popáleninové medicíny ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Další rok se zúčastnil studijního pobytu na Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysoké nad Jizerou. V roce 2013 navštívil Kliniku plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2013

První návštěva zdarma:

  • Ano

Recenze (19)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Koncem roku 2021 jsem byla na zvětšení prsou vlastním tukem u Dr. Slaninky. S výsledkem jsem spokojena. Na konzultaci i na kontrolním termínu mi byly všechny otázky srozumitelně zodpovězeny. Děkuji, že po porodu a kojení moje prsa vypadají zase plně...Číst dál

Skvělá komunikace a přístup Mudr.Slaninky.

V první řadě bych chtěla panu doktorovi Slaninkovi moc poděkovat za splnění mého snu ❤️jsem 5tý den po operaci (augmentace s modelací) kterou jsem podstoupila v Premier Clinic. Pan doktor je moc milý a opravdový profesionál. Vše mi na konzultaci v...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Liposukce a cukrovka
Odpověď odborníka · 17. 1. 2015
Dobrý deň, možné to je. Cukrovka sama o sebe nie je prekážka liposukcie, ale záleží i na ďalších faktoroch.

Kliniky

Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie FN Hradec Králové

Oddělení plastické a rekonstrukční chirurgie FN Hradec Králové

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.