Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA

Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA Premium

(64 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 21 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1145732175
Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA Premium
(64 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 4244 návštěv profilu

MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS

za svoji profesní kariéru získal také mnohá ocenění. Je například vítězem ceny „Discovery Award 2012“ za nejlepší vědecký projekt mladých vědců do 40 let, ocenění za nejlepší vědeckou práci v cévní chirurgii v roce 2013 (ČSKVCH) či cena za nejlepší knižní publikaci v roce 2008 (GRADA).

Působil na Chirurgické oddělení NsP v Gelnici na Slovensku, po té jako cévní a transplantační chirurg a zástupce vedoucího cévní chirurgie na Klinice transplantační a cévní chirurgie v IKEM v Praze. Působí jako odborný asistent na Chirurgické klinice III. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze a jako Senior clinical fellow na Transplantation department-Renal unit v nemocnici St. Guy’s and Thomas Hospital v Londýně ve Velké Británii. Na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE působí jako cévní chirurg a využívá svých zkušeností v léčbě a odstranění křečových žil moderními metodami.

Do jeho bohaté praxe patří také zahraniční stáže a praxe. Kromě současného působení v Londýně patří mezi ty nejzajímavější odborná stáž ve francouzském Bordeaux na Oddělení cévní chirurgie v Hospital Tripode a na stejném oddělení v Akademiska Sjukhuset v Uppsala ve Švédsku. Dále pak i oddělení transplantační chirurgie v Leaueven v Belgii.

Velmi intenzivně se věnuje vědeckým projektům z oboru cévní chirurgie a transplantací. Co se týká pedagogické činnosti, působí na I. a III. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Za jeho prací a projekty stojí také bohatá publikační a editorská činnost. Je autorem mnoha přednášek a článků v domácích i zahraničních odborných časopisech, je autorem a spoluautorem českých i zahraničních odborných publikací.

Oceňovaný a uznávaný specialista cévní a transplantační chirurgie s bohatou praxí u nás i v zahraničí. Je členem mezinárodní společnosti European Society for Vascular Surgery (ESVS), kde je od roku 2014 zástupcem pro Českou republiku, dále European society of organ transplantation (ESOT), ale i České společnosti kardiovaskulární chirurgie ČLS JEP, kde je vedoucí pracovní skupiny pro hybridní výkony a člen České společnosti pro cévní hemodialyzační přístupy, kde je členem revizní komise.

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích na Slovensku, kde dále pokračoval doktorandským studiem na UVL. Do jeho postgraduálního studia pak patří atestace z chirurgie I. stupně ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a atestace v oboru cévní chirurgie v IKEM v Praze. Ve Vídni v Rakousku pak složil zkoušky z transplantační chirurgie Fellow of European Board of Surgery (FEBS). V sebevzdělávání dále pokračuje úrovní Master of Health Administration (MHA). Je držitelem certifikací pro léčbu a využití moderních technik pro odstranění křečových žil, sklerotizaci žilek-metliček a retikulárních žil.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 1000

Recenze (64)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

U pana doktora jsem byla jednou a ráda se vrátím. Skvělý doktor a taky výsledky.

Na odstranění křečových žil lepidlem jsem se objednala poté, co mi to doporučila kamarádka. I když jsem se zákroku trochu obávala, všechno proběhlo hladce a hlavně bezbolestně. Zákrok trval jenom několik minut a byl dělaný v lokálním umrtvení.

Pana doktora můžu vřele doporučit. Výborná péče a skvělé výsledky po odstranění křečových žil.

Chtěli bychom poděkovat panu docentovi Balážovi a panu primářovi Rokošnému a samozřejmě sestřičkám, kteří nám operovali šesnáctiletého syna. Jednalo se o operaci křečových žil. Nikdo s touto problematikou v ČR u takto mladého pacienta nemá zkušenost...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (16)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (9)

Videa (2)

Požádejte: Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (18)

Sklerotizace varixu v letních mesicich
Odpověď odborníka · 28. 6. 2017

Dobrý den. Klinika Yes Visage sklerotizaci provádí i v letních měsících, obecně tuto metodu je možné v létě provádět, pokud pacient bude tolerovat kompresivní punčochy. Sluneční paprsky nemají na efekt sklerotizace žádný vlyv na rozdíl od laserového...

Číst dál
Strava při žilním onemocnění
Odpověď odborníka · 20. 2. 2017

Nejdříve je potřeba zjistit o jaký typ otoku se jedná jestli je žilní, lymfatický nebo jiné etiologie. Navštivte proto nejdříve svého obvodního lékaře, který rozezná o jaký typ otoku se jedná, následně budete odeslán pravděpodobně na cévní vyšetření....

Číst dál
Těžké nohy
Odpověď odborníka · 15. 2. 2017
Cévní vyšetření. S pozdravem, MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS, Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!