Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Abdominoplastika, muž u MUDr. Horyny

Pacient: Martin92

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Martin92. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Martin92 o: Prim. MUDr. Pavel Horyna - MEDICOM Clinic

5.0

Abdominoplastika, muž u MUDr. Horyny

26. 3. 2020 · Aktualizováno: 21. 9. 2023

Moje spokojenost s panem doktorek snad ani nejde popsat. Pan doktor Horyna, neni jen velký profesionál ale také užasný člověk. Jsem neskutečně rád, že právě on vyřešil můj problém. S výsledkem zákroku jsem maximálně spokojený. Poděkování patří také všem na klinice.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Oprava povislých prsou
Pan mudr.Zakout má zlaté ruce byla sem maximalnĕ spokojená prsa sem měla povisla a krásně mi je opravil sestřičky skvělé bolesti minimální doporučuji veliká spokojenost

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.