MUDr. Adrianna Natalie Brandejsová

MUDr. Adrianna Natalie Brandejsová

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Šrobárova 1150/50, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Adrianna Natalie Brandejsová
MUDr. Adrianna Natalie Brandejsová
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Adrianna Natalie Brandejsová je absolventkou The Woodside Priory School, The Longmont Christian School (2000-2004). Navázala studiem na III. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde své studium úspěšně zakončila promocí v roce 2010. V roce 2013 byla zařazena do oboru plastické chirurgie a stala se členkou České lékařské komory. V roce 2015 absolvovala chirurgický kmen ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. V období 2014 až 2016 se též věnovala výzkumu na téma "Kmenové buňky v tukové tkáni".

V letech 2013-2017 absolvovala řadu oborných kurzů a workshopů zaměřených na moderní metody a aplikace výplňových materiálů (Teosyal, Anteis), botulotoxinu (Dysport), niťového liftingu (Endotine, Aptos, aplikace mezonití), plazmaterapie, laserové medicíny, využití transferu tuku, chirurgie ruky a mnoho dalších.

Nedílnou součástí jejího doplňujícího vzdělání je také řada stáží a odborných kongresů v oboru plastické chirurgie a estetické medicíny pořádaných nejen v ČR, ale i v zahraničí. Zúčastnila se mimo jiné ON IN UNDER SKIN Mikulov, ČR (2013), SHRS - European Hair Transplant Workshop, Brusel, Belgie (2014), Cyanosure Symposium - Laser Liposuction and Fat Transfer, Athens, Řecko (2014), Národní kongres plastické chirurgie, České Budějovice, ČR (2014), The Cutting Edge Surgery Symposium, New York, USA (2014), Specializační kurz - Novinky z chirurgie, Praha, ČR (2015), XXXVI. Národní kongres ČSPCH, Praha, ČR (2015), Kurz chirurgie ruky - Traumatologie při České společnosti chirurgie ruky ČLS JEP, Vysoké n. Jizerou, ČR (2015), Biorivolumetria Workshop - Hollistic Approach To Aesthetic Medicine, Brno, ČR (2016), XI. Mezinárodní kongres plastické chirurgie (2017) a další.

Praxi a zkušenosti získávala i na soukromé klinice Med-inPark v Ingolstadtu, Německo v letech 2012 - 2015.

MUDr. Brandejsová se specializuje na plazmaterapii a její kombinované techniky. Dále se věnuje injekčním výplním, aplikaci botulotoxinu, laserové terapii, niťovému liftingu a dermatokosmetice. Velmi se zajímá o nové metody neinvazivního liftingu obličeje a o nové techniky v obnově kolagenu.

Dále se specializuje na chirurgii ruky. V roce 2015 absolvovala kurz Chirurgie ruky, který pořádala Česká společnost chirurgie ruky ČLS JEP ve Vysokém nad Jizerou.

MUDr. Adrianna Brandejsová aktuálně působí na více pracovištích:

Klinika plastické chirurgie FN Královské Vinohrady

Jedním z nich je Klinika plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde MUDr. Brandejsová nejprve působila během odborné stáže (2015 - 2016), od roku 2016 je na této klinice zaměstána. V rámci odborných ambulancí jí pacienti zastihnout vždy v pondělí v 8:30-12:00 a 13:00-15:00.

Sanatorium Chotoviny

Paní doktorka spolupracuje též se soukromou klinikou, Sanatorium Chotoviny, kde se zaměřuje především na omlazovací metody a techniky (aplikace injekčních výplních, plazmaterapie, aj.).

Ambulance estetické medicíny Purite

Na pracovišti estetické medicíny Purite, které sídlí ve Vodičkově ulici v Praze 1, se paní doktorka Brandejsová specializuje zejména na injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové, odstranění vrásek aplikací botulotoxinu, pleťovou a vlasovou mezoterapii, injekční lipolýzu a též infuze vitamínu C.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (4)

4.8
4 Recenze · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů

Velká spokojenost, úžasný přístup. Určitě se vrátím….Díky

Velice profesionální přístup k pacientovi, milá a příjemná paní doktorka, jsem spokojen a můžu jen doporučit. Děkuji

Abdominoplastika

Jizva po abdominoplastice krásně zahojená po 4 týdnech

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.