MUDr. Patrik Gabriš

MUDr. Patrik Gabriš

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Patrik Gabriš
MUDr. Patrik Gabriš
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Studium

MUDr. Patrik Gabriš vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, na které promoval v roce 2020. Je členem odborných společností European Academy of Dermatology and Venereology a České akademie dermatovenerologie.

Pracovní zkušenosti

Mezi jeho pracovní zkušenosti patří působení na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Bulovka v Praze. Pan doktor se věnuje estetické medicíně s neustálým vzděláváním a zájmem o nové techniky a anti-age metody. MUDr. Patrik Gabriš také pravidelně vede kurzy pro lékaře a odborníky v estetické medicíně, jako například : Základy terapie botulinumtoxinem pro lékaře; Mezoterapie a biorevitalizace v estetické medicíně. V současné době působí také na pozici dermatologa v týmu pražské kliniky ABClinic Art & Beauty.

Specializace

Specializací MUDr. Patrika Gabriše jsou injekční metody. Patří sem výplně na bázi kyseliny hyaluronové, aplikace botulotoxinu, biostimulační liftingové nitě, biorevitalizace, mezoterapie nebo kontury rtů.

Kurzy, školení a semináře

MUDr. Gabriš absolvoval řadu odborných kurzů, kongresů, školení a praktických seminářů, a to u nás i v zahraničí. Například se zúčastnil Aesthetic & Anti-Aging Medicine World Congress v Monaku (2021), podzimní školy Dermatohistopatologie (Plzeň), 26. národního dermatologického kongresu (Praha), 2. ročníku kongresu vzácných kožních onemocnění (Praha) a řady dalších kurzů a seminářů na aplikaci botulotoxinu, kyseliny hyaluronové, liftingových nití či na aplikaci profesionálních přípravků K-Surgery v estetické medicíně.

Pan doktor poskytuje konzultace v češtině, slovenštině, angličtině a francouzštině.

O klinice

Klinika YES VISAGE je se svými pěti pobočkami největší klinika estetické medicíny a plastické chirurgie v ČR a SR, která nabízí plný rozsah preventivní, estetické a laserové medicíny, dermatologie a plasticko-chirurgických zákroků.

Poskytuje diskrétní individuální přístup, nadstandardní péči a komplexní řešení s důrazem na bezpečnost a šetrnost pro klienta. Klidné a komfortní moderní ubytovací zázemí s výjimečnými službami.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Po aplikaci žádné modřinky a lehký otok hned druhý den zmizel. Super práce. Děkuji.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (15)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.