MUDr. Alena Dvořáčková

MUDr. Alena Dvořáčková

Žádné recenze
Ohodnotit
Bezručova 143/16, Plzeň, Plzeňský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Alena Dvořáčková
MUDr. Alena Dvořáčková
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Alena Dvořáčková je absolventkou Všeobecného lékařství na Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Dále se však vzdělává, aby svým pacientům poskytovala jen tu nejlepší péči. Pravidelně se například účastní českých, ale i mezinárodních kongresů a workshopů, které jsou zaměřeny na oblast etstetické medicíny.

V současnosti působí jako specialistka na klinice Medical Institu v Plzni. Zde se věnuje oboru estetické a anti-age medicíny. Tato zkušená lékařka mimo jiné vlastní certifikaci pro aplikaci botulotoxinu a dalších výplňových materiálů. Na daný obor se specializuje již více než 10 let. Díky tomu zvládá vyřešit i nestandardní problémy svých klientů. Je pro ni charakteristický velmi vstřícný a přátelský přístup a jejím cílem je maximální spokojenost klientů. Snaží se o navrácení přirozené krásy s co nejpřirozenějším výsledkem. To vše z ní činí jednu z často vyhledávaných lékařek působících na dané klinice.

Specialistka na estetickou dermatologii.

V současnosti působí MUDr. Alena Dvořáčková na klinice Medical Institut, která se zaměřuje na estetiku, omlazení a hubnutí. V současnosti se jedná o největší estetické centrum v Plzeňském kraji. Klinika využívá špičkové technologické vybavení, včetně moderních laserů.Tuto kliniku najdeme v Plzni.

Na klinice Medical Institut působí tým zkušených odborníků, kteří disponují jak dlouholetou praxí, tak zkušenostmi ze zahraničí. Odborníci si samozřejmě své znalosti dále prohlubují – pravidelně se účastní odborných školení a kongresů v daném oboru.

Klinika zároveň spolupracuje s významnými společnostmi z oboru estetické medicíny, včetně těch zahraničních (například Cambridge Medical Aesthetics, Poonglim Pharmatech či Ocusoft).

A jaké služby tedy klinika nabízí? Nabídka je poměrně široká – od odstranění vrásek, moderní tvarování postavy či omlazení pokožky přes služby laserového centra až po fyzioterapii a bělení zubů.

Tým odborníků se skládá z několika lékařů a dalších specialistů z několika oborů (žilní ambulance, plastická chirurgie, fyzioterapie a další).

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Pomoc akné!!!
Odpověď odborníka · 25. 3. 2017

Dobrý den, pokud má dcera akné hormonálního původu, Minerva by měla zabrat, zkuste ještě vydržet. Může to však trvat i 3 až 6 měsíců, zvláště pokud dcera trpí těžší formou akné. Poohlédněte se ve svém okolí po zkušeném dermatologovi, který by...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.