Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Augumentace prsou Motiva 320 ml - demi profil

Jsem po zákroku Stojí to za to
LucieKa
Žamberk · Vytvořeno: 1. 8. 2021 · Aktualizováno: 4. 8. 2021

O lékaři

Premier Clinic
Premier Clinic Praha, Praha (kraj)
Kontaktovat odborníka
Příběh

Operaci prsou jsem podstoupila v červnu 2021 u Premier Clinic v Praze u pana MUDr. Martina Chorváta. Vše dopadlo na výbornou, personál milý, krásné prostředí a především perfektní práce pana doktora.

Implantáty jsem si vybrala značky Motiva, 320 ml, profil demi. Moje přání byla přirozená prsa, což Motiva, díky své měkkosti a velkému výběru velikostí a profilů, naprosto splňuje. Největší díky patří Kátě H. z Motivy. Jelikož jsem se operace bála a byla jsem hodně nerozhodná, tak semnou absolvovala 3 schůzky! (+ 1 konzultace s MUDr. Chorvátem) Prozkoušely jsem různé velikosti, profily, zodpověděla všechny otázky, a řekla vše potřebné, co se týká jak operace, implantátů, tak komplikací co mohou nastat. Udělala mi i 3D scan, kde krásně vidíte, jak Vaše nová prsa budou přibližně vypadat. Takže jsem na operaci šla se 100% jistotou. Za co jí patří neskutečné díky!

Po operaci jsem necítila žádné velké bolesti, o kterých jsem četla u ostatních žen, které augumentaci podstoupily. Pro mě byla dobře snesitelná, jelikož Vám na klinice dávají pravidelné kapačky s léky proti bolesti. První 3-4 dny po operaci byly nepříjemné, ale neřekla bych bolestivé.

Nyní mám 2 měsíce od operace a jsem opravdu moc spokojená. Za celou dobu rekonvalescence byla Káťa H. nápomocná po telefonu (i emergency v 10 hodin večer! :D). Se vším poradila, případně psala i lékaři pro další rady a postup.

Nemáte se čeho bát a krásným prsoum zdar!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

lucieka

· Žamberk

· 4. 8. 2021

Ahoj Marti, za mě se léto dalo vydržet v pohode. Potíš se i bez podprsenky a bez pásu :) jen jsem se snažil první dva týdny moc nechodit na slunce a co nejvíce se vyvarovat pocení. Ano, překvapilo mě, že je ma sále zima jako v mrazáku 😂😂 Nic víc nepřekvapilo, zjišťovala jsem si hodně věcí dopředu, strávila hodiny na instagramových profilech lékařů a klinik abych si důkladně vybrala. A hlavně mi na všechny otázky odpověděla nejůžasnější Káťa ;)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.