maruska

Před 17dny jsem podstoupila první laserové ošetření odstranění chloupků. A musím říct, že jsem nadočekávání mile překvapená...Sama jsem měla před výkonem tisíc otázek, tak se pokusím obsáhnout všechno co jsem zjistila :-D 1) Bolestivost - musím říct, že nic příjemného to není a v první chvíli jsem myslela, že odcházím a nenechám si dodělat podpaží natož třísla. Nakonec jsem to vydržela a druhého ošetření už se tolik nebojím, vím že to stojí za to. Trvá to je pár minut, takže se to dá vydržet a člověk to hned zapomene 2) Po zákroku - nic nebolí, kůže není citlivá, občas jsem měla pocit, jako když se chloupek zachytí třeba za oblečení, to trvalo asi 4dny 3) Čekání na vypadávání chloupků - cca po týdnu jsem začala být krapet nervozní z toho, že se nic neděje. Věděla jsem, že to může trvat, ale přeci jenom se na to člověk těší. Pak jsem zkusila za jeden chloupek zatáhnout a on celý vypadl :D to mě potěšilo a radovala jsem se, že efekt už nastupuje. A protože jsem musela do společnosti v šatech na ramínka, musela jsem se oholit a s napětím jsem čekala co vyroste a ejhle NEVYROSTLO SKORO NIC !!!!!! Vlastně pokud to někdo nezkoumá úplně z blízka, tak tam není nic :D. Při bližším zkoumání - viz. foto detailu ještě něco vidět je, ale to se předpokládám odstraní při druhém kolečku

Dobrý den, na začátku tohoto roku jsem navštívila kliniku Asklepion a absolvovala konzultaci u paní doktorky Brenerové. Ráda bych touto cestou poděkovala za její milý a profesionální přístup a naplánování procedur mého „omlazení”.... Velmi milé a ochotné byly i pracovnice recepce dermatologie. IH.

jana6167991

personál byl velmi milý, vstřícný, příjemný, usměvavý. Byla to opravdu chvilka příjemné relaxace v příjemném prostředí s příjemnými profesionály. Odstranění chloupků se sice nezdařilo, ale s přístupem personálu a ohodnocení kvality péče o klienta to nemá nic dočinění.

jana_p805077

Paní Veronika, je skvělá. Její milé vystupování a lidský přístup je současně velmi profesionální. Jsem moc ráda, že jsem v její péči. Klinika má také velmi příjemnou paní recepční. Prostředí je čisté a pěkné.

Anonym
Anonymní

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s permanentní epilací. Před 4 lety jsem utratila velkou sumu peněz za odstranění chloupků v podpaží a na tříslech. Upřednostnila jsem nižší cenu a vychodila jsem 10 procedur v jednom salonu, kde používali přístroj IPL. Po každé proceduře mi chloupky opět narostly. Výsledný efekt byt takový, že mi zůstalo 70% ochlupení. Argument kosmetičky byl, že moje chloupky jsou příliš světlé. Časem mi téměř všechny chloupky dorostli znovu a na kůži v tříslech mi zůstaly vypálené bílé tečky. Takže jsem trvalou epilaci úplně vzdala. V říjnu 2012 jsem v rámci zkušebního provozu dostala dárkový poukaz na omlazovací proceduru do ForeverYoung Medical Center. Během tohoto velmi příjemného ošetření jsem se bavila o mých zkušenostech s trvalou epilací s ředitelkou pí. Hamoudovou, která mi vysvětlila, že IPL není na trvalou epilaci a za sníženou cenu mi vyzkoušela jiný přístroj, selektivní laser. Nejprve se mi zdálo, že se nestalo vůbec nic, ale po cca 10 dnech jsem si všimla obrovského úbytku chloupků. Po 4 týdnech jsem šla na kúru znovu. Nyní mám malý zbytek chloupků a myslím, že mi budou stačit 3 procedury a budu mít konečně po chloupkách. Míša N.

radm6164261

Již po prvním ošetření viditelné zlepšení. Výsledek byl nad mé očekávání. Velmi oceňuji empatický a citlivý přístup asistenky Ivy Machytkové, díky které byla procedura celkem bezbolestná. Příjemné prostředí. Vřele všem doporučuji.

Moc děkuji vaší klinice která mě byla doporučená kosmetičkou p.Petrou Vavřičkovou Ledeč nad Sázavou .Děkuji jak za zákrok tak za jednání vašich lékařů tak i specialistů. Zákrok který měl úžasné výsledky v které jsem nikdy nedoufala . Mojí méně cenost co jsem jako žena měla byla depilace ochlupení v oblasti brady a okolo horního rtu úplně úžasná Nevím komu konkrétně poděkovat a tak děkuji celému vašemu kolektivu a budu vás doporučovat ještě jednou děkuji Ivana Lebrušková Lučice Havlíčkúv Brod

ivanna_bal568666

Dlouho mně trápily chloupky na horním rtu a brady, byly tmavé a silné. Důvodem bylo onemocnění štítné žlázy. Zákrok jsem podstoupila celkem 4x a výsledek je opravdu super. Krásně viditelný již po prvním ošetření. Nyní zbylo pouhé tři. Jsem spokojená a celkově jsem si toto centrum oblíbila.

pali6161746

O klinice jsem slyšela samé pozitivní hodnocení, proto jsem se rozhodla Vás navštívit. Na epilaci jsem poprvé a určitě budu uvažovat i o ostatních partiích na těle. Jsem velmi mile překvapena, jak přístupem personálu, tak učínkem po ošetření.

Vlivem hormonů se mi nadměrně zvýšilo ochlupení nad horním rtem. Dlouho jsem zvažovala zda-li se mám objednat na zákrok na kliniku. Měla jsem obavy z bolesti a zda-li nebudu moc oteklá a zarudlá. Nakonec se nic z toho nepotvrdilo. Zákrok je trochu nepříjemný ale když jsem viděla výsledek tak jsem se ráda vrátila.

evicka1993

Výsledky odstranění chloupků jsou úžasné. Po 3 měsících po nich zatím není ani stopy. Všechna ošetření proběhla velmi rychle a úplně bez bolesti. Zkoušela jsem i další způsoby odstranění chloupků, ale tento mi zatím přišel nejlepší.

sara_s400139

Mám dlouhodobě problémy s jakoukoliv metodou odstranění ochlupení v intimních partiích- vosk, žiletka, krém, cukrová pasta. Neustálé problémy se zarůstáním, tvorbou jizviček a dlouhodobějším začervenáním i při dodržení všech opatření, které by zarůstání a citlivosti měly předcházet. Od laserové epilace bych ráda, aby mi umožnila vzít si bezstarostně plavky či vykrojené spodní prádlo, které si nyní na sebe nemohu dát.