Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 11. 2020 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Laserové epilace s trvalými výsledky

Stojí to za to
Průměrná cena: 1.100 Kč

O lékaři

Kliniku Mediestetik doporučuji hlavně kvůli profesionalitě služeb, které nabízí. Pracují zde špičkoví lékaři, kteří se vám po celou dobu návštěvy maximálně věnují a vše vysvětlí. Laserová epilace byla téměř bezbolestná a hlavně má trvalé výsledky. Personál na recepci je velmi milý a vstřícný. Oceňuji, že klinika dodržuje časy objednaných klientů. Celé prostředí kliniky od recepce až po jednotlivá pracoviště je velmi příjemné a také její umístění je snadno dosažitelné.

3

Komentáře (3)

Dobrý den Lenko,
velice mě těší, že jste spojená. Podle čeho jste si kliniku vybírala?
Děkuji za odpověď
Odpovědět
Podstoupila jste epilaci celého těla? Na kolik Vás zákrok přišel?
Odpovědět
Jelikož se návštěvy musí opakovat a nakonec jsem se díky výsledkům rozhodla pro epilaci celého těla, tak jsem ještě v procesu. Celkovou cenu nemám spočítanou, ale nyní do konce března mají ve Mediestetik 40% slevu na epliaci v Praze a 60% slevu na epilaci v Teplicích.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Laserová epilace
Opravdu bezbolestný zákrok,absolvovala jsem už 2zákroky a výsledky perfektní,prodleva mezi návštěvama 2měsíce,příjemné prostředí,profesionální přístup.Dokonce jsem "vychytala" 40% slevu. Je to v Brně, www.estetikabrno.cz
Depilace brady a okolo horního rtu

Moc děkuji vaší klinice která mě byla doporučená kosmetičkou p.Petrou Vavřičkovou Ledeč nad Sázavou .Děkuji jak za zákrok tak za jednání vašich lékařů tak i specialistů. Zákrok který měl úžasné výsledky v které jsem nikdy nedoufala . Mojí méně...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.