Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

22. 5. 2018 · Aktualizováno: 19. 9. 2023

40 roků, ploché břicho

Stojí to za to
Průměrná cena: 21.000 Kč
19796

O lékaři

doc. MUDr. M. Boháč PhD.
doc. MUDr. M. Boháč PhD.
Hodnocení:
40 roků, ploché břicho

Jedenáct let po porodu svého posledního dítěte jsem se konečně odhodlala k řešení své diastázy a pupeční kýly. Kvůli operaci jsem zhubla 18 kilo. Operace jsem se bála víc, než jsem musela, protože bolest byla opravdu dobře snesitelná a výsledek je takový, že bych si ji v mžiku zopakovala. Doktor Boháč mi nejen vytvořil krásné ploché bříško, ale po celou dobu rekonvalescence, jak v nemocnici, tak při následných kontrolách, měl úžasný lidský přístup a pochopení pro mé někdy nestandardní metody samoléčby. Je to proto, že nemám žádný vztah k chemickým přípravkům běžně používaným ve zdravotnictví a dávám přednost přírodním prostředkům - používám zejména bylinky a éterické oleje. Protože jsem předtím nepřišla do styku s klasickými lékařskými prostředky, teprve tam jsem zjistila, že mám alergii na náplasti, ale společně jsme to zvládly a dnes se těším z krásného bříška, které mi mé okolí neustále chválí. (přeloženo ze slovenského jazyka)

4

Komentáře (4)

Helisano, osmnáct kilo dole, to je úžasný!! Nevložila byste fotku bříška?
Odpovědět
Tu je moje brusko zboku - fotila som to teraz sama, tak fotka nema nejaku velku kvalitu ale este poprosim niekoho aby ma odfotil, aj spredu a potom to pridam.
Odpovědět
super, jste zlato! A jak se Vám podařilo zhubnout?
Odpovědět
Hlavne mi pomohlo to, že som z jedálnička vylúčila múku a cukor. Stále jem obilné kaše a ryžu - ale len ráno. Ked jem zeleninovo- bielkovinové jedlá, snažím sa aby tam bol aj dostatok zdravých tukov. Tak nie som hladná a teraz, ked mám 57 kg nemám problém to udržať - pretože keďže nemám výkyvy cukru v krvi, nenúti ma to na ďalší cukor. Tiež, keďže som aromaterapeutka, mám tajnú zbraň a to je zmes esenciálnych olejov (škorica, mäta, zázvor, grep a citrón), ktorá pomáha rozpúšťať tuky v tele, detoxikuje - čo je super, keďže jem teraz oveľa viac zeleniny a teda aj oveľa viac pesticídov a navyše po nej sa mi nechce jesť. Vždy si to kvapnem pod jazyk po jedle a to mám takú bodku, že už som dojedla a dalšie jedlo príde až napr. na obed, na večeru a pod.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.