Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 6. 2020 · Aktualizováno: 17. 3. 2021

Krásná prsa - fotky - implantát 355 ml

Stojí to za to
87531
87530
87529
87528

O lékaři

Hodnocení:
Krásná prsa - fotky - implantát 355 ml
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Ještě rok zpět by mě nenapadlo ,že se mi splní tento sen.Po dětech a kojení všechny ženy jistě ví,jak prsa vypadají.Poslednich pár měsíců jsem ještě shodila pár kilo a nejvíce se to samozřejmě podepsalo na prsou.Ke 30 .tinam jsem dostala od manžela krásný dárek v podobě poukazů na augmentaci.Jeste stále jsem nebyla přesvědčena ,že do toho chci jít :) strach byl větší,aby prsa nebyly příliš velké ,abych zvládla operaci atd.Prvni konzultaci u pana MUDr.Hyzi jsem věděla ,že do toho jdu.Ta nervozita v den operace byla šílená ,ale ne ze samotného zákroku ,ale z váhání zda si dát jen 300 ml a nebo 355 ml.Jsem ráda ,že pan doktor mi poradil větší velikost a rozhodně toho nelituji,ba naopak si kolikrát říkám ,že bych snesla o větší ? musím vyzdvihnout kliniku Leticia v Brně včetně veškerého personálu a hlavně zlatých rukou pana Hyzi. Uklidnil poradil a výsledek je naprosto úžasný a famózní.Dekuji všem ,kteří se o mě starali a po dětech to bylo moje druhé nejlepší rozhodnutí v životě :) Musím teda říct ,že obdivuji ženy ,které řeknou ,že to nic není a dá se to vydržet ,ano dá ,ale porod byl pro mě procházka růžovou zahradou ,první týden jsme myslela ,že umřu bolesti ?? teď už ani nevím ,že jsem na nějaké operaci byla.Vsem ženám ,které se rozhodují doporučuji ,nebudete litovat.

6

Komentářů (6)

Úžasný! Vypadáte naprosto skvěle, prsa jsou top a udělala jste dobře, že jste nakonec vybrala implantáty větší . Jak dlouho trvalo než prsa změkla a sedla si do finální podoby?
Děkuju
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.