MUDr. Libor Dvořáček

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1142511172
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Libor Dvořáček
(3 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Libor Dvořáček je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor všeobecné lékařství. Již v roce 2001 získal atestaci z chirurgie, v roce 2006 pak následovalo získání specializované způsobilosti v oboru chirurgie a obhájení atestace z cévní chirurgie.

Od roku 2006 působí jako vedoucí lékař na oddělení cévní, robotické a endovaskulární chirurgie Nemocnice na Homolce (specializace v cévní chirurgii, licence pro pozici primáře). Má však zkušenost z klinik zaměřujících se na estetickou medicínu, z chirurgického oddělení a také ze záchranné služby.

Zúčastnil se také několika speciálních kurzů. Mezi ně můžeme zařadit například Advanced course in laparoscopic and robotic aortoiliac surgery, IRCAD-EITS, Strasbourg, Francie (Vyškolení pro operace laparoskopické a robotické v cévní chirurgii – bypassy a výdutě), který absolvoval v roce 2007. Dále pak Advanced course in laparoscopic surgery, Nemocnice Podlesí v Třinci, ČR (Vyškolení pro nejvyšší laparoskopickou operativu v obecné chirurgii), ABS Institute, Millard plastic surgery, Denver, USA (4D VASER Hi Def Liposculpture, VASERSmooth course, miniinvazivní liposukce, operace celulitidy), Certifikaci radiofrekvenčních operací varixů metodou VNUS Closure Fast s peroperační sonografií a operací metodou Clarivein, zkušenosti v miniinvazivních operacích křečových žil či Duplexní sonografie periferních cév, VFN Praha, IPVZ.

Je třeba také zmínit, že je členem několika prestižních odborných lékařských společností. Mezi ně patří například Česká společnost kardiovaskulární chirurgie, Česká společnost robotické chirurgie, Česká angiologická společnost či Česká chirurgická společnost.

V současnosti působí pan doktor Dvořáček na prestižní klinice estetické medicíny Esthé Laser Clinic specializující se na neinvazivní zákroky v oblasti estetické a laserové dermatologie, drobné chirurgické výkony a cévní chirurgii. Klinika sídlí v samém centru Prahy, v ulici Na Příkopě.

Od začátku své praxe se MUDr. Libor Dvořáček specializuje na cévní chirurgii. Z tohoto oboru se zajímá nejvíce o velmi šetrné, tzv. mini-invazivní, operace. Jde nejen o laparoskopické a robotické operace, ale také ablace varixů pomocí radiofrekvence (VNUS closure fast) metodou Clarivein a laseru.

MUDr. Dvořáček patří též k předním odborníkům u nás na odstranění křečových žil metodou Clarivein. Jde o miniinvazivní výkon prováděný jen s lokálním umrtvením místa vpichu, bez nutnosti anestezie. Jde o velmi bezpečnou a šetrnou metodu, při které nemůže dojít k žádnému tepelnému poškození nervů, kůže či podkoží. Současně je to výkon s dlouhodobým efektem, který odstraní spolehlivě postižení žil až z 90-98%. Dobrou zprávou pro pacienty je také fakt, že při jednom ošetření lze případně odstranit varixy na obou končetinách a klient se může po výkonu okamžitě vrátit do práce. Rekonvalescence je totiž velmi rychlá v řádu dnů a speciální kompresní punčochy je nutné nosit jen 1-2 týdny.

Každému ošetření předchází individuální konzultace, která spočívá v rozhovoru lékaře-specialisty s klientem. Je třeba provést důkladnou diagnostiku křečových žil a také celkového stavu žilního systému pomocí sonografie. Poté se stanoví nejvhodnější léčebný postup. Varixy nepředstavují jen estetický problém, ale může dojít i k vážným zdravotním komplikacím, proto je vhodné řešit je včas, bez zbytečného odkladu.

Členství:

  • Jiné:
  • Česká společnost kardiovaskulární chirurgie
  • Česká chirurgická společnost
  • Česká společnost robotické chirurgie
  • Česká angiologická společnost

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (3)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor Dvořáček je vynikající odborník a obrovský sympatak. Plne mu duveruji a pokud to bude potřeba, 100% se na nej znovu obrátím.

V Esthé Laser Clinic jsem u pana doktora Dvořáčka podstoupila operaci metodou Clarivein a flebektomii. Vše proběhlo v pořádku, zákrok byl bezbolestný a také rekonvalescence probíhá v pořádku. S výsledkem jsem spokojena. Pan doktor i celý tým kliniky...Číst dál

Doporučuji lékaře MUDr. L. Dvořáčka pro jeho odbornost, jednání a péči o pac. po zákroku. Petr Trešl, Tábor 3

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Efektivní léčba křečových žil

Efektivní léčba křečových žil

Pocit těžkých nohou, bolesti, otoky, droboučké metličky nebo výrazné žilní provazce – to všechno jsou příznaky cévních onemocnění, které trápí...
1. 6. 2021

Kliniky

Esthé Laser Clinic

Esthé Laser Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.