Mjr. MUDr. Vanesa Lovětínská

Mjr. MUDr. Vanesa Lovětínská

Žádné recenze
Ohodnotit
Ústřední vojenská nemocnice Praha, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
IČP nebo IČO 10873902
Mjr. MUDr. Vanesa Lovětínská
Mjr. MUDr. Vanesa Lovětínská
Žádné recenze

Informace

 • 763 návštěv profilu

Atestovaný vojenský plastický chirurg zastávající komplexní přístup ke svým pacientům díky zkušenostem a vzdělávání nejen v oboru plastické chirurgie, ale též všeobecné chirurgie, traumatologie a ortopedie. Studium na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy ukončila MUDr. Vanesa Lovětínská v roce 2012. Po ukončení chirurgického a traumatologického kmene vstoupila do Armády České republiky a jejím snem bylo stát se rekonstrukčním plastickým chirurgem. V současné době studuje na 3. lékařské fakultě v Praze postgraduální studium v oboru experimentální chirurgie a věnuje se také publikační činnosti.

MUDr. Vanesa Lovětínská se specializuje na rekonstrukční plastickou chirurgii, chirurgii ruky a estetickou chirurgii.

Absolvovala zahraniční stáže v San Antonio Medical Center, Texas, USA a Nepean Hospital, NSW, Austrálie. Dále se účastnila řady odborných kurzů a kongresů: Interational Flap Dissection Course, ATLS - Advanced Trauma Life Support Course, Kurz periferních nervů, Kurz chirurgie ruky I.-VI., Mikrochirurgický kurz, Kurz základních traumatologických technik, APTOS Kurz a certifikát niťového lifting, Saypha - Kurz a certifikát výplňových materiálů, Kinesio tape kurz, Kurz onkologie a chirurgie prsu, Kurz lalokové plastiky, Laparoskopický kurz, First Aid and CPR Certificate, Kadaverozní kurz horní končetiny. Je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání.

Jako vojenský lékař je její domovské pracoviště prestižní Ústřední vojenská nemocnice v Praze - kde je starším lékařem specialistou v oblasti plastické chirurgie součástí traumacentra. Mimo jiné působí i na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, Fakultní nemocnici Bulovka a na Hrudní chirurgii ve Fakultní Thomayerově nemocnici, kde se zabývá rekonstrukcí prsu. Současně provádí estetické výkonu v Signature Clinic na Václavském náměstí. Vzhledem k její dobrodružné povaze je členem Lékařů bez hranic a jako vojenský lékař může být kdykoli povolána do mise.

Empatická lékařka, která se se snaží docílit nejen přirozeného estetického, ale i funkčního výsledku. Jejím cílem je vnést ženský aspekt a cit do chirurgických oborů a prezentovat obor plastické chirurgie nejen jako výhradně komerčně estetický, ale jako možnost pomoci lidem po rozsáhlých ztrátových poraněních a v rámci onkologické problematiky návratu do běžného života. V rámci rekonstrukční chirurgie si nadále rozšiřuje své znalosti a zkušenosti v mikrochirurgické operativě a je členem několika odborných společností - Česká lékařská společnost J. E. Purkyně, Společnost chirurgie ruky, Společnost vojenských lékařů, farmaceutů a veterinářů.

Dosažená odbornost:

 • Specializace v oboru plastické chirurgie

Členství:

 • Česká lékařská komora

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ne

Pracovní tým:

 • 1-5 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Nemocnice

Zkušenosti:

 • 5-10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ano
Požádejte: Mjr. MUDr. Vanesa Lovětínská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (2)

Propadnutí spánkové oblasti po kranioplastice
Odpověď odborníka · 19. 9. 2021

Dobrý den, ideální možností je lipofiling. Tedy odebrání vlastní tukové tkáně například z břicha nebo jiných oblastí, kde je ho nadbytak a aplikace do defektu. Toto lze provést i v lokální anestezii. Další možností je využití různých druhů...

Číst dál

Kliniky

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Požádejte: Mjr. MUDr. Vanesa Lovětínská o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!