Gynmedic GP s.r.o.

Gynmedic GP s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Žufanova 1114/1, Praha, Praha (kraj)
Gynmedic GP s.r.o.
Gynmedic GP s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Dostanete se k nám bez problému hromadnou dopravou. Ambulance Gynmedic se nachází asi 5 minut pěší chůze od tramvajové zastávky Slánská v Praze-Řepích. Parkovacích míst je také v okolí dostatek.

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP, VOZP, ZPMV a OZP a přijímáme nové pacienty.

Vítejte na profilu Gynmedic! Poskytujeme kompletní gynekologicko-porodnické služby, a to ve spolupráci s Thomayerovou nemocnicí a Fakultní nemocnicí v Motole.

Gynekologie

Provádíme 1x ročně preventivní prohlídky, provádíme kolkoskopii, diagnostikujeme a léčíme neplodnost, diagnostikujeme pohlavní choroby, provádíme ultrazvukové vyšetření, léčíme poruchy menstruace, poskytujeme antikoncepční poradenství, očkujeme proti rakovině děložního čípku atd.

Porodnictví

Vyšetřujeme těhotné ženy s kontrolou krevního tlaku a hmotnosti, provádíme anamnézu a určujeme míru rizika, zaměřujeme se i na chemickou analýzu moči, orální glukózový toleranční test, zjišťujeme vitalitu plodu. Provádíme screening, odběr krve, CTG vyšetření apod.

Zaměřujeme se i na služby nehrazené ze zdravotního pojištění, například sdělení pohlaví plodu, vyšetření ultrazvukem během každé návštěvy. Stanovujeme také míru rizika předčasného porodu.

Najdete nás na poliklinice v Praze-Řepích. Otevřeno máme od pondělí do pátku.

Naší lékařkou je MUDr. Šárka Pokorná a zdravotní sestřičkou Elenonora Mrštinová.

MUDr. Šárka Pokorná promovala v roce 2008 na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2017 získala specializovanou způsobilost v oblasti gynekologie a porodnictví a ve stejném roce obdržela licenci České lékařské komory pro vykonávání privátní praxe. Zkušenosti lékařka získala na gynekologii v nemocnici v Mělníku, dále v Thomayerově nemocnici a také v privátní gynekologické ordinaci GP Medical s. r. o.

Je nutné se předem objednat telefonicky nebo e-mailem. Akutní zákroky probíhají ve Fakultní nemocnici v Motole.

Od začátku roku 2018 máme v ordinaci nový ultrazvukový přístroj a kardiotokograf. Další aktuality najdete na našem webu

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky