• 40 odpovědí
 • 7 Likes

Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA

Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
 • 67% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (50)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA již získal/a tuto recenzi

Bezbolestný zákrok - ošetření varixů na klinice YES VISAGE

Olina 21.2.2020
Spokojený/á     

Pan doktor je sympatický a velice šikovný. Zákrok byl bezbolestný a výsledky byli téměř okamžitě

Výsledek po odstranění křečových žil je skvělý

Spokojený/á     

Na klinice jsem se setkala jenom s příjemným personálem. Pan doktor mi všechno vysvětlil ješte před zákrokem. Výsledek je skvělý a kliniku určitě doporučím

Bezproblémová rekonvalescence po operaci křečových žil

Spokojený/á     

Milý přístup, oceňuji informace při samotném zákroku, zákrok byl bezbolestný a i rekonvalescence byla bezproblémová.

14 dní od operace varixů je vše v pořádku

Spokojený/á     

Kolektiv lidí výborný, velmi dobré jednání i po telefonu, ochotní. Jsem 14 dnů po operaci, ještě nevím jak to bude vypadat. Ale zatím vše v pořádku.

Bezbolestný zákrok - operace žil - MUDr. Baláž

Spokojený/á     

Profesionální přístup lékaře i sester. Bezbolestný zákrok, dodržení všech domluvených termínů. Jsem ráda, že jsem zákrok postoupila zrovna na této klinice u pana doktora Baláže.

Operace křečových žil - recenze

Spokojený/á     

Lékař vše řádně vysvětlil, při zákroku komunikoval, dával si záležet.

Další recenze

Profil - Doc. MUDr. Peter Baláž Ph.D. FEBS MHA - Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha

Členství

Česká lékařská společnost J.E.Purkyně

Ostatní členství:

 • ČLS JEP - Certifikovaný člen Společnosti estetické plastické chirurgie
 • ČSKVCH - Česká společnost kardiovaskulární chirurgie
 • ESVS - European Society for Vascular Surgery

Uvítání

Oceňovaný a uznávaný specialista cévní a transplantační chirurgie s bohatou praxí u nás i v zahraničí. Je členem mezinárodní společnosti European Society for Vascular Surgery (ESVS), kde je od roku 2014 zástupcem pro Českou republiku, dále European society of organ transplantation (ESOT), ale i České společnosti kardiovaskulární chirurgie ČLS JEP, kde je vedoucí pracovní skupiny pro hybridní výkony a člen České společnosti pro cévní hemodialyzační přístupy, kde je členem revizní komise.

Vzdělání a praxe

Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích na Slovensku, kde dále pokračoval doktorandským studiem na UVL. Do jeho postgraduálního studia pak patří atestace z chirurgie I. stupně ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze a atestace v oboru cévní chirurgie v IKEM v Praze. Ve Vídni v Rakousku pak složil zkoušky z transplantační chirurgie Fellow of European Board of Surgery (FEBS). V sebevzdělávání dále pokračuje úrovní Master of Health Administration (MHA). Je držitelem certifikací pro léčbu a využití moderních technik pro odstranění křečových žil, sklerotizaci žilek-metliček a retikulárních žil.

Více o lékaři

MUDr. Peter Baláž, Ph.D., FEBS

za svoji profesní kariéru získal také mnohá ocenění. Je například vítězem ceny „Discovery Award 2012“ za nejlepší vědecký projekt mladých vědců do 40 let, ocenění za nejlepší vědeckou práci v cévní chirurgii v roce 2013 (ČSKVCH) či cena za nejlepší knižní publikaci v roce 2008 (GRADA).

Působil na Chirurgické oddělení NsP v Gelnici na Slovensku, po té jako cévní a transplantační chirurg a zástupce vedoucího cévní chirurgie na Klinice transplantační a cévní chirurgie v IKEM v Praze. Působí jako odborný asistent na Chirurgické klinice III. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze a jako Senior clinical fellow na Transplantation department-Renal unit v nemocnici St. Guy’s and Thomas Hospital v Londýně ve Velké Británii. Na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE působí jako cévní chirurg a využívá svých zkušeností v léčbě a odstranění křečových žil moderními metodami.

Do jeho bohaté praxe patří také zahraniční stáže a praxe. Kromě současného působení v Londýně patří mezi ty nejzajímavější odborná stáž ve francouzském Bordeaux na Oddělení cévní chirurgie v Hospital Tripode a na stejném oddělení v Akademiska Sjukhuset v Uppsala ve Švédsku. Dále pak i oddělení transplantační chirurgie v Leaueven v Belgii.

Velmi intenzivně se věnuje vědeckým projektům z oboru cévní chirurgie a transplantací. Pedagogická činnost zahrnuje působí na I. a III. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Za jeho prací a projekty stojí také bohatá publikační a editorská činnost. Je autorem mnoha přednášek a článků v domácích i zahraničních odborných časopisech, je autorem a spoluautorem českých i zahraničních odborných publikací.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Léčba křečových žil (varixů) Od 19 900 Kč
   Laserová operace křečových žil Od 24 900 Kč
   Léčba křečových žil metodou Clarivein
   Radiofrekvenční ablace křečových žil
   Sklerotizace (skleroterapie) Od 3 000 Kč
   Miniflebektomie varixů
Mikrosklerotizace

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Napište nám

Adresy

Cévní chirurgie Praha  |  Chirurgie Praha
Adresa
Mánesova 28
12000 Praha
Praha 2
Česká republika

 • 67% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď