MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Vyšehradská 49 – Emauzy, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Pedro Stapleton-Garcia
MUDr. Pedro Stapleton-Garcia
(2 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Pedro Stapleton-Garcia vystudoval 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Studium úspěšně dokončil v roce 2012. Studoval však i na Lisabonské Univerzitě.

Od roku 2013 pracoval v Hôpital Jean Verdier v Paříži. Zde působil na postu odborníka všeobecné chirurgie. Později také působil v Nemocnici Pardubice či v Thomayerově nemocnici.

Mimo to však absolvoval celou řadu kurzů. Ty byly zaměřeny například na použití kyseliny hyaluronové, regenerativní medicínu či na využití botulotoxinu.

V současnosti působí tento lékař v Ústavu lékařství a kosmetiky v Praze.

Ústav lékařství a kosmetiky se zaměřuje na poskytování profesionálních služeb z oblasti klinické medicíny. Jedná se o zařízení, jenž má nejdelší tradici v celé České republice – bylo založeno již v roce 1958. Již od této doby je považováno za prestižní pracoviště.

Kromě toho, že je zařízeno vybaveno nejnovějším technologickým vybavením, jsou zde využívány i nejmodernější metody a přípravky.

Nabídka služeb je zde opravdu široká – dá se říci, že si zde vybere opravdu každý.

Vyhlazení vrásek

K odstranění či zjemnění vrásek je zde využíváno několik metod. Mezi ně patří například aplikace botulotoxinových injekcí, frakční mikrojehličková radiofrekvence, aplikace kyseliny hyaluronové či ultrapulzní frakční CO2 laser.

Pigmentové skvrny

Trápí vás pigmentové skvrny? I tento problém jde řešit. Pomoci vám může například chemický peeling (značka Neostrata) či ošetření ultrapulzním frakčním CO2 laserem. Ten dokáže navíc vyhladit nerovnosti a celkově zpevnit pokožku.

Laserová epilace

Nežádoucí chloupky je možné jednoduše odstranit pomocí epilačního laseru. Během zákroku dochází ke zničení zárodečné cibulky. Pro perfektní výsledek je nutné ošetření opakovat (4-6x).

Odstranění celulitidy

Mnoho žen v současné době trápí celulitida. Pokud mezi ně patříte i vy, nezoufejte. I tento problém se dá řešit. Pomoci vám může například radiofrekvenční ošetření, během kterého dochází k hlubokému prohřátí kůže, další možnost je injekční lipolýza. Jedná se o metodu, kdy je do kůže aplikován speciální roztok, který podpoří látkovou výměnu.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Hlavní zákroky

Recenze (2)

4.5
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pohotovostní zákrok - sešití roztrženého očního víčka

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.