Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

5. 8. 2020 · Aktualizováno: 9. 3. 2021

Modelace prsou po 2 dětech a tumescentní liposukce

Stojí to za to
Průměrná cena: 90.000 Kč

O lékaři

3 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...
Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Od mládí jsem měla prsa velikosti D/E, přestože jsem nosila velikost oblečení 36. Velká prsa mi vadila při sportu a opticky zbytečně přidávala kila. Po dvou těhotenstvích a dvou odkojených dětech se změnil tvar prsou a zvýraznila se i jejich asymetrie. Kůže byla vytahaná a ani v podprsence prsa nevypadala dobře. Rychlý přírůstek váhy ve dvou po sobě následujících těhotenstvích a následných rychlých navratů hmotnosti do normálu se podepsali i na vytahané kůži na břiše. Zákrok jsem plánovala již dlouho, po konzultaci s MUDr. Chorvátem jsem o něm byla přesvědčena. Kůži na prsou zredukoval, dvorce posunul výše, objem prsní žlázy zůstal zachován, velikost spodního prádla zůstal téměř stejný. Jizvy vedou kolem dvorce, od něj kolmo dolů a obloukový řez je pod prsem. Celková délka jizev je delší, s tím jsem ale počítala. Tumescentní liposukce zanechala 4 nepatrné jizvy na břiše a boku. Celkově jsem s výsledkem velmi spokojená. Zůstala mi lehká asymetrie ve velikosti prsou, ale tu považuji za přirozenou, v oblečení ani prádle není znát. Na bolesti jsem byla psychicky připravená a ve výsledku byly snesitelnější, než očekávání. Dávala jsem si pozor hlavně na dlouhé polehávání přes den, snažila se spíše pomalu chodit, stát, sedět a to kvůli bolestem zad. Analgetika jsem si dávkovala v pravidelných intervalech 7 dní. V noci spala s podloženými koleny, abych zádům co nejvíce ulevila. Do práce jsem se vrátila 13.pooperační den. Doporučuji všem ženám, které o podobném zákroku přemýšlí, aby si byly jisté, že je to to, co chtějí, počítaly s jizvami a případnými komplikacemi (já je naštěstí neměla). Kliniku Premier a pana doktora mohu jen doporučit, působil na mě profesionálním a racionálním dojmem a odvedl výbornou práci.

1

Komentář (1)

Dobrý den, děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti. Chtěla jsem se zeptat, jak vypadají jizvy na prsou teď? Předpokládám, že postupem času částečně zmizely. Děkuji za doplnění.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Modelácia a korekcia prsníkov u MUDr Trupara
Dobrý deň, chcela by som sa podakovať pánovi MUDR . Truparovi za skvelú modeláciu a korekciu prsníkov a za jeho ľudsky prístup . Je to odborník .Konzultácia na vynikajúcej úrovni, veľká spokojnosť. Vrelo odporúčam . Monika
Recenze reoperace prsou

Byla jsem u paní doktorky na reoperaci po nepovedené augmentaci u jiné lékařky. Paní doktorka mi udělala pouze modelaci a přesně taková prsa jaká jsem si přála. Můžu jen doporučit. Maximální péče, ochota a vstřítnost, Sestřičky jsou andělé....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.