Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Libor Dvořáček

Cévní chirurgie Plzeň  |  Chirurgie Plzeň
Cévní chirurgie Plzeň  |  Chirurgie Plzeň
Medical Institut Plzeň

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Libor Dvořáček a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Libor Dvořáček - Cévní chirurgie Plzeň  |  Chirurgie Plzeň

ČlenstvíOstatní členství:

  • ČAS - Česká angiologická společnost
  • ČChS - Česká chirurgická společnost
  • ČSKVCH - Česká společnost kardiovaskulární chirurgie
  • SRCH - Společnost robotické chirurgie - SRCH

Uvítání

MUDr. Libor Dvořáček je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor všeobecné lékařství. Již v roce 2001 získal atestaci z chirurgie, v roce 2006 pak následovalo získání specializované způsobilosti v oboru chirurgie a obhájení atestace z cévní chirurgie.

Od roku 2006 působí jako vedoucí lékař oddělení cévní, robotické a endovaskulární chirurgie Nemocnice na Homolce (specializace v cévní chirurgii, licence pro pozici primáře). Má však zkušenost z klinik zaměřujících se na estetickou medicínu, z chirurgického oddělení a také ze záchranné služby.

Zúčastnil se však také několika speciálních kurzů. Mezi ně můžeme zařadit například Advanced course in laparoscopic and robotic aortoiliac surgery, IRCAD-EITS, Strasbourg, Francie (Vyškolení pro operace laparoskopické a robotické v cévní chirurgii – bypassy a výdutě), který absolvoval v roce 2007. Dále pak Advanced course in laparoscopic surgery, Nemocnice Podlesí v Třinci, ČR (Vyškolení pro nejvyšší laparoskopickou operativu v obecné chirurgii), ABS Institute, Millard plastic surgery, Denver, USA (4D VASER Hi Def Liposculpture, VASERSmooth course, miniinvazivní liposukce, operace celulitidy), Certifikaci radiofrekvenčních operací varixů metodou VNUS Closure Fast s peroperační sonografií, zkušenosti v miniinvazivních operacích křečových žil či Duplexní sonografie periferních cév, VFN Praha, IPVZ.

Je třeba také zmínit, že je členem několika prestižních odborných lékařských společností. Mezi ně patří například Česká společnost kardiovaskulární chirurgie, Česká společnost robotické chirurgie či Česká angiologická společnost.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Od začátku své praxe se MUDr. Libor Dvořáček specializuje na cévní chirurgii. Z tohoto oboru se zajímá nejvíce o velmi šetrné, tzv. mini -invazivní operace. Jde hlavně o laparoskopické a robotické operace.

Naše ordinace

V současnosti působí tento lékař v centru s názvem Medical institut. Jedná se o největší komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji. Zde se specializuje na žilní a cévní chirurgii.

Konzultace

Konzultace spočívá v rozhovoru s klientem. Povídáme si o jeho obtížích, následuje vyšetření dané partie a zjištění zdroje varixů pomocí ultrazvuku. To je velmi důležité k rozhodnutí o typu a průběhu terapie. Závěrem dochází k naplánování léčby.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)
   Laserová operace křečových žil
   Léčba křečových žil metodou Clarivein
   Radiofrekvenční ablace křečových žil

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Liposukce PlasmaLipo
25.4.2016

PlasmaLipo je nejmodernější metodou odstranění tuku a vyhlazení kontur za použití kombinace liposukční techniky a plasmového...

Napište nám

Adresy

Cévní chirurgie Plzeň  |  Chirurgie Plzeň
Adresa
Bezručova 143/16
30100 Plzeň
Plzeň 3
Česká republika