Po kojení znovu hezká prsa

Prorecenzi

Dobrý den,
vždy jsem byla toho názoru, že bych si určitě nenechala řezat do zdravého těla a nikdy jsem neměla moc pochopení pro kosmetické zásahy do těla. Kamarádky mi říkaly ,,počkej až odkojíš dítě,, :-)... po pár letech jsem dítě odkojila a začala hledat chirurga :-) po porodu jsem začala i často cvičit a prsa se ztratila úplně. Pana doktora Hýžu jsem si vybrala pro jeho recenze a také vkus ve výběru velikosti implantátů a správný odhad pro přirozený výsledek. Pan doktor je hodný, ochotný a pečlivý. Mé velké díky patří jak jemu, tak celému týmu kliniky Leticia, počínaje slečnou na recepci, přes vstřícné sestřičky a příjemného anesteziologa. Cítila jsem se v péči kliniky opravdu bezpečně a v dobrých rukou, což plný strachu a nervozity před operací člověk potřebuje. Bolesti po operaci nebyly vůbec takové, jaké jsem čekala. První 3 dny je nepříjemné vstávat z postele a bolí hlavně záda, poté už je to každý den lepší a lepší. Nepohodlné ale nutné je spaní na zádech, ale co bychom pro svůj znovunabytý pocit ženskosti a spokojenosti s vlastním tělem neudělaly že? :-) Jsem momentálně 2 týdny po operaci a stále se hojím, ale už teď jsem moc spokojená, mám motiva ergonomix, 300ml, demi profil. Pana doktora Hýžu mohu s klidem všem doporučit.

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
collibri

Máte to dokonalé:-)

Lila

Mate to moc krasne. Mohla bych vas prosim pozadat o informaci ohledne ulozeni implantatu, mate to pod svalem? A jakou jste mela velikost pred a jakou mate ted? Mam navrhnuty uplne stejny typ a velikost, ale vaham dekuji predem.

Zobrazit odpovědi 2
Prorecenzi

Uložení částečně pod sval a částečně pod žlázu. Moje velikost před operací byla spíš nula. Mě se prsa opravdu ztratila téměř úplně. Velikost podprsenky dnes 75C.

Prorecenzi

před jsem měla nula, fakt nic. teď mám tak plnější košíčky B někdy C, záleží jaká podprsenka. částečně pod sval.

2 měsíce po operaci. Nebolí mě nic a prsa…

Prorecenzi

2 měsíce po operaci. Nebolí mě nic a prsa krásně měknou.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Ještě rok zpět by mě nenapadlo ,že se mi splní tento sen.Po dětech a kojení všechny ženy jistě ví,jak prsa vypadají.Poslednich pár měsíců jsem ještě shodila pár kilo a nejvíce se to samozřejmě podepsalo na prsou.Ke 30 .t... Více 

1 Like   2 Komentářů