Dokonalé “tvoření” prsou pana dr. Hýži

Nicoletka

Moc bych ze srdce chtěla poděkovat panu dr. Hýžovi a celému jeho týmu za výtečně odvedenou práci. Nyní jsem 7.týden post OP a jsem z výsledku nadšená. Nelituji ani jediného kilometru, který jsem za panem doktorem musela docestovat, vynahradila mi to totiž kvalita a preciznost jeho práce. Již od prvního setkání a konzultace jsem cítila naprosté názorové souznění a podle toho také dopadl výsledek. Dle mého je právě výběr operatéra jeden z nejdůležitějších kroků v celém procesu. Vše bylo perfektní a v rukou pana doktora jsem se cítila opravdu v bezpečí. Jeho klidný hlas, rozvážnost a v podstatě i argumentace mě vždy přesvědčily o tom, že je profesionál v oboru a přesně ví, co dělá. Nebyl tedy jediný okamžik, kdy bych o svém rozhodnutÍ podstoupit zákrok zapochybovala a plně jsem mu důvěřovala. A výsledek? Je až neuvěřitelné, co vykouzlil. Po 2 dětech a 4 letém kojení mám prsa zase jako 18-ctka. Pokud si přejete krásný a přirozený dekolt, budete na klinice Leticia na správném místě. Doporučuji každé ženě, která se bojí a zvažuje, zda do toho jít. Srdečné, lidské a přátelské jednání s ideálním řešením na míru, tak přesně to tu najdete. Rada bych Vám tímto PODĚKOVALA, pane Doktore, navrátil jste mi to, co dělá ženu sebevědomou- mou víru ve vlastní krásu. Jste prostě nejlepší!!!

Zobrazit příspěvky11 Skrýt příspěvky11
Alice

Ahoj Nicoletko, děkuji za sdílení zkušenosti a hlavně fotek, výsledek je famózní, nádherný!! Prosimtě co máš za velikost a typ implantátů? Podle parádního dekoltu bych to tipla na kulaté? A jak dlouho jsi o operaci přemýšlela? Byla jsi na více konzultacích, nebo jsi šla k panu doktorovi na doporučení?

Zobrazit odpovědi 9
Nicoletka

Krasny den, Alice.
Dekuji za zpravu a především za pochvalu, která z převážné většiny patří panu doktorovi Hyzovi. Po důkladném víceletém studovani cele problematiky jsem měla pro moji augmentaci vybrane asi 3 kandidáty na konzultace. Pan dr. Hyza přišel na radu jako první a po cele konzultaci jsem byla tak nějak “uspokojena”, názorově jsme si sedli, ze už jsem jinam nemusela. Ačkoliv moje původní predstava o velikosti, typu i značce implantatu byla odlišná, pan dr mi vše vysvětlil a na základě anatomie hrudniku k dokonalému výsledku doporucil anatomicke implantaty Mentor. Samozřejmě jsme důkladně prodistutovali me představy o výsledku a zvolili velikost 390ml. Chtela jsem prave menší mezeru mezi prsy a plnejsi dekolt. Pan doktor Hyza mi ale zdůraznil, ze s mym minimem tuku na hrudniku by kulatý implantat opravdu velmi “odstaval” a přechod by byl již na první pohled zřetelný a tedy jasná i neprirozenost. To jsem nechtěla. I když jsme výslednou velikost i tvar zmenili v podstatě na poslední chvili, s výsledkem jsem velmi spokojena a jsem rada, ze jsem dala na jeho estetické cítění.

Reakce na Nicoletka
Alice

A jak tak dlouho trvá u pana doktora Hýži konzultace? No myslím že výběr jak implantátů, velikosti, značky i operatéra byl ten nejlepší. S Mentory budeš spokojená, jsou zárukou kvality i bezpečnosti a i když, jak píšeš, si původně měla jinou představu, tak podle mě všechno dopadlo parádně, nádherná a hlavně přirozená prsa:-)

Reakce na Alice
Nicoletka

Konzultace trvala cca 45 minut, vše bylo fajn, měla jsem dost otázek, které pan doktor vyjasnil a víceméně mě uklidnil. Teď bohužel řeším nějaké pooperační komplikace a rovněž je pan dr. velmi pečlivý...

Reakce na Nicoletka
Petka1208

Dobrý večer, výsledek je nádherný.Mohu se zeptat jake máte komplikace? Děkuji.

Reakce na Petka1208
Nicoletka

Pěkný den, bohužel jsem mi po 7 tydnech udělala drobná “dirka” v jizve, která byla v podstatě již po 7tydnech zahojena. Snad už je nyní vše na dobre ceste k zahojeni a už to bude v poradku!!

Reakce na Nicoletka
Alice

Nicoletko držím palce, já myslím, že jsi v těch nejlepších rukách:-)

Reakce na Alice
Nicoletka

Dekuji💜

Reakce na Nicoletka
Petka1208

Určitě bude vše v pořádku a budete užívat svého krásného dekoltu. Pan doktor je v tomhle starostlivý.

Reakce na Petka1208
Nicoletka

Dekuju💜 snad mate pravdu! 😇

Petra88

Krásná práce🤩

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti