Po kojení znovu hezká prsa

Prorecenzi

Dobrý den,
vždy jsem byla toho názoru, že bych si určitě nenechala řezat do zdravého těla a nikdy jsem neměla moc pochopení pro kosmetické zásahy do těla. Kamarádky mi říkaly ,,počkej až odkojíš dítě,, :-)... po pár letech jsem dítě odkojila a začala hledat chirurga :-) po porodu jsem začala i často cvičit a prsa se ztratila úplně. Pana doktora Hýžu jsem si vybrala pro jeho recenze a také vkus ve výběru velikosti implantátů a správný odhad pro přirozený výsledek. Pan doktor je hodný, ochotný a pečlivý. Mé velké díky patří jak jemu, tak celému týmu kliniky Leticia, počínaje slečnou na recepci, přes vstřícné sestřičky a příjemného anesteziologa. Cítila jsem se v péči kliniky opravdu bezpečně a v dobrých rukou, což plný strachu a nervozity před operací člověk potřebuje. Bolesti po operaci nebyly vůbec takové, jaké jsem čekala. První 3 dny je nepříjemné vstávat z postele a bolí hlavně záda, poté už je to každý den lepší a lepší. Nepohodlné ale nutné je spaní na zádech, ale co bychom pro svůj znovunabytý pocit ženskosti a spokojenosti s vlastním tělem neudělaly že? :-) Jsem momentálně 2 týdny po operaci a stále se hojím, ale už teď jsem moc spokojená, mám motiva ergonomix, 300ml, demi profil. Pana doktora Hýžu mohu s klidem všem doporučit.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
collibri

Máte to dokonalé:-)

Lila

Mate to moc krasne. Mohla bych vas prosim pozadat o informaci ohledne ulozeni implantatu, mate to pod svalem? A jakou jste mela velikost pred a jakou mate ted? Mam navrhnuty uplne stejny typ a velikost, ale vaham dekuji predem.

Zobrazit odpověď
Prorecenzi

Uložení částečně pod sval a částečně pod žlázu. Moje velikost před operací byla spíš nula. Mě se prsa opravdu ztratila téměř úplně. Velikost podprsenky dnes 75C.

2 měsíce po operaci. Nebolí mě nic a prsa…

Prorecenzi

2 měsíce po operaci. Nebolí mě nic a prsa krásně měknou.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

S výsledkem zákroku jsem naprosto nadšená. PLastiku prsou jsem podstoupila 27.1.2020 na klinice Leticia u pana doktora Petra Hýži. Prsa jsou přesně podle mých představ. Velikost 320ml, motiva ergonomix, demi profil. Na k... Více 

2 Likes