Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Diagnóza karcinomu prsu, start pro nový život

Už jsem po zákroku Stojí to za to
LucieKaterina
Praha · Vytvořeno: 8. 12. 2020 · Aktualizace: 14. 12. 2020

O lékaři

MUDr. Miroslav Krejča Ph.D.
MUDr. Miroslav Krejča Ph.D. 2 adresy v Praha (kraj)...
Kontaktovat odborníka
Příběh

V roce 2003, přesně 8. března, mi diagnostikovali prekarcinom pravého prsu. Prostorově rozsáhlý, tedy úplná ablace nutná. Naštěstí onkolog rozhodl, že bude bezprostředně možná rekonstrukce. Pro její úspěch pro mě onkolog hledal plastického chirurga. Aby už ablaci udělal šetrně, kůži šetřící metodou. Měla jsem velké štěstí. Onkolog, MUDr. Václav Pecha, letěl na dovolenou a v časopise v letadle narazil na rozhovor s MUDr. Miroslavem Krejčou, který v té době operoval ve Vojenské nemocnici ve Střešovicích. Měla jsem štěstí, MUDr. Krejča mě jako pacientku převzal. Ti dva lékaři se nikdy neviděli. Jen si o mně dlouze telefonovali. MUDr. Pecha, sám chirurg, mě předal MUDr. Krejčovi. V plném rozsahu. Měla jsem štěstí, nepotřebovala jsem ani chemoterapii ani radioterapii. V květnu 2003 proběhla ablace. Tehdy se rekonstrukce bohužel nedělaly okamžitě. Na rekonstrukci implantátem jsem musela 6 měsíců počkat. Těch 6 měsíců jsem využila k posílení imunity, zlepšení fyzické kondice a ke zhubnutí. Od května do listopadu 2003 jsem zhubla 15 kg. V rozhlase na Dvojce běžela akce ve spolupráci s MeriLinkou, která pomáhala lidem hubnout s preparátem Meridie. Já Meridii nevyužívala. Jen jejich podporu, letáky a spolupráci s ordinací MUDr. René Vlasáka. Za 6 měsíců jsem zhubla 15 kg. Tím jsem si nepřímo přidala kůži na rekonstrukci. Těch 6 měsíců jsem věnovala skoro výhradně sama sobě. Žila jsem singl život. Syn studoval v zahraničí a stále mi opakoval, ať se soustředím na sebe a na mé zdraví. Že on je v pořádku a stojí při mně. Matce jsem vysvětlila, že ona je zdravá a nemá právo na mně parazitovat, že všechnu sílu potřebuji pro sebe. Moje rekonvalescence a příprava na rekonstrukci bylo jedno intenzivní fitko s dietou. Měla jsem štěstí. Podpořil mě i můj zaměstnavatel, Ministerstvo zahraničních věcí. Neřešil, jak dlouho jsem v pracovní neschopnosti. Když jsem se mezi operacemi cítila na chození do práce, umožnil mi to.

V listopadu 2003, téměř na mé narozeniny, které mám 17.11., mi MUDr. Krejča voperoval implantát. Zase jsem měla štěstí. MUDr. Krejča vybral implantát, se kterým měl nejlepší zkušenosti. Optický výsledek úžasný. A k tomu bonus. Aféra s praskajícími francouzskými implantáty, která propukla několik let po mé operaci, se mě nedotkla. Nevím, jak nejlépe popsat, jak krásné poprsí mi MUDr. Krejča vykouzlil. Voperoval správný implantát, počkal, až klesne, kam má, přizpůsobil tomu levou stranu a pak ještě doladil detaily. Tři plastické operace a já neměla nikdy problém se kdekoliv v šatně plaveckého stadionu nebo saunového světa převlékat, nebo se na pláži u moře opalovat nahoře bez. Jaké větší doporučení pro umění MUDr. Krejči by kdo chtěl?

Ten krásný dekolt vykouzlený jeho rukama ze mě udělal pacientku, která MUDr. Krejčovi bezvýhradně věří. V roce 2006 mi někdo celkem necitlivě řekl, že je nejvyšší čas, abych si nechala operovat víčka. MUDr. Krejča citlivě potvrdil, že je to pravda. V lokálním umrtvení mi zoperoval současně horní i spodní víčka. Úžasně. Pooperační péči dokonale zvládnul můj syn. Ani velký znalec nevidí, že mám skalpelem ošetřená víčka. A do dneška, tedy 11 let od operace není žádná revize třeba. Jaké větší doporučení pro umění MUDr. Krejči by kdo chtěl?

V rámci pooperačních kontrol jsem viděla klientky, které se svěřily MUDr. Krejčovi, aby byly ještě hezčí, než jim dovolila příroda. A tak jsem začala snít o face liftingu. V roce 2009 jsem si sen splnila. MUDr. Krejča mě laskavě v mém přání podpořil, když řekl, že jako česká diplomatka i mým zevnějškem reprezentuji naši republiku. Zase jsem měla štěstí. MUDr. Krejča má úžasné výtvarné vidění, neuvěřitelně akurátní skalpel a já mám dar, hojit se krásnými, neviditelnými jizvami. Moje kosmetička, ke které chodím víc než 10 let, řekla, že tak dokonalý výsledek ještě neviděla. Ona má velmi početnou klientelu a původním povoláním je zdravotní sestra. Jaké větší doporučení pro umění MUDr. Krejči by kdo chtěl?

Můj implantát z roku 2003 byl ve skvělé kondici. Sice se na něm po několika letech, asi přitažlivostí zemskou, udělala řasa, ale stále byl kompaktní. Nicméně jsem usoudila, že po 17 letech je čas ho vyměnit. Také jsem bohužel neudržela mých výchozích 65 kg z roku 2003, tak bylo dobré zvolit implantát o číslo větší. Tento implantát je od vaší firmy. Zase jsem v plné důvěře nechal volbu na MUDr. Krejčovi. A dobře jsem udělala. Jsem teprve 4 týdny po operaci. A již teď je výsledek krásný. A, komicky, ňadro s implantátem je mi někdy na dotek příjemnější než moje vlastní. Jaké větší doporučení pro umění MUDr. Krejči by kdo chtěl?

Někdo mi tvrdil, že při diagnóze karcinomu s nutností ablace musí žena přehodnotit priority. Upřednostnit zdraví před krásou. Nemusí. Když má žena štěstí a najde podporu sama v sobě, v okolí a v lékařském světě, najde pro sebe nový život, ve kterém je ještě krásnější než před diagnózou.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 14. 12. 2020

Vítejte na našem portálu!!
Děkujeme za krásný příběh a doporučení pana MUDr. Krejči. 😍
Jste velkou inspirací a to nejen pro ženy s touto diagnózou 💪
Ještě mi prosím řekněte jakou značku a velikost implantátu jste si vybrala?
Moc děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.