MUDr. Jakub Kníže

MUDr. Jakub Kníže Premium

(11 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 4 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1156993186
MUDr. Jakub Kníže Premium
(11 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 4375 návštěv profilu

Ve volném čase se tento špičkový chirurg rád věnuje jízdě na kole, běhu či horské turistice. Jako milovník hudby si rád zahraje na kytaru, piano či další menší hudební nástroje.

as. MUDr. Jakub Kníže

vystudoval 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde se již během studia věnoval výuce studentů medicíny jako výpomocný asistent na anatomickém ústavu. Po promoci, která proběhla v roce 2011, pak sbíral zkušenosti v oblasti všeobecné chirurgie a traumatologie.

Nejprve pracoval na Chirurgickém oddělení v Městské nemocnici v Kadani, později na Chirurgické klinice ve FN Motol. Později se začal specializovat na plastickou chirurgii na Klinice plastické chirurgie v Praze ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Na této klinice působí i nadále a pracuje zde i jako asistent výuky pro 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy. V průběhu specializační přípravy na plastické chirurgii také nadále pokračoval v prohlubování zkušeností z obecné chirurgie a traumatologie na Chirurgické klinice Fakultní Thomayerovy nemocnice.

Po atestaci v oboru plastické chirurgie je, kromě působení na Klinice plast. chirurgie FNKV, také součástí lékařského týmu na soukromé klinice plastické chirurgie OB CARE v Praze.

Specializací tohoto lékaře je obor plastické chirurgie. V rámci této specializace se zabývá celým spektrem zákroků na poli estetické chirurgie, onkologickou chirurgií a rekonstrukčními postupy u kožních nádorů, rekonstrukcí po onkologických onemocněních prsů a chirurgií ruky, včetně mikrochirurgie.

Svou profesi chápe spíše jako řemeslo, než vědu. Naplňuje ho pocit, že může léčit a přitom pracovat manuálně. Chirurgická léčba má navíc často okamžitý výsledek, čímž chirurg získá rychlou zpětnou vazbu.

Plastická chirurgie OB CARE

Centrum OB CARE nabízí široké spektrum zákroků z oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Nachází se v Praze, konkrétně v prostorách OB kliniky pro léčbu obezity a metabolických onemocnění. Centrum je vybaveno moderní technikou a kvalitním prostorovým zázemím.

Klinika plastické chirurgie FNKV a 3. LF UK

Jde o superspecializované klinické, výukové a vědecké pracoviště. Jedná se o nejstarší a současně největší pracoviště plastické chirurgie v České republice. Provede se zde až 8.000 operací ročně.

Kromě estetické, rekonstrukční a onkochirurgické problematiky se zde řeší celá řada vrozených vývojových vad. Při klinice působí komplexní multioborové rozštěpové centrum. Dále se zde provádějí výkony v oblasti chirurgie a mikrochirurgie ruky. Klinika, jako replantační centrum pro oblast Čech, zajišťuje léčbu závažných poranění ruky.

Dosažená odbornost:

 • Plastický chirurg

Členství:

 • Společnost plastické chirurgie ČLS JEP
 • Česká lékařská komora
 • Česká společnost chirurgie ruky
 • Česká společnost terapie ruky

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (11)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

V srpnu 2022 jsem podstoupila zmenšení + modelaci prsů. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Pan doktor Kníže je velice milý, vše proběhlo bez problémů. Kliniku OB Care mohu jen doporučit.

Pana doktora mohu vřele doporučit. Dceři provedl perfektní práci při otoplastice. Děkujeme především za milý a přátelský přístup. Naprostá spokojenost. Za nás podtržená 1*!:-)

Perfektni prace zmenseni a modelace prsou, nadherny vysledek, uzasne mily pristup, jsem maximalne spokojena. Velice dekuji.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jakub Kníže o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (4)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (28)

Požádejte: MUDr. Jakub Kníže o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Článek (1)

Jak odstranit vrozené vady ruky

Jak odstranit vrozené vady ruky

Vrozené vady obecně mají mnoho příčin, které někdy známe, někdy ale nikoli. Proces vývoje plodu od oplodněného vajíčka je velmi komplikovaný...
3. 7. 2023
Požádejte: MUDr. Jakub Kníže o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!