Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem, vkládají před a po fotky Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem a u 18 recenzí uvádí cenu Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem . Estheticon pro vás nabízí 44 recenzí. Pod recenzemi Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Spokojený/á     

Dobrý den, velmi děkuji za úžasný přístup MUDr. Ventruby a celému jeho týmu. Zákrok byl proveden velmi rychle, hladce, z výsledku jsem nadšená! Velmi oceňuji také profesionální, ale zároveň lidský přístup k pacientovi, c... Více 

Zatím jsem velmi spokojená s odstraněním pocení botoxem

Spokojený/á     

Zatím jsem velmi spokojená. Velice příjemný pan doktor, se kterým jsme aplikaci do podpaží perfetkně zvládli. Pocení se začalo ztrácet už ten den a za pár dní přestalo úplně.

Příjemný pan doktor. Viditelné výsledky po odstanění pocení botulotoxinem

Domča1313 IP Beauty Kladno 17.4.2018
Spokojený/á     

Pan doktor byl velmi příjemný a pozorný. Zákrok rychlý a téměř bezbolestný. Účinky viditelné hned další den. Jsem velmi ráda, že jsem kliniku navštívila a určitě se zase vrátím.

Aplikace botoxu do podpaží

Silvie06 Amaryllis Centrum Praha Jihlava 16.2.2018
Spokojený/á     

Velká spokojenost ! Už jsem ani nedoufala, že bych se toho otravného pocení někdy zbavila, ale díky paní doktorce Takácsové ano. Patří jí jedno velké díky.

Aplikace botulotoxinu na pocení

Spokojený/á     

Několik let mě trápilo nadměrné pocení, které mi pomohla vyřešit paní doktorka Takácsová. Díky aplikaci botoxu do podpaží už s pocením nemám v této oblasti problémy.

10 dnů po zákroku úplný zázrak - jsem bez pocení

Spokojený/á     

10 dnů po zákroku úplný zázrak - jsem bez pocení, můj problém je odstraněn. Maximální spokojenost,doporučuji. Děkuji p.doktorce za radu a bezvadný přístup

Tři měsíce po odstranění pocení botoxem - výsledek drží

Spokojený/á     

Moc spokojená,ještě ten večer bylo po pocení. Nevím jak dlouho to vydrží mám to 3měsic.

Nadměrné pocení - botulotoxin - recenze

Spokojený/á     

Byl jsem na zákroku již potřetí. Jsem spokojený s výsledkem, vždy cca 12 měsíční účinnost. Pan primář Zloský je velmi příjemný, vždy vše perfektně vysvětlí.

Zkušenost s odstraněním pocení botoxem

Spokojený/á     

Spokojenost, jen jsem čekala větší vstřícnost při rozhodnutí levnější varianty.... nucení plné dávky nebylo zrovna moc přijemné.

Odstranění pocení, příjemné jednání při zákroku

Registrovaný uživatel MUDr. Petr Jirák Praha 12.2.2019
Spokojený/á     

Je moc brzy na finální hodnocení, ale přístup super, příjemné jednání, provedení bezbolestné, .... efekt jisto jistě bude ;) Spokojenost

Odstranění hyperhidrozy v obličeji

Krteček Ústecký kraj 21.5.2019
Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

V letním období mě obtěžuje v obličeji silné pocení asi/hyperhidroza/. Mám šanci se této nepříjemnosti zbavit. Děkuji.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní