MUDr. Gabriel Šlárko

MUDr. Gabriel Šlárko

Žádné recenze
Ohodnotit
Višňová 1957/25, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Gabriel Šlárko
MUDr. Gabriel Šlárko
Žádné recenze

Informace

MUDR. Gabriel Šlárko je nedílnou součástí profesionálního týmu plastických chirurgů na moderní klinice Prague aesthetic Clinic, s.r.o. v Praze.

V letech 2004 - 2010 MUDR. Gabriel Šlárko úspěšně absolvoval Univerzitu Pavla Jozefa Šafírika v Košicích. V roce 2015 získal atestaci ve specializačním oboru Plastické chirurgie.

MUDR. Gabriel Šlárko je členem Slovenské lékařské komory a SSPECH.

MUDR. Gabriel Šlárko má za sebou i řadu školení a vzdělávacích kurzů. Od ledna do března v roce 2013 absolvoval na klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici u Svaté Anny v Brně tříměsíční stáž zaměřenou na mikrochirurgii. Ve stejném roce se zúčastnil kurzu estetické chirurgie v Nemocnici Bulovka v Praze a v roce 2015 podstoupil šestiměsíční stáž na Klinice plastické chirurgie v Univerzitní nemocnici Ružinov v Bratislavě na Slovensku.

MUDR. Gabriel Šlárko aktuálně působí jako plastický chirurg na klinice Prague aesthetic Clinic, s.r.o., Současně již od roku 2010 ordinuje na Klinice plastické a rekonstrukční chirurgie v Univerzitní nemocnici Louisa Pateura v Košicích. K pana doktorovi je možné se objednat i na klinice GÉVĚ KLINIKA v Košicích. Při své praxi několik let asistoval v Centrum plastické a estetické chirurgie v Košicích.

Mezi zákroky MUDR. Gabriela Šlárka patří plastické operace celého těla jako je zmenšení nebo zvětšení prsou, abdominoplastika, chirurgická úprava břicha nebo liposukce. Pan doktor se také specializuje na úpravy a operace obličeje, do kterých spadá operace očních víček, rhinoplastika neboli operace nosu, facelift, vyhlazení vrásek a mnoho dalších.

Své znalosti si neustále rozšiřuje a rozvíjí na pravidelných školení, stážích a kongresech o plastické chirurgii na Slovensku a v zahraničí.

Prague aesthetic Clinic, s.r.o. sídlí v Praze 4 v Krči. Jedná se o moderní kliniku s nejnovějším vybavením a nadstandardní péčí. Na klinice jsou nabízeny nejen zákroky plastické chirurgie, ale také estetické ošetření, dermatologie, vyšetření a transplantace vlasů a zdravá výživa.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 20

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.