Odstranění tetování z prstu Praha

Wildová

Dobrý den, přítel má na prstu nepovedené tetování, které vypadá spíše jako flek. V září máme svatbu a pod snubákem je to tragédie. Je šance do září odstranit? Počítám s tím, že bude nutno více sezení atd...na kolik to cca vyjde a jak vybrat vhodného lékaře, aby to mělo opravdu efekt?

Děkuji

Zobrazit příspěvky9 Skrýt příspěvky9
Michaela

Lucie,
kde si to nechal dělat? Vypadá to trochu amatérsky, a pokud to nebylo u profíka v salónu, tak s takovými tetováními bývá problém, kvůli různé hloubce tetování (nelze pak nastavit ideálně sílu laseru).

Už jste zkusili oslovit někoho konkrétně? Vybrat si můžete tady: http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/laserove-odstraneni-tetovani-a-pigmentaci/ceska-republika/praha Jsou to pražské kliniky, kde to dělají.
Pošlete jim poptávku s fotografií a informací, zda je to profi. Zajímá mě, jak to dopadne - napíšete? Nechtěných tetování je spousta.

A když tak jen širší snubní prsten:), držím palce, Míša.

Zobrazit odpovědi 7
Wildová

Ahoj Míšo, to víš že je to amatérská nerozvážnost z mládí o))), dneska jde na konzultaci do laser Esthetic, tak dáme potom vědět, co mu na to řeknou :-( ale vedle toho snubáku to vypadá příšerně, co Ti budu povídat...

Reakce na Wildová
Michaela

Ahoj, jak dopadlo první sezení v Laser Esthetic?

Reakce na Michaela
Wildová

'Ahoj Míšo, příběh postupně rozšiřuji, teď vkládám aktuální fotku, jak to vypadá tři týdny po tom prvním sezení - opravdu to naštěstí trošku mizí, budeme se objednávat na další sezení, snad jich do svatby stihneme co nejvíc...Zatím jsme spokojení

Reakce na Wildová
Michaela

Kolikrát budete muset na zákrok? A kolik stojí jedno ošetření?

Reakce na Michaela
Wildová

Zatím jsme platili dva tisíce za první ošetření, teď půjdeme na druhé...kolik přesně bude potřeba ošetření asi nejde úplně říct, kór když je to tetování po domácku dělané o)))

Reakce na Michaela
Wildová

Ahoj Michaelo, dlouho jsem se neozvala, na ošetření jsme byli 12.8. tak přikládám fotky hned z víkendu potom, jak se to pohnulo, tento týden zase vložím další aktuální...

Reakce na Wildová
Wildová

aktuální foto

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Za cenu možné jizvičky je to na počkání. Jinak to vymizí asi za 3-8 měsíčů opakovaných ošetření. Z hlediska ceny je býhoda, že to je malé.

Včera byl přítel na první konzultaci a…

Wildová

Včera byl přítel na první konzultaci a zároveň na prvním ošetření. Samozřejmě asi nebude stačit jít jenom jednou a znovu může za 6-8 týdnů, tak uvidíme co se mezitím s tetováním stane a snad to do svatby stihneme alespoň zesvětlit. Teď to má zalepené, potom pošlu fotku :-)

Přikládám nové foto den po zákroku :-),…

Wildová

Přikládám nové foto den po zákroku :-), vypadá to podstatně lépe, teď to bude 5-6 týdnů pracovat, než bude zase možnost udělat další opakování, ale mizí to a to je hlavní :-). Zákrok prý nebolel, jenom to trošku pálilo, ale nic hrozného....

Jinak ho to nebolí udělala se mu tam malá boule jako by v ní byla krev a prasklo mu to, ale nevím co v tom bylo. Dneska ráno to bylo takové ošklivější, asi jak to pracuje.

Vkládám aktuální foto, tetování krásně mizí...

Wildová

Vkládám aktuální foto, tetování krásně mizí...

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí