MUDr. Elena Foltýnová

MUDr. Elena Foltýnová

Žádné recenze
Ohodnotit
Tyršova 799, Hulín, Zlínský kraj
MUDr. Elena Foltýnová
MUDr. Elena Foltýnová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Elena Foltýnová - Studio estetické medicíny v Hulíně

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, jehož cílem je zajistit klientům komplexní péči v oblasti estetické medicíny, ve které se snažíme stále vzdělávát. Záleží nám na profesionalitě, aktuálnosti poznatků, individuálním přístupu ke každému klientovi a respektování jeho přání a potřeb. Samozřejmostí je nejmodernější špičkové vybavení, technika a komfortní, příjemné prostředí studia. Naší prioritou je především spokojenost klienta.

Nabízíme revoluční technologii formování postavy, odbourávání tuku a také léčby celulitidy!

Tato neinvazivní a hlavně bezbolestná lipolýza spočívá v kombinaci dvou metod, a to rázové vlny, která funguje na principu fyzikálního jevu, a kryolipolýzy neboli liposukce zmražením. Technologie se velmi rychle vyvíjejí a jsou stále efektivnější a účinnější.

Jestliže se trápíte s tukovými polštářky, nepomáhají diety ani pravidelné cvičení, toužíte po štíhlejší postavě, ale nechcete se přiklonit k operacím, pak se svěřte do našich rukou.

Jsme jediným soukromým zdravotnickým zařízením v České republice, které využívá zbrusu nový lékařský přístroj kombinující dvě metody (rázová vlna, kryolipolýza), a tak je výsledek ještě výraznější, rychlejší a efektivnější. Jedná se o PROSHOCK-ICE terapii, jejíž účinnost je mnohonásobně vyšší než u klasických metod radiofrekvenčních či kavitačních.

Bezbolestná rychlá DEPILACE

Velmi rychlá depilace "IN MOTION" nejmodernějším laserem SOPRANO XL probíhá plynulým pohybem po ošetřované oblasti, je vhodná k ošetření všech typů kůže, ošetření všech druhů chloupků, nemá vedlejší účinky, je bezbolestná a lze s ní ošetřit kteroukoliv část těla - plošně a rovnoměrně, je vhodná pro ženy i muže v jakémkoliv věku.

Injekční výplně a aplikace botulotoxinu

Aplikací výplňových materiálů, které obsahují kyselinu hyaluronovou, se zbavíte vrásek, od jemných línek až po hluboké rýhy. Zákrok je prováděn ambulantně, potřebujete pouze 30 minut.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (27)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.