ART ETHIC BEAUTY CLINIC

(227 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Krakovská 581/8, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 10855955
ART ETHIC BEAUTY CLINIC
(227 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Plastičtí chirurgové Martin Molitor a Isaam Al Awa se rozhodli udělat významný krok ve své kariéře a založili kliniku Art Ethic, která těsně propojuje chirurgickou praxi s uměleckým přístupem a tradičními etickými principy medicíny.

Název kliniky tvoří dva pojmy vyjadřující základní principy plastické chirurgie – umění léčit a tvořit krásu. Doplňuje je závazek věrnosti etickým zásadám medicíny. „Naším cílem je vybudovat nové pracoviště zcela dle našich představ, nabídnout nejvyšší úroveň služeb a stát se přední klinikou estetické chirurgie na českém trhu,” přibližuje cíle jeden ze zakladatelů, MUDr. Martin Molitor. „Zároveň chceme zůstat věrni svým ideálům a zájmům klientů, jimž máme v plánu poskytovat stále širší spektrum služeb.“

Klinika Art Ethic poskytuje služby ženám i mužům, kteří touží vypadat lépe a mladistvěji, podtrhnout svoji osobnost a zvýšit si sebevědomí. Tým kliniky pokrývá kompletní pole plastické, estetické i rekonstrukční chirurgie. Zajišťují se zde veškeré operace prsou, obličeje i břicha a samozřejmě liposukce. Klinika dále nabízí celé spektrum operací estetické chirurgie i miniinvazivní ošetření.

MUDr. Isaam Al Awa je zkušeným plastickým chirurgem s dvacetiletou praxí. Po vystudování vysoké školy syrském v Damašku se přestěhoval do České republiky, kde pokračoval ve studiu na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Praktické zkušenosti získával na četných klinikách i zahraničních stážích, je členem České, Řecké a Syrské lékařské komory a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastická chirurgie. Doktor Al Awa má kompletní certifikaci pro aplikaci výplňových materiálů na bázi kyseliny hyaluronové i pro využití radiofrekvenčních a moderních laserových metod, např. k liftingu obličeje. Provádí zákroky, které jsou v ČR unikátní, například šetrnou laserovou liposukci SlimLipo.

MUDr. Martin Molitor, Ph.D. MBA je jedním z předních českých plastických chirurgů. Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích, má atestace z gynekologie a porodnictví, chirurgie i plastické chirurgie. Za svou více než pětadvacetiletou praxi prošel řadou klinik, kde se vedle estetických zákroků specializoval převážně na rekonstrukční výkony v oblasti hlavy a krku, rekonstrukce ruky a mikrochirurgické rekonstrukce. Dnes kromě své soukromé praxe působí jako přednosta Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce i jako pedagog na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Jeho osobní motto zní: Dělej vše, jak nejlépe dovedeš, abys večer usínal čistý před svým svědomím i před tváří lidí, které máš rád.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ano

Přijímané způsoby platby:

  • V hotovosti
  • Platba kartou

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (227)

5.0
227 Recenzí · 100 % doporučuje
Abdominoplastika

Pro zákrok jsem se rozhodla pro velký převis po třech císařích.Na klinice jsou všichni velice milí a profesionální. Ikdyž je ještě velice brzy už teť musím říct že pan doktor Issam Al Awa má šikovné ruce a je velice příjemný a chápavý.Všem bych chtěl...Číst dál

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Abdomioplastika Issam Al Awa

Od první návštěvy až po finální kontrolu vše proběhlo na výbornou a z výsledku jsem nadšená. Vložila jsem na stránky estheticon.cz i příběh, kde jsem vše detailně rozepsala.

Kompletní příběh (Abdominoplastika):
Dokonalá abdominoplastika, MUDr. Issam Al Awa
Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (6)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Issam Al Awa

MUDr. Issam Al Awa

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

Doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.