Hodnocení modelace prsou u MUDr. Mertana

Terezia Mia

Před téměr 8 týdnama jsem podstoupila modelaci prsou se augumentací u pana doktora Mertana ve Formé clinic.
Začnu s hodnocením pana doktora, dlouho jsem si vybírala a nemůžu být víc nadšená - jsem velice netrpělivý člověk a tak jsem asi ani nebyla zrovna nejjednodušším pacientem, no za celou dobu jsem to ze strany pana doktora nepocítila. Měla jsem opravdu hodně a někdy asi i hloupých dotazů a byla jsem hlavně netrpělivá počas hojení. Pan doktor mi byl neustále k dispozici a hlavně dokázal všechno tak neuveřitelně klidně a inteligentně vysvětlit, že jsem nikdy nebyla na pochybách.
Dělá to fakt s láskou a je to člověk na pravém místě. Upřimně ho vlastně obdivuju, že dokáže ke všemu tak zapáleně přistupovat a vůbec není u něho cítit jakákoliv rutina. A řekněme si narovinu, my ženy dokážeme být někdy hodně malicherné... ;)
Přála jsem si, co nejprirozenějši výsledek, předtím jsem měla velikost C, ale braním hormonálný antikoncepce a akrobací, které se věnuji se mi tvar nehezky změnil - to víc jsem se obávala, jestli bude tento druh operace pro mně dobrou volbou. Po 7 týdnech už zase stojím na pódiu a vystupuju a zatím sklízím komplimety.
S panem doktorem jsme zvolili implántaty Motiva pod sval - jsem zatím opravdu moc příjemně překvapena výsledkem, i v nepřirozených akrobatických polohách se implantáty chovají přirozene a hlane na dotek si je vůbec necítím - ani okraje! Opět skvelá práce doktora a super zvolené implantáty.
Co se týče kliniky, zde opět můžu jenom chválit - absolutně profi přístup, po probuzení luxusné snídaně a super péče, sebou nic nemusíte mít a bude o vás postaráno. Zákrok byl vlastně příjemným oddychem.

Možná bych Vám jenom dámy ráda doporučila, opravdu si udělejte na zákrok a hlavně na rekovalescenci čas. Po zákroku můžete mít pocit, že toho hodně zvládate, ale doporučuju opravdu oddychovat a nic moc nedělat. Ideálně buďtě aspon dva týdny doma, o to lepší výsledek budete mít a bude to bez komplikací. Já jsem pár měsíců předtím chodila i na masáže a díky tomu jsem neměla bolesti zad - po zákroku několik týdnů ležíte pouze na zádech.
Taky je si potřeba uvědomit, že to není jako jít ke kadeřníkovi, Vaše tělo potřebuje hodně oddychu a je to pro po psychické stránce velká změna, je lepší si to uvědomit a připravit se na to, pak se budete z výsledku pouze těšit. Na druhou stranu, život je krátky a příliš hezký na to, aby jsme si nedopřáli to, po čem tak dlouho toužíme :) Bát se není čeho, hlavně pokud padnete do rukou tak skvělému doktorovi jako já.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Terezie, moc děkuji za Vaše úžasné hodnocení. Děláte akrobacii? :-) to je pecka! Po jaké době od operace prsou jste se k ní mohla vrátit? Nebolela Vás prsa při posilovacích cvicích? Vložíte i fotku? :-)

Veletele

Terezie,také mě zajímá....Věnuješ se akrobacii což si žádá fyzičku a určitě záběr na prsní svaly...ze mas implantáty pod sval mě překvapuje a o to více těší.Dost holek co dělají něco silového mají (ne vždy) ale často implantáty pod žlázu ...rozhodne se nevěnuji ničemu extra silovému a tak se ptam po jaké době muzes dělat naplno akrobacii a nějaké omezení citis?Pokud ne ty,tak rozhodne se já přestanu bát co jsem byla zvykla dělat 😊diky za odpověď a hodně úspěchu v tom co delas

Dobrý den Terezia, srděčně zdravíme a…

FORMÉ Clinic

Dobrý den Terezia, srděčně zdravíme a přejeme hodně úspěchů u vystoupení. Jsme rádi, že jste si vybrala naši kliniku a vložila se do rukou MUDr. Mertana. Děkujeme za povzbudivá slova a přejeme rychlou rekonvalescenci. V případě dotazů jsme tu pro Vás! Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. S přáním hezkého dne, Formé clinic

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

prcek 24.5.2019
Spokojený/á

dne 9.5.19 jsem podstoupila plastickou operaci u p. MUDr. Beneše, kterého musím moc pochválit za jeho skvělý přístup a odvedenou práci. Zároveň bych chtěla touto cestou moc poděkovat sestřičkám za jejich přístup k pacien... Více 

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí