Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Šťastná po re-operaci prsou u MUDr. Payera, anatom. implantát Motiva True fixation 440 ml

Jsem po zákroku Stojí to za to
Lause
Praha · Vytvořeno: 16. 8. 2021 · Aktualizováno: 19. 8. 2021

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Pana doktora stoprocentně doporučuji! Konečně mám dokonalá prsa po jakých jsem toužila! Nemohla jsem si vybrat lépe:)

Příběh

Už pár let jsem toužila po větších prsou a když po dětech stav prsou nebyl moc ideální a já jsem se chtěla cítit více žensky, rozhodla jsem se, že do toho půjdu a budu se těšit z nového dekoltu. Opak byl, ale pravdou... V roce 2018 jsem podstoupila první operaci zvětšení prsou. Bohužel, vzhled mého dekoltu po ne zcela povedené augmentaci nebyl úplně ideální a mě bylo jasné, že musím na reoperaci. Z druhé operace jsem měla obrovský strach, ale můj "nový" dekolt mě nenechával moc klidnou. Obešla jsem pár konzultací, abych věděla, jaké jsou možnosti a hlavně abych tentokrát vybrala dobrého operatéra opravdu pečlivě. Po první konzultaci s panem doktorem Payerem ze mě nějak všechen můj strach spadl a já věděla, že jsem na správném místě. Pan doktor je nejen profík, ale i úžasný člověk. Když ze své zkušenosti porovnám návštěvy i na jiných klinikách, u pana doktora Payera jsem nikdy neměla pocit, že někam pospíchá, na vše byl vždy dostatek času. Cítila jsem se u něj od prvního okamžiku prostě skvěle. Reoperaci prsou jsem u pana doktora Payera podstoupila v srpnu 2020. Nyní mám rok po operaci s anatomickými implantáty Motiva True Fixation 440 ml a jsem nesmírně spokojená. Mám konečně prsa, za která se nestydím a jaká jsem si přála. V mém případě byla nutná i modelace a z toho důvodu mám jizvičky větší, ale přesto jsou velmi precizně udělané.

Jednoznačně práce na jedničku! "Na prsa se prostě chodí k Payerovi" :) - jedno veliké DÍKY pane doktore!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

boubelka86
boubelka86
Doporučený člen

· Plzeň

· 19. 8. 2021

Dobrý den, už jsem párkrát slyšela, že "Na prsa se chodí k Payerovi" a Vy jste mi to nyní potvrdila. Jsem za Vás opravdu moc ráda, že se reoperace povedla. Moje mamka prošla něčím podobným. Fotografie jizviček jsou krátce po operaci, je to tak? Dnes jsou již vybledlé?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.