MUDr. Vanesa Szabadova
MUDr. Vanesa Szabadova

MUDr. Vanesa Szabadova

Premium
(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Moravskoslezský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 8 hodin
MUDr. Vanesa Szabadova
MUDr. Vanesa Szabadova Premium
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • 156 návštěv profilu

MUDr. Vanesa Szabadová je talentovaná a všestranná lékařka, která se specializuje na popáleninovou a plastickou rekonstrukční chirurgii a estetickou medicínu. Absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, kde získala titul MUDr. Po úspěšném dokončení studia pokračovala ve specializovaném vzdělávání v oboru plastické chirurgie na Ostravské univerzitě. Díky svému odhodlání a neustálému vzdělávání získala řadu certifikací zaměřených na pokročilé techniky výplní kyselinou hyaluronovou, aplikaci botulotoxinu, tekutý lifting, kolagenové stimulace pleti a další anti-aging procedury.

MUDr. Szabadová také absolvovala několik stáží na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a v jiných renomovaných pracovištích v tuzemsku i zahraničí. Během těchto stáží nabrala cenné zkušenosti a bohaté znalosti, které neustále rozšiřuje na různých vzdělávacích kongresech. Je známá pro svůj kreativní a individuální přístup k řešení stárnutí a beautifikací, a díky svému nadšení a komplexnosti dokáže splnit veškerá přání svých pacientů.

MUDr. Szabadová se specializuje na progresivní techniky tvarování obličeje a brady, zvětšení rtů technikami Russian a Michelangelo Lips, a také na lipolýzu problematických tukových ložisek. Nabízí široké spektrum estetických zákroků, včetně lip flipu, odstranění nadměrného pocení, zjemnění nosoretních vrásek, nose flipu a mnoha dalších. Její přístup je vždy zaměřen na dosažení přirozeného vzhledu a maximální spokojenosti pacienta.

Na klinice Bestée Clinic Ostrava a také Iconic Institute Praha kde MUDr. Szabadová působí, je součástí týmu nejtalentovanějších a respektovaných lékařů a specializovaných odborníků v oboru. Klinika nabízí pacientům moderní a přátelské prostředí, kde se kombinuje klinická a chirurgická excelence s individuálním přístupem ke každému pacientovi. Klinika byla založena s cílem poskytovat nejvyšší možnou úroveň péče a optimální výsledky pro každého pacienta.

MUDr. Vanesa Szabadová se těší na vaši návštěvu a jsou připraveni poskytnout vám nejvyšší úroveň péče v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Kyselina hyaluronová

Chci paní doktorku moc a moc doporučit , podstoupila jsem u ni zvětšení rtů a výplň brady a jsem moc spokojena, po aplikaci rtů jsem byla bez otoku a a bez modřin ❤️ Moc se těším na další návštěvu 😍 ..

Zvětšení rtů

Paní doktorka je skvělá, pečlivá. Je první, od koho mě zvětšení rtů skoro nebolelo, a rty vypadají nádherně. Moc doporučuji.

Požádejte: MUDr. Vanesa Szabadova o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (9)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Vanesa Szabadova o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!