OB Care

OB Care Premium

(138 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Pod Krejcárkem 975, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 24 hodin
IČP nebo IČO 28953568
OB Care Premium
(138 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 2643 návštěv profilu

OB Care klinika nabízí spektrum služeb z oblasti plastické chirurgie a estetické medicíny. Širokou nabídku zákroků provádějí uznávaní lékaři z jednotlivých oborů. Klinika je situována v prostorách OB Kliniky - největšího bariatrického centra v ČR - což jí umožňuje zaujmout komplexní přístup ke každému pacientovi. Využívá špičkového lékařského zázemí s nadstandardním vybavením a nabízí služby v oblastech obezitologie, kosmetických zákroků až po ortopedii. Vše v návaznosti na aktuální potřeby klientů. Na OB Care klinice uspokojí i obézní klienty, pro které není jinde odpovídající potřebné vybavení.

Klinika dnes disponuje nejmodernějším vybavením, třemi operačními sály, jednotkou intenzivní péče a dostatečnou kapacitou lůžek. Zařízení je vybaveno monitorovací technologií pro zajištění bezpečného chodu operací i následné pooperační péče. Personál, který tu pracuje, je erudovaný a diskrétní a nabídne vám vysokou kvalitu služeb na úrovni odpovídající prostředí i nabízených služeb. Navíc se všichni neustále vzdělávají a školí, aby udrželi vysokou úroveň znalostí. Klinika je certifikována pro standardy kvality ISO 9001 společností TÜF SÜD, Německo.

V případě zájmu o konzultaci si klienti domluví termín na recepci, přes kontaktní formulář nebo na bezplatné lince. První proběhne osobní konzultace s plastickým chirurgem na klinice, do emailu pak dostane klient všechny potřebné informace včetně konečné ceny a termínu zákroku. V den operace proběhne znovu ještě osobní konzultace s plastikem, kde je dostatek času na dotazy a vysvětlení všech důležitých detailů a potvrzení navrženého operačního zákroku.

Oddělení plastické chirurgie na klinice vede MUDr. Martin Skála, který je členem České společnosti chirurgie ruky, a již od roku 2013 je součástí lékařů v OB CARE. Jeho cílem je pomocí plastických zákroků pomáhat svým pacientům navrátit ztracené sebevědomí a získat skvělý pocit z jejich těla. MUDr. Martin Skála se pravidelně účastní kongresů a školení o plastické chirurgii. Své znalosti si neustále rozšiřuje prostřednictvím specializovaných kurzů v Čechách i v zahraničí.

MUDr. Jakub Kníže je atestovaný plastický chirurg, který působí v týmu OB Care a na klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Ve své praxi se mimo chirurgie, estetické plastické chirurgie a chirurgie ruky, věnuje také traumatologii. V nemocnici Královské Vinohrady působí jako asistent pro výuku budoucích lékařů na 3. lékařské fakultě.

Certifikáty:

 • Certifikace ISO 9001

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • Více než 50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500 CZK

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Platební možnosti:

 • Záloha

Hlavní zákroky

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (138)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Dokonalý přístup pana doktora MUDr Martina Skály. Vše dokonale vysvětlil a popsal jak bude vše probíhat. Jak před operací tak po operaci .Poradil jak se starat o prsa po operaci. Naprosto dokonalý přístup vřele doporučuji

Vždy jsem toužila po krásném dekoltu a až ve 40 letech jsem se konečně rozhodla pro plastickou operaci. Nyní lituji, že jsem se k tomuto zákroku neodhodlala dříve. Pro MUDr. Martina Skálu jsem se rozhodla na doporučení mých známých a kamarádek, které...Číst dál

Super doktor a přístup - doporučuji 👍

V srpnu 2022 jsem podstoupila zmenšení + modelaci prsů. S výsledkem jsem naprosto spokojená. Pan doktor Kníže je velice milý, vše proběhlo bez problémů. Kliniku OB Care mohu jen doporučit.

Zobrazit další recenze
Požádejte: OB Care o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (24)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (56)

Videa (2)

Požádejte: OB Care o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Pooperační režim po zvětšení prsou
Odpověď odborníka · 25. 11. 2015

Dobrý den. Po operaci se 5-6 týdnů nosí kompresní podprsenka, po dobu min. 3 týdnů by se měl omezit rozsah pohybu paží (vzpažení a upažení), 6 týdnů neležet na břiše, plná zátěž ve smyslu sportu či fitness dle stavu za 6-8 týdnů. S pozdravem,...

Číst dál
Sex po augmentaci
Odpověď odborníka · 25. 11. 2015
Dobrý den. Sexuální život nemusí být po zvětšení prsou nijak výrazně omezen, měl by být však omezen tlak či masáže prsů po dobu min 5-6 týdnů. S pozdravem, MUDr Martin Skála

Článek (1)

Lékaři z pracoviště

Požádejte: OB Care o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!