Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Dokonalé “tvoření” prsou pana dr. Hýži

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Nicoletka
České Budějovice · Vytvořeno: 24. 6. 2020 · Aktualizace: 29. 7. 2020

O lékaři

MUDr. Petr Hýža Ph.D. Jihomoravský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Dokonalé “tvoření” prsou pana dr. Hýži

Příběh

Moc bych ze srdce chtěla poděkovat panu dr. Hýžovi a celému jeho týmu za výtečně odvedenou práci. Nyní jsem 7.týden post OP a jsem z výsledku nadšená. Nelituji ani jediného kilometru, který jsem za panem doktorem musela docestovat, vynahradila mi to totiž kvalita a preciznost jeho práce. Již od prvního setkání a konzultace jsem cítila naprosté názorové souznění a podle toho také dopadl výsledek. Dle mého je právě výběr operatéra jeden z nejdůležitějších kroků v celém procesu. Vše bylo perfektní a v rukou pana doktora jsem se cítila opravdu v bezpečí. Jeho klidný hlas, rozvážnost a v podstatě i argumentace mě vždy přesvědčily o tom, že je profesionál v oboru a přesně ví, co dělá. Nebyl tedy jediný okamžik, kdy bych o svém rozhodnutÍ podstoupit zákrok zapochybovala a plně jsem mu důvěřovala. A výsledek? Je až neuvěřitelné, co vykouzlil. Po 2 dětech a 4 letém kojení mám prsa zase jako 18-ctka. Pokud si přejete krásný a přirozený dekolt, budete na klinice Leticia na správném místě. Doporučuji každé ženě, která se bojí a zvažuje, zda do toho jít. Srdečné, lidské a přátelské jednání s ideálním řešením na míru, tak přesně to tu najdete. Rada bych Vám tímto PODĚKOVALA, pane Doktore, navrátil jste mi to, co dělá ženu sebevědomou- mou víru ve vlastní krásu. Jste prostě nejlepší!!!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

allima

·

· 29. 7. 2020

Změnily vzhled, zkuste si mě znovu najít na FC a požádat o přátelství. Nemám (zmizela) s vámi všechna soukromá komunikace. Díky

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.