Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Krásná prsa - fotky - implantát 355 ml

Jsem po zákroku Stojí to za to
iveta888645
Iveta888645
Vytvořeno: 30. 6. 2020 · Aktualizováno: 17. 3. 2021

O lékaři

MUDr. Petr Hýža Ph.D.
MUDr. Petr Hýža Ph.D. Jihomoravský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Krásná prsa - fotky - implantát 355 ml

Příběh

Ještě rok zpět by mě nenapadlo ,že se mi splní tento sen.Po dětech a kojení všechny ženy jistě ví,jak prsa vypadají.Poslednich pár měsíců jsem ještě shodila pár kilo a nejvíce se to samozřejmě podepsalo na prsou.Ke 30 .tinam jsem dostala od manžela krásný dárek v podobě poukazů na augmentaci.Jeste stále jsem nebyla přesvědčena ,že do toho chci jít :) strach byl větší,aby prsa nebyly příliš velké ,abych zvládla operaci atd.Prvni konzultaci u pana MUDr.Hyzi jsem věděla ,že do toho jdu.Ta nervozita v den operace byla šílená ,ale ne ze samotného zákroku ,ale z váhání zda si dát jen 300 ml a nebo 355 ml.Jsem ráda ,že pan doktor mi poradil větší velikost a rozhodně toho nelituji,ba naopak si kolikrát říkám ,že bych snesla o větší ? musím vyzdvihnout kliniku Leticia v Brně včetně veškerého personálu a hlavně zlatých rukou pana Hyzi. Uklidnil poradil a výsledek je naprosto úžasný a famózní.Dekuji všem ,kteří se o mě starali a po dětech to bylo moje druhé nejlepší rozhodnutí v životě :) Musím teda říct ,že obdivuji ženy ,které řeknou ,že to nic není a dá se to vydržet ,ano dá ,ale porod byl pro mě procházka růžovou zahradou ,první týden jsme myslela ,že umřu bolesti ?? teď už ani nevím ,že jsem na nějaké operaci byla.Vsem ženám ,které se rozhodují doporučuji ,nebudete litovat.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

martinaa6
martinaa6
Doporučený člen

· Brno

· 17. 3. 2021

Úžasný! Vypadáte naprosto skvěle, prsa jsou top a udělala jste dobře, že jste nakonec vybrala implantáty větší . Jak dlouho trvalo než prsa změkla a sedla si do finální podoby?
Děkuju

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.