24. 9. 2018 · Aktualizováno: 13. 9. 2023

Recenze MUDr. Taisir Zakout

4 adresy v Moravskoslezský kraj

Hodnocení od rijnovka745962:

Recenze MUDr. Taisir Zakout

Hezký den, úvodem bych řekla snad jediné - plastická chirurgie zázraky skutečně nedělá, ale pan doktor Taisir Zakout ano! V co největší stručnosti se Vám pokusím vysvětlit proč. Vzhled mého dekoltu mě trápil již od dospívání. Prsa byla ptotická, daleko od sebe, dvorce pod prsy, velikost B/C. A už na první pohled byla ku poměru postavy velmi malá. Mám totiž vystouplý široký hrudní koš, který značně determinoval neestetický vzhled poprsí. Před pár lety jsem podstoupila svou první augmentaci společně s malou modelací. Tehdy ještě u jiného operatéra. Tenkrát jsem myslela, že mé psychické trápení skončilo. Po sundání obvazů a následného nekonečného čekání, až si prsa "sednou", nastalo obrovské zklamání. Prsa (400 ml Mentor, push-up podprsenka D) ani v push-up podprsence nevypadala jako prsa. Byly to jen dvě bouličky s mezerou téměř na dlaň. O jizvách a přístupu tehdejšího operatéra raději pomlčím, nerada kritizuji v nepřítomnosti daného člověka. Několik dalších let jsem se tedy trápila, byť jinak. Ani po plastické operaci jsem nemohla nosit šaty s výstřihem - žádný jsem totiž neměla!!! A to by bylo to nejmenší. O psychickém stavu a pocitu absolutního zmaru bych se rozepisovala zbytečně dlouho. Hledala jsem tedy dál. Oslovovala odborníky z celé republiky. Tolikrát mi bylo řečeno, že se s mým dekoltem nedá nic dělat a ať se s tím prostě smířím! Vždyť jsem hezká mladá holka a prsa nejsou vše... Byla jsem už zoufalá. Dokonce jsem jednou použila historku, že si přivydělávám focením, haha, myslela jsem, že tak docílím větší snahy o vyřešení mého problému. Jednoduše čirá zoufalost.... A i tak beze změny stanoviska. S každým dalším vyjádřením jsem upadala do většího a většího zmaru... Můj otec už se na to dál nemohl dívat. A připomněl mi pana doktora Zakouta, kterého znal z dřívějška a lidsky a charakterově na něj zapůsobil natolik, že trval na tom, ať se nevzdávám a zkusím se s panem doktorem Zakoutem poradit. Stejně tak se vyjádřila i má maminka, která po seznámení s prací bývalého pl. chirurga sama řekla, že to musíme dotáhnout do zdárného konce. A bylo to tím nejlepším rozhodnutím v mém životě. Bez nadsázky! Pan doktor Zakout je skutečný profesiónal. Již při domlouvání konzultace byl nesmírně ochotný. Poté i při osobní konzultaci. Choval se nesmírně vstřícně a chápavě. A to jsem jen žena z lidu, která (slovy jiných chirurgů) nepotřebuje hezký dekolt. Pan doktor nerozlišuje, jestli jste celebrita nebo úřednice. Každá klientka je pro něj prioritní. A z vlastní zkušenosti si troufnu tvrdit, že udělá maximum pro spokojenost každého. Velice pozorně mě vyslechl. Skutečně se zajímal o mé přání (velice nadstandardní). Věnoval mi spoustu času (a to i při mých četných dodatečných elektronických dotazech). Neváhal zvednout telefon a kontaktovat distributora, aby pro mne vybral to nejlepší. Protože pan doktor sám takový je!!! U jiných jsem se dočkala jen rad, jak se smířit s mým defektem - pan doktor Zakout nabídl řešení. Domluvili jsme se tedy na operaci. Po předchozí zkušenosti jsem byla velice skeptická, ale pan doktor měl mou důvěru. Samotný průběh byl téměř bezbolestný (jak už to při reaugmentacích bývá). Tým sestřiček pana doktora byl stejně profesiónální jako on sám a jejich nesmírná vstřícnost a podpora mi velice pomohly přečkat celou tu dlouho cestu za "normálním" dekoltem. Za zmínku určitě stojí i příjemné prostředí kliniky a pokoje pro klienty, kde je snadné cítit se jako doma. Když jsem uviděla v zrcadle výsledek práce pana doktora Zakouta, myslela jsem, že budu plakat. Jako tehdy u jeho kolegy, ale ze zcela opačného důvodu! Výsledek předčil veškerá má očekávání! Mohu už říct jen toto: Pan doktor Zakout je kouzelník! A děkuji. Pane doktore, děkuji, že jste mi dal šanci a dar. Nesmírně Vám děkuji. A doporučuji pana doktora Zakouta všem, kteří už ztratili naději.

Komentáře (3)

Říjnovko, váš příběh je velmi zajímavý, nevložila byste fotky pro lepší představu, prosím?
Take by me zajimalo foto a gratuluji ze jste to nevzdala
Velmi dojemné máte pravdu je to profik

Reaugmentace - MUDr. Kalinová

Úžasný přístup a práce paní doktorky, určitě vřele doporučuji, skvělý kolektiv a zázemí.Paní doktorka je profesionál na svém místě. Reaugmentaci jsem podstoupila již před rokem na jiné klinice, měla jsem však po zákroku problém se špatně uvolněným...