iveta5132

Dobrý den, chci se podělit o svojí zkušenost s povislou kůží na dolních víčkách. Po velmi dlouhé cestě přes rady zde na estheticon, tak i několika konzultacích u nejlepších odborníků, bylo rozhodnutí přístroj plexr. Ačkoliv se mi už nechtělo nic neinvazivniho podnikat, udělala jsem to nejlepší. U MUDr. Miroslavy Jurkove jsem po 13 letech konečně našla to pravé. Paní doktorka je velice šikovná a velmi vstřícná. Vše co jsem chtěla udělat, jakoby mi četla z hlavy. Zákrok byl na cca 25 minut a díky skvělé anestezii nebolestivý. Vyloupani stroupečků trvalo 7 dní. Jemná nateklost byla 3.den. Výsledek je fantastický. Paní doktorku tímto zdravím a všem opravdu doporučuji a to nejen na oblast dolních a horních víček.

Dobrý den, setkala jsem se zde s velmi profesionálním přístupem,kde mi bylo od pana primaře vše předem vysvětleno. Měla jsem strach z otoků a z modřin,ale po doporučení Whobenzymu se postupně ztrácely a výborně se vše hojilo. Po vyndání stehů jsem nikde nic neměla, jen malou jizvičku pod řasama, což jsem byla velmi mile překvapena. Nyní to mám 11.den a nikdo nepoznal,že jsem na ňákým zákroku byla a mohu se opět lidem dívat do očí. Nyní jsem velmi spokojená a jsem ráda,že jsem se k tomu zákroku rozhodla. Velice děkuji sestřičce Pavle Příhodové za velmi příjemnou atmosféru a velkou ochotu. Budu Vás všude jen doporučovat.Děkuji Markéta

V listopadu 2020 jsem se rozhodla podstoupila operaci spodních víček, pod očima jsem měla volnou kůži a při pohledu do zrcadla mě to utvrzovalo, že nic jiného než operace nepomůže. Obrátila jsem se proto na odborníka, Plastickou chirurgii v Poděbradech a pana primáře MUDr. Velikého, který tento zákrok provedl naprosto skvěle, jsem moc spokojená a nyní, dva měsíce po operaci nemám pod očima ani viditelné jizvičky. Pan primář úžasný, všem mohu zákrok bez obav doporučit.

Mala som veľa prebytočnej kože pod očami a robilo mi to nepekné vačky. Plastickú chirurgiu Poděbrady a pána doktora Velikého som si vybrala vďaka kladným ohlasom a referenciám a som maximálne spokojná. Dôležité bolo aj to, že je plastická chirurgia v mieste môjho bydliska. Na konzultácii pán doktor všetko podrobne vysvetlí a samotný zákrok prebiehal v uvolnenej atmosfére. Lokálna anestézia bola pre mňa nepríjemná, ale výsledok splnil moje očakávania. Mám týždeň po vybraní stehov a jazvu mi nenájde nikto, dokonca ani ja. Ešte mám trochu modrinu, ale tá už sa stráca... Moc ďakujem a vrelo všetkým Plastickú chirurgiu Poděbrady a MUDr. Velikého odporúčam.

reny351124

Výkon pana docenta hodnotím na 1 s hvězdičkou, moooc šikovný a sympatický lékař, věřím, až se jeho "dílko" usadí, že moje oči budou vypadat perfektně :-) Po operaci nemám vůbec žádné jizvy, jen pár "bouliček", které jak doufám, se masážemi odstraní :-)

leny391610

Vřele můžu doporučit plastickou chirurgii v Poděbradech pana Dr. Velikého. Byla jsem zde na operaci spodních víček a jsem velice spokojená. Nejenom kvalitou a dokonalosti provedení, ale i velice lidským a milým přístupem na této klinice. Spolu se zdravotní sestřičkou tvoří dokonalý tým, který se v dnešní době bohužel moc nevidí. Ještě jednou moc děkuji a ostatním doporučuji. :)

Pro zákrok jsem se rozhodovala několik let, protože mě poměrně trápily nehezké váčky pod očima. Byla jsem rozhodnutá, že jednou najdu čas a odvahu a nechám si váčky odstranit. Rozhodla jsem se pro paní doktorku Kučerovou, která dřív operovala i rozštěpové pacienty. Znám ji osobně a věřím jí. Zákrok samotný nebyl nějak extrémně bolestivý, mírně nepříjemný byl pouze vpich anestetika. Na sále jsem byla přibližně dvě hodiny, paní doktorka se mnou měla dost práce. Výsledek ale stojí za to a já jsem moc spokojená. Na fotce, kterou přikládám je vidět stav před operací, týden po operaci a měsíc po operaci. Ještě si nechám u paní doktorky upravit i horní víčka. Pokud s touto operací váháte, tak není čeho se obávat. A paní doktorce touto cestou ještě jednou moc děkuji ❤

janca86458

Vzhledem k akci ze slevového portálu kdy plastika víček vyšla na 6 tisíc a referekce na pana dr. Boudu jsem četla dobré, jsem se rozhodla na pana doktora také obrátit. A nelituji, jsem po operaci pohý týden, ale už ted vidím výsledek a jsem opravdu nadšená. Je to neuvěřitelný, ručičky má opravdu zlatý. Pacient se u něj na klinice cítí jak v bavlnce, kdy i při takovém banálním zákroku je odveden na pokoj, kde je chvilku před operací a i po si tam může odpočinout. Jelikož mě dost třeštila po operaci hlava, tak mi sestřička hned donesla léky, vodu. Opravdu neuvěřitelné. Takže mohu jen tuto kliniku doporučit. Perfekní pěče a operace naprosto bez problému, stehy jsem si vzhledem k dálce nechala sundat na plastické klinice zde v Praze a i sestřička tam pochvalovala jakou perfekní práci dr odvedl. Takže panu doktorovi a sestřičče patří můj velikánský dík. Vítová

chal6195994

U pana doktora jsem byla již podruhé, první byla horní víčka nyní dolní. Zákrok byl proveden rychle, vše se krásně zahojilo a výsledek stojí za to. Celou kliniku mohu jen doporučit, za její profesionální přístup ke klientovi. Děkuji Petra Ch.

misa6191349

K zákroku jsem se odhodlávala dlouho, protože kvůli "pytlům" pod očima jsme vypadala vyčerpaně, unaveně. Po několika týdnech sbírání informací a čtení recenzí jsem se rozhodla zákrok podstoupit u MUDr. Chorváta. Po příchodu na kliniku v den zákroku se mnou pan doktor ještě jednou probral celý postup a upozornil i na případná na rizika operace. Po převlečení jsem si došla na operační sál, kde probíhala příprava. Samotný zákrok pak trval asi 40 min v lokální anestezii, byl naprosto bezbolestný, cítila jsem jen "tahání". Po operaci jsem normálně viděla, měla jsme pouze pocit svědění očí a zastřeného pohledu. Oči jsem několikrát denně chladila, aby otok rychleji splaskl, po pár dnech se přidalo mírné svědění, které provází hojení. Žádné prášky na bolest jsem brát nemusela. Dodržovala jsem klidový režim, chodila na procházky s dcerou a psem, víc odpočívala. Po 10 dnech mi sestra vyndala stehy, celá záležitost byla během pár minut hotová,. Teď promašťuji jizvy mastí a provádím tlakovou masáž, 11 dnů po operaci mám pod očima jen červené "čárky" a mizející lehký otok. Věřím, že nevzhledné pytle jsou definitivně pryč a já opět budu vypadat odpočatě a mladě :-).

baruna

Zákrok proběhl ve velmi příjemné atmosféře, lékař i sestřička byli po celou dobu velice milí a pozorní. Pooperační péče pečlivá. Operace i pooperační doba byly bezbolestné. Pana doktora Viduru pro jeho profesionální přístup mohu jen doporučit.