MUDr. Tomáš Paduch

MUDr. Tomáš Paduch

(81 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1135292166
MUDr. Tomáš Paduch
MUDr. Tomáš Paduch
(81 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 2701 návštěv profilu

MUDr. Tomáš Paduch je specialistou na tumescenční a laserové techniky liposukce a modelace těla, který v současnosti působí na klinice YES VISAGE. Vystudoval 2. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kterou úspěšně zakončil v roce 1992. Posléze sedm let působil v Nemocnici Hořovice, kde pracoval jako sekundární lékař, od roku 1999 byl pak vedoucím lékařem Záchranné služby Středočeského kraje. Mezi lety 2002 a 2007 vedl soukromoou gynekologickou ambulanci. Po absolvování školení u Dr. Gerharda Sattera v Německu se začal specializovat na liposukci. Do roku 2016 působil jako specialista na tumescentní liposukce na klinice MEDICOM a nyní pracuje v rámci této specializace na klinice YES VISAGE. Je pravidelným účastníkem seminářů, kongresů a workshopů estetické medicíny v Česku i v zahraničí.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Tomáš Paduch se specializuje na tumescenční a laserovou liposukci a konturaci těla. S více jak 7 000 úspěšně provedenými liposukčními zákroky se řadí mezi středoevropskou špičku ve svém oboru. Je specialistou moderní laserové technologie SlimLipo a své bohaté zkušenosti má možnost předávat na praktických školeních lékařů v Česku u i na Slovensku. Mezi klienty MUDr. Tomáše Paducha patří též mnoho známých osobností.

Mezi výhody technologie SlimLipo, prováděné panem doktorem, je rychlejší rekonvalescence, menší tvorba modřín a nižší riziko vzniku nerovnosti povrchu. Liposukce je zákrok, který je poptáván jak ženami, tak i muži.

Naše ordinace

Na klinice YES VISAGE se kromě MUDr. Tomáše Paducha můžete setkat s dalšími specialisty plastické a estetické chirurgie, cévní chirurgie, anti-agingové medicíny a estetické medicíny.

YES VISAGE

Klinika YES VISAGE má pět poboček v České republice a na Slovensku a jedná se tak o největší kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie v obou zemích. Klinika poskytuje plný rozsah zákroků plastické chirurgie, estetické korektivní a laserové dermatologie, neinvazivní estetické medicíny a preventivní medicíny. Ve svých ordinacích vás přivítá tým profesionálů ve svém oboru s mnohaletými zkušenostmi.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Recenze (81)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Byla jsem spokojená u pana doktora. Všechno mi řekl, když jsem byla na konzultaci a navrhnul co nejlepší možnost pro mé bříško. Zákrok dopadl dobře, výsledek bylo vidět po pár týdnech. Teď jsou tomu dva měsíce, co jsem po zákroku a ten rozdíl je fant...Číst dál

Slim Lipo mě zbavila nadbytečného tuku, s kterým jsem se trápila několik let. Je to bezbolestný zákrok a výsledek byl okamžitý.

Liposukce byla vlastně posledním řešením po letech trápení s dietami a cvičením. Tuhle možnost mi poradila kamarádka a jsem ráda. Jsem asi měsíc po slim lipo na břichu a jsem spokojená. Výsledky se pomalu dostavují. Pan doktor si dal záležet a dokonc...Číst dál

Liposukce Slim lipo mi pomohla s problémovými partiemi. Jsem půl roku po zákroku a výsledek je TOP

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tomáš Paduch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (22)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Tomáš Paduch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (8)

Liposukce lýtek a kotníků
Odpověď odborníka · 16. 5. 2017

Dobrý den, Jano, mohu potvrdit odpověď své kolegyně, kdy v případě oblasti lýtek se jedná primárně o svalovou oblast a svým způsobem není moc co odsávat. Pokud navíc také sportujete, budou lýtka také vypracovaná a zpevněná sportem.

MUDr....

Číst dál
Lymfodrenáž 5 týdnů po liposukci?
Odpověď odborníka · 16. 5. 2017

Hezký den, v tomto souhlasím s kolegou MUDr. Tomáškem, 14 denní komprese je opravdu velmi krátká. Taktéž doporučuji 4 týdny nonstop a posléze alespoň další 4 týdny na den, či noc. Delším nošením kompresního prádla rozhodně nic nezkazíte, ba...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Kliniky

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Požádejte: MUDr. Tomáš Paduch o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!