Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Moje akné je vyléčené, děkuji klinice Altos

Jsem po zákroku Stojí to za to
RobertH
Praha · Vytvořeno: 22. 6. 2021 · Aktualizováno: 29. 6. 2021
Příběh

Přes 2 roky jsem bojoval se zánětlivým akné, vyzkoušel i různé značky kosmetiky a bohužel nic nepomohlo. V Altosu jsem podstoupil komplexní čištění pleti, které trvalo asi 2 hodiny! Kosmetička mi doporučila několik ošetření, produkty na domácí péči a mohu říct, že se mi pleť hodně zklidnila. Poté jsme léčbu doplnili o laserové ošetření IPL a chemické peeligy, všechno mi hezky naplánovaly a vysvětlili, jak je důležité dodržovat termíny, abychomn zánět uplně odstránili. Opravdu jsem rád, že mě někdo přivedl k řádné péči o pleť a pochopil jsem, jak je to důležité i u mužů. Na pozdim plánuji laserový resurfacing na odstranění jizev a věřím, že má pokožka bude bezchybná.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 29. 6. 2021

Ahoj Roberte, jaký časový rozdíl je mezi první a druhou fotkou? Je to obrovská změna k lepšímu a vsadím se, že je to pro Tebe velká úleva, co? Jak říkáš, je důležité aby se o pleť starali i muži a v dnešní době na tom není nic divného. Doporučil jsi kliniku i svým kamarádům?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.