MUDr. Petra Petáková - MEDICOM Clinic

MUDr. Petra Petáková - MEDICOM Clinic

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Masarykova 3488/1, Ústí nad Labem, Ústecký kraj
MUDr. Petra Petáková - MEDICOM Clinic
MUDr. Petra Petáková - MEDICOM Clinic
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Petra Petáková je korektivní dermatoložka působící na klinice MEDICOM Clinic. Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni v oboru všeobecné lékařství. Specializaci v oblasti dermatovenerologie získala v roce 2016. Praxi a zkušenosti nabyla nejprve v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, kde působí dosud jako sekundární lékař-dermatovenerolog. V roce 2019 absolvovala stáž z korektivní dermatologie na Kožní klinice FNKV. Od roku 2020 pracuje na klinice MEDICOM Clinic jako korektivní dermatolog.

Je držitelkou diplomu celoživotního vzdělávání České lékařské komory. Absolvovala mnoho kurzů a získala řadu certifikátů, ze kterých lze vyzdvihnout kurz Attened theory and practice course on Plexr and Needle Shaping in Non Invasive Surgery, dále kurz Botulinum Toxin a výplňové materiály oblasti hlavy a krku nebo Aptos - úvodní kurz niťového liftingu. Je členkou lékařských komor a profesních sdružení: České lékařské komory a České akademie dermatovenerologie.

Ordinace lékařky se vyznačuje příjemným a klidným prostředím, vstřícnou atmosférou, sympatickým, usměvavým a komunikativním personálem. Je pro ni důležité vyslechnout si klientovo přání a očekávání, nabídnout všechny dostupné možnosti, výhody a nevýhody zákroku. Nejdůležitější je, aby klient odcházel spokojený a rád se vracel zpět.

MUDr. Petra Petáková se účastní mezinárodních klinických studií zaměřených na léčbu atopického ekzému a lupénky. Zabývá se také přednáškovou činností (např. Krajská dermatovenerologická konference MNUL) a publikační činnosti (Dermatologie pro praxi 2021, 15(2).

Profesní filozofie MUDr. Petry Petákové zní: Krásné je všechno, na co se díváme s láskou (Christian Morgenstern).

MEDICOM Clinic je klinika plastické a estetické chirurgie s pobočkami v Praze, Brně a Ústí nad Labem. MEDICOM Clinic poskytuje širokou škálu drobných i větších estetických výkonů, které klientům pomáhají cítit se sebevědomější, krásnější a mladší. Tým zkušených plastických chirurgů a dermatologů tak vytváří největší kliniku plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny v Česku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Vše bylo perfektní. Děkuji

Kliniky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.