38 let, Augmentace + abdominoplastika s liposukcí boků a nohou

Registrovaný uživatel

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o recenzi na kliniku Formé. V červnu jsem zde podstoupila augmentaci + abdominoplastiku s liposukcí boků. Ani jsem nebyla rozhodnuta, ke kterému lékaři se objednám na konzultaci, nakonec mě slečna na recepci objednala k MUDr. Petru Hýžovi, a bylo to nejlepší rozhodnutí. Na konzultaci byl velice vstřícný, působil velmi profesionálním dojmem, dokonce se u konzultace i zasmějete :-) Domluvili jsme se, že nejdříve provedeme augmentaci + abdominoplastiku s liposukcí boků a liposukci nohou necháme na jindy, vše najednou by byl moc velký zákrok. V den operaci byli všichni na klinice milí, ochotní, měla jsem strašné nervy, ale dokázali mě uklidnit. Sestřičky, anesteziolog, v neposlední řadě pan doktor, byli úžasní. Po probuzení z narkózy mě čekal šok, ale velmi příjemný šok, nemohla jsem uvěřit, že to ošklivé břicho je pryč, až se mi chtělo brečet štěstím. Samozřejmě byly bolesti, ale sestřičky Vám se vším pomáhají. Manžel a 2 děti za mnou mohli pár hodin po operaci na návštěvu. Dnes po 2 měsících od operace jsem všem na klinice vděčná za to, jak vypadám. Prsa mám krásně přirozená, Motiva 360, po břiše ani památky, a nohy na kterých jsem byla 30.7. pomalu splaskávají. Kliniku Formé rozhodně doporučuji, nemám jedinou špatnou zkušenost, žádné komplikace, a pokud bych uvažovala o další plastické operaci, půjdu jedině do Formé.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

je, fotky se zobrazují bohužel hrozně malinké, zkuste prosím nahrát znovu...ale i tak musím říct, že výsledek vypadá naprosto úžasně. Měla jste vystouplé bříško po dětech?

Lucie

Ahoj mám prosbu podstoupila jsem to samé ale liposukci břicha ne boku. Byla jsem 7.8 2018 :-) chtěla jsem se zeptat jestli máš ještě na břiše otoky? Já jsem stoho docela na prášky byla jsem tedy na miniabdominoplastice a síly mi rozestup až nahoru 6cm. Prsa mám úplně ok jen to břicho zlobí

Snad už budou fotky lepší😃 Po dětech také,…

Registrovaný uživatel

Snad už budou fotky lepší😃 Po dětech také, měla jsem 2 císaře, a mám problémy se štítnou žlázou, před dvěma lety musela jít ven a beru dost hormonů,a zhubnout nešlo.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

už jsou v pořádku :-), teda výsledek je fakt ohromující!!!! Teď se asi budete muset nějak udržovat, že? Je to tak, že po liposukci pokud se začne jíst "víc" zase se to přibere?

Zobrazit odpovědi 2
Registrovaný uživatel

Po liposukci by člověk neměl přibrat na partiích, které mu byly odsáty, protože se každý rodíme s určitým počtem tukových buněk, které se při tloustnutí zvětšují, ale jak je odstraníte, neměli by se již ve stejné partii objevit. O to je to zrádnější, že můžete začít tloustnout jinde :-( Já osobně budu dodržovat nízkosacharidové stravování, které mi pomohlo po prvním porodu a nějaký pohyb. Na první kontrole po abdominoplastice jsem byla na vyndání drenů u Dr. Vaška a v nadsázce mi říkal "teď vypadáte úžasně, a od teď žádné sladkosti, zmrzlinky, ale jen maso a zeleninu" :-) což je vlastně princip nízkosacharidovky.

Reakce na Registrovaný uživatel
Nelinka1990

Dobrý den mohla by jste zveřeknit cenu kolik stálo celé úsilí ?.. děkuji Moc Nela

Dobrý den, ďakujeme za Vaše milé slova,…

FORMÉ Clinic

Dobrý den, ďakujeme za Vaše milé slova, sme radi, že ste s výsledkom spokojná. Snažili sme sa urobiť maximum pre výsledok a Vaše pohodlie na klinike. Budeme radi, keď nás navštívite aj v budúcnosti. Želáme rychlé dohojenie. Formé clinic

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí