OB Care

OB Care Premium

(124 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Pod Krejcárkem 975/2, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 5 hodin
IČP nebo IČO 28953568
OB Care Premium
(124 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 1498 návštěv profilu

OB Care klinika Vám nabízí spektrum služeb z oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Jsme vám k dispozici v moderních prostorách OB Kliniky v centru Prahy.

Nabízíme spektrum operací z oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Vybírat můžete z široké nabídky zákroků, které provádějí lékařské špičky z jednotlivých oborů. O vaše pohodlí se stará erudovaný personál se zkušenostmi ze zahraničních pracovišť.

Využíváme prostory OB Kliniky - největšího bariatrického centra v ČR - což nám umožňuje zaujmout komplexní přístup ke každému pacientovi. Stejně jako OB Klinika, naše sesterská klinika, i my se snažíme propojit naše služby a nabídnout je v oblastech obezitologie, kosmetických zákroků až po ortopedii. Vše v návaznosti na aktuální potřeby našich klientů.

Krásné prostředí kliniky je moderně zařízené. Disponujeme nejmodernějším vybavením, dvěma operačními sály, jednotkou intenzivní péče a dostatečnou kapacitou lůžek. Zařízení je vybaveno monitorovací technologií pro zajištění bezpečného chodu operací i následné pooperační péče. Personál, který tu pracuje, je erudovaný a diskrétní a nabídne vám vysokou kvalitu služeb na úrovni odpovídající prostředí i nabízených služeb. Navíc se všichni neustále vzděláváme a školíme, abychom udrželi vysokou úroveň znalostí.

Naše klinika vznikla v roce 2010 jako sesterská klinika OB Kliniky. Klinika je certifikována pro standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD, Německo. OB Klinika je mezinárodním výukovým centrem společnosti Johnson & Johnson.

V případě zájmu o konzultaci si stačí domluvit termín na recepci nebo na naší bezplatné lince. Pro mimopražské nabízíme i možnost první konzultace po emailu a v den operace mají osobní konzultaci s plastikem, kde je dostatek času na dotazy a vysvětlení všech důležitých detailů. Konzultaci si samozřejmě mohou domluvit i bez termínu operace.

Naši lékaři a specialisté na OB Care klinice mají zkušenosti ze zahraničních stáží, konferencí a pravidelně se účastní různých odborných kurzů. Máme přístup k lékařům z několika různých oborů a také k nejnovějším poznatkům na poli obezitologie. Jsme schopni obsloužit i obézní klienty, pro které třeba nemají jinde odpovídající potřebné vybavení.

Certifikáty:

 • Certifikace ISO 9001

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 21-50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500 CZK

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Platební možnosti:

 • Záloha

Zákroky

Recenze (124)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Děkuji pane doktore Skálo, jste neuvěřitelný 😉👏👌🫶. Splnil jste mi sen, moje prsa jsou tááák krásné! Jsem dojatá… Udělat modelaci tak aby vypadaly prsa jako umělé je neuvěřitelné 😊. Moc děkuji s pozdravem Izabela

Jsem byla naprosto spokojena

Pana doktora mohu vřele doporučit. Dceři provedl perfektní práci při otoplastice. Děkujeme především za milý a přátelský přístup. Naprostá spokojenost. Za nás podtržená 1*!:-)

Perfektni prace zmenseni a modelace prsou, nadherny vysledek, uzasne mily pristup, jsem maximalne spokojena. Velice dekuji.

Zobrazit další recenze
Požádejte: OB Care o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (21)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (109)

Videa (3)

Požádejte: OB Care o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Pooperační režim po zvětšení prsou
Odpověď odborníka · 25. 11. 2015

Dobrý den. Po operaci se 5-6 týdnů nosí kompresní podprsenka, po dobu min. 3 týdnů by se měl omezit rozsah pohybu paží (vzpažení a upažení), 6 týdnů neležet na břiše, plná zátěž ve smyslu sportu či fitness dle stavu za 6-8 týdnů. S pozdravem,...

Číst dál
Sex po augmentaci
Odpověď odborníka · 25. 11. 2015
Dobrý den. Sexuální život nemusí být po zvětšení prsou nijak výrazně omezen, měl by být však omezen tlak či masáže prsů po dobu min 5-6 týdnů. S pozdravem, MUDr Martin Skála

Článek (1)

Požádejte: OB Care o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!