MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Alena Dvořáčková

Žádné recenze
Ohodnotit
Bezručova 143/16, Plzeň, Plzeňský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
MUDr. Alena Dvořáčková
MUDr. Alena Dvořáčková
Žádné recenze

Informace

  • 494 návštěv profilu

MUDr. Alena Dvořáčková je absolventkou Všeobecného lékařství na Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Dále se však vzdělává, aby svým pacientům poskytovala jen tu nejlepší péči. Pravidelně se například účastní českých, ale i mezinárodních kongresů a workshopů, které jsou zaměřeny na oblast etstetické medicíny.

V současnosti působí jako specialistka na klinice Medical Institu v Plzni. Zde se věnuje oboru estetické a anti-age medicíny. Tato zkušená lékařka mimo jiné vlastní certifikaci pro aplikaci botulotoxinu a dalších výplňových materiálů. Na daný obor se specializuje již více než 10 let. Díky tomu zvládá vyřešit i nestandardní problémy svých klientů. Je pro ni charakteristický velmi vstřícný a přátelský přístup a jejím cílem je maximální spokojenost klientů. Snaží se o navrácení přirozené krásy s co nejpřirozenějším výsledkem. To vše z ní činí jednu z často vyhledávaných lékařek působících na dané klinice.

Specialistka na estetickou dermatologii.

V současnosti působí MUDr. Alena Dvořáčková na klinice Medical Institut, která se zaměřuje na estetiku, omlazení a hubnutí. V současnosti se jedná o největší estetické centrum v Plzeňském kraji. Klinika využívá špičkové technologické vybavení, včetně moderních laserů.Tuto kliniku najdeme v Plzni.

Na klinice Medical Institut působí tým zkušených odborníků, kteří disponují jak dlouholetou praxí, tak zkušenostmi ze zahraničí. Odborníci si samozřejmě své znalosti dále prohlubují – pravidelně se účastní odborných školení a kongresů v daném oboru.

Klinika zároveň spolupracuje s významnými společnostmi z oboru estetické medicíny, včetně těch zahraničních (například Cambridge Medical Aesthetics, Poonglim Pharmatech či Ocusoft).

A jaké služby tedy klinika nabízí? Nabídka je poměrně široká – od odstranění vrásek, moderní tvarování postavy či omlazení pokožky přes služby laserového centra až po fyzioterapii a bělení zubů.

Tým odborníků se skládá z několika lékařů a dalších specialistů z několika oborů (žilní ambulance, plastická chirurgie, fyzioterapie a další).

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Estetická medicína

Dermatologie

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Obrázky (6)

Požádejte: MUDr. Alena Dvořáčková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

Pomoc akné!!!
Odpověď odborníka · 25. 3. 2017

Dobrý den, pokud má dcera akné hormonálního původu, Minerva by měla zabrat, zkuste ještě vydržet. Může to však trvat i 3 až 6 měsíců, zvláště pokud dcera trpí těžší formou akné. Poohlédněte se ve svém okolí po zkušeném dermatologovi, který by...

Číst dál
Nejlepší metoda proti vráskám
Odpověď odborníka · 25. 3. 2017

Dobrý den, chirurgický face-lifting opravdu nedokáže odstranit všechny vrásky. Obtížně si poradí s nosoretními vráskami, neřeší vrásky na čele ani vrásky kolem očí. Vrásky, které po operaci zůstanou, lze po zhojení redukovat aplikací botulotoxinu...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Alena Dvořáčková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!