Přes 2 roky jsem bojoval se zánětlivým akné, vyzkoušel i různé značky kosmetiky a bohužel nic nepomohlo. V Altosu jsem podstoupil komplexní čištění pleti, které trvalo asi 2 hodiny! Kosmetička mi doporučila několik ošetření, produkty na domácí péči a mohu říct, že se mi pleť hodně zklidnila. Poté jsme léčbu doplnili o laserové ošetření IPL a chemické peeligy, všechno mi hezky naplánovaly a vysvětlili, jak je důležité dodržovat termíny, abychomn zánět uplně odstránili. Opravdu jsem rád, že mě někdo přivedl k řádné péči o pleť a pochopil jsem, jak je to důležité i u mužů. Na pozdim plánuji laserový resurfacing na odstranění jizev a věřím, že má pokožka bude bezchybná.

bfa159

Nemuzu ani popsat, jak jsem rada, ze jsem na pana doktora narazila. Plet se mi totiz jednoho dne uplne zblaznila a udelalo se mi po celem obliceji akne, ktereho jsem se nekolik mesicu nemohla zbavit. Pan doktor me po par mesicich akne uplne zbavil, doslova mi zachranil sebevedomi a ja nemuzu byt s jeho sluzbami spokojenejsi. Doporucuji vsema deseti.

darina_st

Šla jsem do této kliniky na základě recenzí. A vůbec toho nelituji. Již několik let mě trápí mastná, problematická pleť. Od svých 15 let jsem obešla nespočet klinik, dermatologů, kteří mi pokaždé předepsali nějakou mastičku, která mi pleť jen vysušovala a efekt byl jen dočasný. Avšak upřímný a milý přístup pana doktora na klinice Altos mi změnil pohled na dermatology, kteří mi předtím zničila celou důvěru. I přesto, že pan doktor je rusky mluvící, opravdu mě překvapila jeho profesionalita a lidskost. Ihned jak jsem vešla do dveří mě pozdravil, podal mi ruku. U konzultace taktéž byla sestřička, kvůli překladu, kdybych náhodou nerozuměla, což mě také moc potěšilo. Pan doktor mi položil pár dotazů, odlíčil mě podíval se na mou pleť dermatoskopem, sdělil příčiny a navrhl několik možností řešení problematiky. Vybrala jsem si ozonoterapii i když jsem o tom nikdy neslyšela a měla obavy, ale naprostý zázrak !!! Potěšila mě ochota a individuální přístup pana doktora Michala, jelikož před zákrokem mi vysvětlil, jak to bude probíhat, co vlastně ozonoterapie je a jaká je pravidelnost, abych docílila krásné a zdravé pleti. Ozonoterapie je právě nejvíce vhodná na aknozní pokožku a léčbu menších vrásek. Lituji, že jsem tuto možnost neobjevila díve. Trochu jsem se samozřejmě procedury bála (dříve jsem nikdy nebyla na injekčních metodách léčení akné), ale mohu pana doktora opravdu jen a jen doporučit. Za mě naprostá jednička, pan doktor Vám vše vysvětlí, ukáže, netlačí Vás do ničeho, je velmi empatický a příjemný dle mého pohledu a zkušenosti. A Hlavně - má velmi "lehkou ruku" jak se říká - vpichy v podstatě ani necítíte.. Což jsem velmi uvítala s mou přecitlivělou pletí Po proceduře jsem byla malinko zarudlá, vpichy nebyli ani vidět a ráno jsem měla pleť o 50% čistější. Byla jsem na ozonu již 3x a teď už vím, že k panu doktorovi budu chodit často! Mohu jen doporučit Děkuji celému týmu Altos. - D

MUDr.Monika Ješínová mě po několika letech a návštěvě několika ordinací kožních lékařů /bez úspěchu/ zbavila dlouholetého problému s akné protože se mým problémem skutečně zabývala.Moc děkuji. V.P.

katt6152296

Leta jsem trpela na akne,navstivila jsem x doktoru a bez uspechu. Ale az tady mi pani doktorka opravdu pomohla a zbavila me problemu. Do toho se mi objevila ruzovka a pani doktorka nasadila ihned spravnou lecbu.

elam

Jsem velice ráda, že jsem se odhodlala řešit akné jinak, než krémem od kožní. V současné době chodím na ošetření CPL přístrojem. Po pěti sezeních se mi méně tvoří jizvičky a i barva pleti se sjednotila. Těším se na další výsledky. Děkuji moc za skvělý přístup

michaela301959

Paní doktorka Špaňárová i sestřička paní Váchová jsou velmi příjemné a ochotné dámy. V této ordinaci jsem se vždy cítila vemi dobře a odcházela jsem spokojená. Podstoupila jsme zde léčbu akné plazmaliftingem, po kterém se mi pleť hodně zlepšila. Pro vylepšení kontur v obličeji jsem podstoupila i aplikaci mezonití, které měli ale také velký vliv na tvorbu akné - to mi najednou zmizelo. Nadšená jsem byla i z dermální výplně pod očima - efekt byl vidět okamžitě. Moc děkuji za rady a ošetření. Velmi spokojený pacient - Michaela B.

jaja101

Přes dva roky jsem bojovala s akné, navštívila jsem spoustu doktorů, léčitelů a zkusila spousty léčebných postupů, ale bohužel bez valného úspěchu. Kdo mi opravdu pomohl, byla paní doktorka Synková se svým milým personálem na klinice GM. Po tříměsíční léčbě, kterou mi pí doktorka nastavila, se dostavily vytoužené výsledky. Opravu nyní po půl roce mohu říct, že jsem se svou pletí spokojená a vděčím za to klinice GM.

jana6156617

Odborník na svém místě a úžasná i jako člověk ...je skvělá, nejlepší, jakou kdy můžete potkat a stejně suprová je i sestřička :o)) Není divu, že se na ně stojí fronta, protože u špatného doktora bývá čekárna prázdná! ... :o)

Pomoc s léčbou akné
Anonymous693075

Pani doktorka je skvělá. Je příjemná, mila. Sestřičky jsou také prijemny. Paní doktorka je jedina kdo mi bych schopný pomocí. Moc jí za to vdecim. Na 100% doporučuji. Určitě budete spokojený ?

Velmi příjemná paní doktorka, která se o Váš problém aktivně a komplexně zajímá. Řeší problém z různých pohledů. Ošetření pleti, strava, hormonální změny, stres, navrhuje vhodné ošetření, které by pomohlo, opravdu se na Vás podívá a adekvátně zhodnotí Vaši pleť. Ne vždy musí platit, že aknózní pleť je jen mastná. Naopak. Mně paní dr. moc pomohla, takže rozhodně doporučuji ostatním.