Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

10. 6. 2024 · Aktualizováno: 10. 6. 2024

MUDr.Martin Ouzký, Cesta za lepším pohledem, pocitem i kvalitou života .

Stojí to za to
147075
147076
147077
147072
147073
147074

Již 2x jsem tu sdílela svou zkušenost s dr.Martinem Ouzkým se 2 zdravotními výkony i operací HV a aplikací HA. 1,5 roku po HV dozrála k operaci i má DV. V mezidobí nehezké propady pod očima krásně vyřešil pan doktor aplikací HA do této oblasti. Plastiku DV jsem podstoupila v září 2023 opět na klinice VenArt v Praze. Byla to 6. DV v rodině a okolí, která pan doktor upravoval, tak jsem věděla, do čeho jdu a těšila se. Přesto v počátku na sále běžel můj tep trochu zběsile;), ale pan doktor odvedl mou pozornost milým povídáním a svým humorem. Výkon jsem absolvovala zcela bez bolesti či nepříjemných pocitů. Pak vše, jak už jsem znala z vlastní zkušenosti i od mnoha dalších z mého okolí, kteří operaci horních nebo spodních víček u pana doktora podstoupili. Odpočinek, chlazení, aktivní zájem ze strany pana doktora o vývoj po výkonu a kontrola stavu pomocí zaslaných fotografií spolu s instrukcemi, jak se dále starat. Po vyndání stehů už jsem viděla rukopis pan doktora, který jsem znala od členů rodiny či známých. Přesněji-neviděla jsem, kromě malého otoku a zbytku modřinek, téměř nic:). Dr.Ouzký vede řez úplně těsně pod řasami, šije intradermálním stehem bez zakončení uzly na koncích, čímž je možná viditelnost jizvy minimalizována. Stejný rukopis, ale u každého z nás po zvážení mnoha faktorů postup individuálně přizpůsobený. Kromě lepšího vzhledu mi plastika obojích víček, výrazně již po úpravě HV, přinesla lepší vidění, oči nejsou po ránu oteklé a večer unavené a zcela zmizela letitá migréna :)!, která vyžadovala úpravu životosprávy a medikaci. To si už přes dva roky moc užívám! Přiložené fotografie dokumentují vše výše popsané a asi netřeba komentářů. Na foto s porovnáním celého obličeje je vidět, jak velkou změnu tyto “ malé” výkony u mně znamenaly oproti stavu před 2 roky a zároveň ukazují, jak je výsledek přirozený a “ mně vlastní” ve srovnání s foto z mládí před 33 lety. To je plastická chirurgie v podání MUDr.Martina Ouzkého, jak jsem ji já a už i spousta dalších v mém okolí poznala. Precizní práce, naprosto ojedinělý přístup s opravdovým zájmem o pacienta i o vývoj po výkonu dál v čase, u estetických výkonů přirozenost, individuální a komplexní přístup, jemná práce a cit pro estetiku. Na mé stokilometrové “ výlety” za panem doktorem pro malý refresh obličeje se i do budoucna moc těším. Návrat mezi zdravé, výrazně lepší vzhled, zlepšení kvality života, má radost z toho všeho každý den a další mé těžko popsatelné krásné pocity i neskutečná lidská a profesionální péče pana doktora Ouzkého - za to vše:)!!!! s velkou pokorou k jeho práci a ohromnou vděčností panu doktorovi velice a zcela upřímně DĚKUJI :)!

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
45 let, operace dolních víček let

Paní doktorka Krajcová je profesional, má zkušenosti z operačního sálu. Je velmi příjemná,vše vysvětlí a navíc perfekcionalista - výsledek je skvělý. Hojení proběhlo také podle očekávání, dva dny v klidu na lůžku, pak nenáročný běžný denní režim....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.