ART ETHIC BEAUTY CLINIC

ART ETHIC BEAUTY CLINIC

(226 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 581/8, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 10855955
ART ETHIC BEAUTY CLINIC
ART ETHIC BEAUTY CLINIC
(226 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 3178 návštěv profilu

Plastičtí chirurgové Martin Molitor a Isaam Al Awa se rozhodli udělat významný krok ve své kariéře a založili kliniku Art Ethic, která těsně propojuje chirurgickou praxi s uměleckým přístupem a tradičními etickými principy medicíny.

Název kliniky tvoří dva pojmy vyjadřující základní principy plastické chirurgie – umění léčit a tvořit krásu. Doplňuje je závazek věrnosti etickým zásadám medicíny. „Naším cílem je vybudovat nové pracoviště zcela dle našich představ, nabídnout nejvyšší úroveň služeb a stát se přední klinikou estetické chirurgie na českém trhu,” přibližuje cíle jeden ze zakladatelů, MUDr. Martin Molitor. „Zároveň chceme zůstat věrni svým ideálům a zájmům klientů, jimž máme v plánu poskytovat stále širší spektrum služeb.“

Klinika Art Ethic poskytuje služby ženám i mužům, kteří touží vypadat lépe a mladistvěji, podtrhnout svoji osobnost a zvýšit si sebevědomí. Tým kliniky pokrývá kompletní pole plastické, estetické i rekonstrukční chirurgie. Zajišťují se zde veškeré operace prsou, obličeje i břicha a samozřejmě liposukce. Klinika dále nabízí celé spektrum operací estetické chirurgie i miniinvazivní ošetření.

MUDr. Isaam Al Awa je zkušeným plastickým chirurgem s dvacetiletou praxí. Po vystudování vysoké školy syrském v Damašku se přestěhoval do České republiky, kde pokračoval ve studiu na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Praktické zkušenosti získával na četných klinikách i zahraničních stážích, je členem České, Řecké a Syrské lékařské komory a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie. Doktor Al Awa má kompletní certifikaci pro aplikaci výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové i pro využití radiofrekvenčních a moderních laserových metod, např. k liftingu obličeje. Provádí zákroky, které jsou v ČR unikátní, například šetrnou laserovou liposukci SlimLipo.

MUDr. Martin Molitor, Ph.D. MBA je jedním z předních českých plastických chirurgů. Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích, má atestace z gynekologie a porodnictví, chirurgie i plastické chirurgie. Za svou více než pětadvacetiletou praxi prošel řadou klinik, kde se vedle estetických zákroků specializoval převážně na rekonstrukční výkony v oblasti hlavy a krku, rekonstrukce ruky a mikrochirurgické rekonstrukce. Dnes kromě své soukromé praxe působí jako přednosta Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce i jako pedagog na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Jeho osobní motto zní: Dělej vše, jak nejlépe dovedeš, abys večer usínal čistý před svým svědomím i před tváří lidí, které máš rád.

Platební metody:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Platební možnosti:

  • Platba na splátky

Recenze (226)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Od první návštěvy až po finální kontrolu vše proběhlo na výbornou a z výsledku jsem nadšená. Vložila jsem na stránky estheticon.cz i příběh, kde jsem vše detailně rozepsala.

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Dokonalá abdominoplastika, MUDr. Issam Al Awa

Pan doktor je milý, pečlivý, chápavý, rozumí ženám, je velmi citlivý, empaticky a také charismatický :-) Myslím, ze je to člověk na správném místě. Na operaci jsem byla velmi dobře od pana doktora připravena, výsledek byl nad má očekávání a poope...Číst dál

Kompletní příběh (Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)):
Augumentace, pan MUDr. Martin Molitor

Rozhodla jsem sem pro zákrok kvůli kvalitnějšímu a pohodlnějšímu životu. Pan doktor Al Awa mi k tomu pomohl. Jsem moc vděčná a děkuji Vám.

ART ETHIC BEAUTY CLINIC
ART ETHIC BEAUTY CLINIC · 15. 9. 2022

Dobrý den Terezo, moc si vážím vaší zpětné vazby. Děkuji a přeji, ať se Vám daří a ať jste i nadále spokojená a šťastná. S pozdravem MUDr. Issam Al Awa

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Abdominoplastika a změna života
Zobrazit další recenze
Požádejte: ART ETHIC BEAUTY CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (20)

Požádejte: ART ETHIC BEAUTY CLINIC o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!