Dermalink - kožní ambulance

Dermalink - kožní ambulance

Žádné recenze
Ohodnotit
Jílovská 1825/14a, Praha, Praha (kraj)
Dermalink - kožní ambulance
Dermalink - kožní ambulance
Žádné recenze

Informace

Ordinace máme celkem 3. Najdete nás na Praze 4, v Říčanech a v Úvalech u Prahy. Na všechny naše pobočky se bez problému dostanete vlastním vozem. V okolí je dostatek parkovacích míst. Pokud pojedete MHD - na Praze 4 sídlíme v bezprostřední blízkosti zastávky Sídliště Novodvorská, v Říčanech nedaleko zastávky Komenského náměstí či 5. května, v Úvalech asi 5 minut od autobusové zastávky Husova a přibližně stejně daleko i od železniční stanice Úvaly.

Vítejte na profilu kožní ambulance a estetické dermatologie Dermalink! Kompletní péče v kožní ambulanci je hrazena ze zdravotního pojištění. Kromě toho se zabýváme i estetickou dermatologií.

V kožní ambulanci ošetřujeme mateřská znaménka, pihy, bradavičky, léčíme aknózní pleť a opary, dále odstraňujeme pigmentové skvrny a rozšířené žilky, řešíme problémy s vlasy i nehty...

Provádíme například epilaci přístrojem IPL, kosmetickou lymfodrenáž, aplikaci botulotoxinu nebo kyseliny hyaluronové, tzv. karboxyterapii, facelifting, laserové zákroky, kolagenové ošetření apod.

Náš tým je složen ze tří zkušených kožních lékařek, zdravotních sester a vyškolených terapeutek. Pracují u nás MUDr. Kristýna Baudyšová, MUDr. Jana Kellerová či MUDr. Renata Dočkálková. Disponujeme nejkvalitnější technikou. Používáme například digitální dermatoskop, frakční (CO2) laser nebo elektrokauter.

MUDr. Jana Kellerová působí od roku 2004 v Pražském dermatologickém centru a během následujícího roku začala pracovat na dermatovenerologii 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze a v FN na Bulovce. V současnosti pracuje v Dermalink na Praze 4 a v Říčanech. Kromě samotné dermatovenerologie se zde zaměřuje i na lymfologii.

MUDr. Kristýna Baudyšová začala v roce 2000 pracovat na poliklinice Prahy 10, kde se věnovala oborům dermatologie a venerologie. Zároveň v té době působila na ŮVN v Praze. Roku 2003 složila atestaci a začala pracovat v kožním středisku Dermacentrum. Nyní působí na všech pobočkách Dermalink, kde se kromě dermatovenerologie věnuje i estetické dermatologii.

Je nutné se předem objednat po telefonu nebo emailem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (9)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.