Signature Clinic

Signature Clinic Premium

(60 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Václavské náměstí 36, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 42 hodin
IČP nebo IČO 09425144
Signature Clinic Premium
(60 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • 1435 návštěv profilu

Klinika Signature Clinic nabízí ženám i mužům v každém věku kompletní spektrum zákroků z oblasti estetické plastické chirurgie. V komfortním a příjemném prostředí moderní kliniky v samém centrum Prahy, na Václavském náměstí, mohou klienti podstoupit bezpečné operativní zákroky pro omlazení jak tváře, tak i těla.

Koncept kliniky a přístup veškerého personálu vychází z hlavní myšlenky, aby se klienti po celou dobu cítili výborně, relaxovaně a po zákroku spokojeně. Nikam nespěcháme! Aby se klienti cítili dobře, musí mít prostor se v klidu zeptat na vše potřebné, jen tak je možné se dovědět, co je trápí, jaká mají od zákroku očekávání, jaké jsou jejich preference, ale také obavy. Rozhodnutí o podstoupení estetické operace je vážný krok a je důležité, aby si jím byl klient jist, měl důvěru ve svého operatéra a cítil se komfortně.

Ruku v ruce s tímto přístupem jde i fakt, že na naší klinice máme transparentně dané ceny, kdy je jasně uvedeno, kolik bude zákrok stát. Oproti mnohým jiným pracovištím chceme zabránit nepříjemným momentům, kdy je klient ve finále zaskočen konečnou cenou. Férové jednání, včetně transparentních cen operací, je pro nás zcela zásadní.

Mezi našimi specialisty na plastickou chirurgii u nás na klinice najdete MUDr. Petra Mertana. Absolvoval Lékařskou fakultu LF Komenského v Bratislavě. Po dosažení atestace z plastické chirurgie se od roku 2010 specializuje hlavně na plastiku nosu (Rhinoplastiku).

Pan doktor Mertan má obrovský smysl pro detail. Právě proto se rád věnuje plastice obličeje, kde je důležitý i sebemenší detail. Rád obličeji u pacientů dotváří jemnější vzhled a tolik vytouženou symetrii. V rámci plastické chirurgie je pro něj vždy velmi důležitý přirozený výsledek.

MUDr. Petr Mertan pracoval na řadě klinik v Maďarsku, Španělsku i v České republice. Mezi oblíbené zákroky, kromě plastiky nosu, řadí plastiku břicha a augmentaci prsou.

Tým společně s MUDr. Mertanem tvoří i Mjr. MUDr. Vanesa Lovětínská. Atestovanou lékařku uchvátila plastická chirurgie již na škole. Ráda se věnuje rekonstrukční plastické chirurgii, která ženám pomáhá vrátit sebevědomí a žít plnohodnotný život. Ke svým klientům se chová empaticky a je pro ni hlavní přirozený estetický výsledek.

Dalším členem Signature Clinic je MUDr. Elbek Rashidov. Díky své preciznosti dosahuje skvělých výsledků při plastice břicha (abdominoplastice) u žen po těhotenství a u klientů, kterým se povedlo dosáhnout většího váhového úbytku.

Mezi nejčastěji žádané operace na Signature Clinic patří: estetické operace prsou (zvětšení prsou pomocí prsních implantátů, re-augmentace, modelace i zmenšení prsou), operace horních i dolních očních víček (blefaroplastika), operace nosu (rhinoplastika), lifting obličej i krku (minifacelift, SMAS facelift, lifting krku, browlift), otoplastika (plastika odstátých ušních boltců), liposukce (břicha, boků, stehen, podbradku, Venušina pahorku...), plastika břicha (miniabdominoplastika, abdominoplastika) & mommy make-over, modelace a lifting hýždí pomocí gluteálních implantátů, estetické operace ženského genitálu (labioplastika, vaginoplastika, hymenoplastika, i s možností i vaginálního omlazení pomocí laseru či ultrazvuku).

Budeme rádi, pokud si pro splnění svého snu vyberete naší kliniku. Uděláme vše proto, abyste se cítili v naší péči pohodlně a bezpečně. Spokojenost každého klienta je pro nás na prvním místě.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • https://www.signatureclinic.cz/zakroky/

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Na domluvě

Cena za konzultaci:

 • 1.000 CZK

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Platební možnosti:

 • Záloha

Recenze (60)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Jsem s výsledkem po operaci spokojená. Skvělý doktor s lidským přístupem.

Krásný výsledek po operaci břicha. Pan doktor byl skvělý už od konzultace, kdy mi řekl celý průběh operace a zodpověděl každou otázku. Operace byla udělaná skvěle a taky probuzení po narkóze jsem zvládla dobře. Péče byla skvělá, sestřička mě kontrolo...Číst dál

Pan doktor Mertan je skvělý chirurg. Podstoupila jsem u něj operaci prsou s krásným výsledkem. Do budoucna plánuji operaci břicha, takže budu ráda, když mě bude taky operovat pan doktor.

Musím pochválit pana doktora za jeho upřímnost na konzultaci. Všechny otázky mi zodpověděl a neměl problém mluvit ani o rizicích během a po zákroku. Operaci jsem podstoupila před měsícem a nelituji. Dopadla velice dobře a rekonvalescence je lepší než...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Signature Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (3)

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Domluvte si konzultaci na klinice:
Požádat o konzultaci
Pondělí 03/10 Úterý 04/10 Středa 05/10 Čtvrtek 06/10 Pátek 07/10

Obrázky (64)

Videa (2)

Požádejte: Signature Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Vrásky na krku
Odpověď odborníka · 9. 3. 2020

Dobrý den, pro omlazení krku je nejlepší kombinovat více ošetření. Velmi rádi vám na konzultaci vysvětlíme, co bude pro vás nejvhodnější, aby...

Číst dál
Vrásky na krku Vrásky na krku

Lékaři z pracoviště

Spolupracuje s

MUDr. Vladěna Charvátová

MUDr. Vladěna Charvátová

Požádejte: Signature Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!