MUDr. Halina Kačinská

MUDr. Halina Kačinská

Žádné recenze
Ohodnotit
Žukovského 887/4, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Halina Kačinská
MUDr. Halina Kačinská
Žádné recenze

Informace

MUDr. Halina Kačinská v současnosti působí jako vedoucí lékařka a majitelka v centru Markin, které se nachází v Praze. Zde se věnuje porodnictví, gynekologii a estetické medicíně.

Centrum Markin poskytuje široké spektrum specializovaných služeb. Při poskytování péče využívá špičkové vybavení, včetně frakčního laseru či gynolaseru. Díky tomuto vybavení jsou zákroky maximálně šetrné a zároveň rychlé. Na klinice na vás bude čekat profesionální tým, který se skládá z odborníků s dlouholetými zkušenostmi.

Zařízení nabízí ošetření z oblasti gynekologie, porodnictví, estetické gynekologie, estetické medicíny, zároveň se však zaměřuje i na léčbu varixů, nutriční poradenství či kosmetické služby. V centru najdete také lekce terapeutické jógy a celou řadu laserových ošetření. Novinkou je také laserová epilace, která vám pomůže se trvale zbavit nežádoucích chloupků. Ošetření probíhá za pomoci špičkového laseru Epilia.

GYNOLASER

Trápí Vás únik moči? Nedostatečné zvlhčení? Opakující se záněty po menopause? Řešením je LOTUS GYNOLASER!

Projevy vaginální atrofie trápí více než polovinu žen po porodu, menopauze či histerektomii. A právě těmto ženám může pomoci ošetření LOTUS GynoLaser TM – světová novinka, kdy je do vaginy zavedena speciální hlavice laseru, která omlazuje poševní stěnu. Tento zákrok je velmi rychlý, bezbolestný, samozřejmě také bezpečný. Nutno zmínit, že nevyžaduje téměř žádnou rekonvalescenci.

Výhody ošetření:

Toto ošetření má hned několik výhod. Kromě toho, že je zcela bezbolestná a rychlá, je adekvátní náhradou estrogenové terapie. Přináší dlouhodobé výsledky, nežádoucí účinky jsou minimální, ošetření je zcela bezpečné. Při zákroku není zapotřebí celková, ale ani lokální anestezie. Účinnost ošetření činí až 97 % – tato technologie je ověřena klinickými studiemi. výsledky jsou navíc dlouhodobé.

Tímto způsobem je možné léčit stresovou inkontinenci (únik moci či kýchnutí, smíchu či například zakašlání), sníženou lubrikaci, často přispívá ošetření také k silnějšímu orgasmu a intenzivnějším pocitům při sexu u obou partnerů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (14)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (4)

Rejuvenace po porodu
Odpověď odborníka · 18. 5. 2018
Důvodů diskomfotrtu může být více (zánět, špatné šití atd), proto je potřebné předchozí vyšetření. Po osobní konzultaci u nás, Vám dokážeme doporučit vhodnou léčbu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.