MDDr. Ben Rakušan

MDDr. Ben Rakušan

Žádné recenze
Ohodnotit
Na Poříčí 1067/25, Praha, Praha (kraj)
MDDr. Ben Rakušan
MDDr. Ben Rakušan
Žádné recenze

Informace

Jmenuji se Ben Rakušan a jsem zubní lékař. Pocházím z Kanady, kde jsem tři roky pracoval v Ottawě a Torontu. Dále jsem pracoval v Royal Preston Hospital nedaleko Manchasteru na oddělení maxillofaciální chirurgie jako Senior House officer. Mezi mé další pracovní zkušenosti patří práce v Perfect Smile West Hampstead v Londýně. Momentálně působím v Centru zubní péče Černá Labuť v Praze. V případě Vašeho zájmu mne kontaktujte.

Zubní lékař MDDr. Ben Rakušan pochází z Kanady, kde tři roky pracoval v Ottawě a Torontu. Dále působil v Royal Preston Hospital nedaleko Manchasteru na oddělení maxillofaciální chirurgie jako Senior House officer. Mezi jeho další pracovní zkušenosti patří práce v Perfect Smile West Hampstead v Londýně. Momentálně působí v Centru zubní péče Černá Labuť v Praze.

Lékař se často účastní různých odborných kurzů a seminářů po celém světe. Zajímá se o moderní medicínské postupy a poznatky z oblasti zubního lékařství. Záleží mu na kvalitní péči a pacient je u něj vždy na prvním místě. Samozřejmostí je profesionální a přátelský přístup ke každému klientovi.

MDDr. Ben Rakušan se ve své praxi zabývá především všeobecnou stomatologií. Blíže se však specializuje na oblast dentální chirurgie a kosmetické stomatologie.

Černá Labuť Dental Care se nachází v ulici Na Poříčí v Praze 1. Jde o moderní zdravotnické zařízení, které svým klientům nabízí komplexní stomatologickou péči. Centrum je vybaveno moderně a výjimkou zde není ani vlastní laboratoř, která zajišťuje větší pohodlí klientů i kvalitnější péči lékařů. Zdravotní péči zkvalitňují také moderní přístroje, například intraorální kamera, OPG skener nebo digitální rentgenové zařízení atd.

Nabízené služby centra Černá Labuť Dental Care:

 • zubní lékařství - prevence, diagnóza, řešení problémů
 • endodoncie - řešení problémů se zubními kanálky
 • dětská stomatologie - ošetření dětských pacientů, starost o mléčné (dočasné) zuby
 • estetická/kosmetická stomatologie - fazety, zubní výplně, bělení zubů, zubní protézy
 • paradontologie - řešení zánětu tkání (parodontóza)
 • ortodoncie - řešení problémů křivých zubů (rovnátka)
 • stomatochirurgie (zuby moudrosti)
 • dentální implantologie - zavádění titanových implantátů
 • dentální hygiena - odstranění zubního kamene, zubního plaku, leštění a čištění zubů, prevence

Kromě komplexní stomatologické péče se centru specializuje také na ošetření vrásek aplikací kyseliny hyaluronové nebo injekční aplikaci Botulotoxinu A.

Do Černá Labuť Dental Care se můžete objednat prostřednictvím telefonicky nebo je rovněž možné se přijít objednat osobně na recepci.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.