Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 příspěvky · Shrnutí příběhu:

Blefaroplastika očních víček

Stojí to za to
Průměrná cena: 26.000 Kč

O lékaři

1. 2. 2024 · Aktualizováno: 1. 2. 2024

Operace horních a dolních víček > MUDr. Jiří Ferra

144824
144825
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pro operaci očních víček (HV, DV) jsem se rozhodla v 50letech a když se mě kamarádky ptaly, co bych si přála k narozeninám, rozhodla jsem se, že bych se nechala trochu vylepšit a jelikož mi vadila věčně obtiskávající se řasenka, usoudila jsem, že zřejmě potřebuji operaci víček :-)). Sama bych se k tomu nedonutila a tohle byla výzva ;-). Dne 13.10. > zákrok u MUDr. Jiří Ferra. Samotný zákrok byl do 45min hotový, takže rychlý zákrok a dnes hodnotím po 3 měs. perfektní práci pana doktora. Jediné co bylo nepříjemné je vytahování tukových váčků vč. laseru, celkem 4x. Člověk se pod prostěradlem pak cítí jak v sauně a každý se totiž u toho musí zákonitě zpotit 😀. Do půl hodinky jsem se začala probarvovat a doma cca 3dny chladila, brala 3x2 Aescin na otoky a sušila místa, kde to ještě mokvalo. Takové cca 2dny se mi lepily i řasy po spánku. Dodržovala jsem tlakové masáže a promazávání jizviček. Otoky u spodních víček mi odezněly asi do 2 měsíců. 23.11. > zahojeno a spokojenost. Jsem ráda, že jsem do toho šla a prokoukla jsem.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
18. 1. 2024 · Aktualizováno: 1. 2. 2024

Blefaroplastika očních víček

144591
144587
144588
144589
144590
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pro operaci očních víček (HV, DV) jsem se rozhodla v 50letech a když se mě kamarádky ptaly, co bych si přála k narozeninám, rozhodla jsem se, že bych se nechala trochu vylepšit a jelikož mi vadila věčně obtiskávající se řasenka, usoudila jsem, že zřejmě potřebuji operaci víček :-)). Sama bych se k tomu nedonutila a tohle byla výzva ;-).

Dne 13.10. > zákrok u MUDr. Jiří Ferra. Samotný zákrok byl do 45min hotový, takže rychlý zákrok a dnes hodnotím po 3 měs. perfektní práci pana doktora. Jediné co bylo nepříjemné je vytahování tukových váčků vč. laseru, celkem 4x. Člověk se pod prostěradlem pak cítí jak v sauně a každý se totiž u toho musí zákonitě zpotit 😀. Do půl hodinky jsem se začala probarvovat a doma cca 3dny chladila, brala 3x2 Aescin na otoky a sušila místa, kde to ještě mokvalo. Takové cca 2dny se mi lepily i řasy po spánku. Dodržovala jsem tlakové masáže a promazávání jizviček. Otoky u spodních víček mi odezněly asi do 2 měsíců. 23.11. > zahojeno a spokojenost. Jsem ráda, že jsem do toho šla a prokoukla jsem.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.