Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

31. 7. 2020 · Aktualizováno: 9. 3. 2021

Přirozené zvětšení prsou

Stojí to za to
Průměrná cena: 87.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Na zákrok jsem se rozhodla jít kvůli nízkému sebevědomí a to v profesním i osobním životě. Můj požadavek bylo mít plný dekolt, ale stále vypadat přirozeně, protože jsem chtěla předejít narážkám na "umělost". S výsledkem jsem velice spokojená, i když první týdny byly jak fyzicky, tak psychicky velice náročné.

Většinou svá rozhodnutí zpětně rozebírám a v tomto případě jsem furt zvažovala, jestli jsem nešla do moc malých či velkých implantátů, jelikož jsem předepsaných 6 týdnů nosila stahovací podprsenku a ta tolik neumožnuje vidět výsledek. Nicméně, byla jsem si jistá, že jsem byla v nejlepších rukou a pana doktora, který ví co dělá, takže jsem své pochybnosti zahnala.

Hojení probíhalo bez vážných problémů, cca po 2 týdnech jsem začala chodit na vycházky a po 6 týdnech jsem se vrátila ke svému sportovnímu režimu.

Na klinice Esthé jsem byla velice spokojená jak s panem doktorem, tak se setřičkami, které byly velice ochotné. Jediné, co bych vyčetla z celé mé zkušenosti je čekání na samotný zákrok. Rozumím tomu, že klinika Esthé je velice vytížená různými zákroky, ale vzhledem k tomu, že jsem byla objednaná na 10:00, nebylo zrovna příjemné čekat na můj zákrok až do pozdního večera bez dostatečných informací. Jde asi i o mou povahu, ale byla bych radši, kdybych měla větší jistotu a nemusela tak dlouho nervózně čekat.

Každopádně, kliniku Esthé velice doporučuji. Obvzlášť ochotného pana doktora Karla Urbana.

2

Komentáře (2)

Prosím jaké implantáty máte?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.