Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 příspěvky · Shrnutí příběhu:

Augmentace Mudr. Vřeský Ostrava: Splnil se mi sen

Stojí to za to
Průměrná cena: 70.000 Kč
122351
122352
122353
122354
19936
19937
86291
+3
86292

Hodnocení od Romish:

Augmentace Mudr. Vřeský Ostrava: Splnil se mi sen
14. 7. 2021 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Rhinoplastika MUDr Vřesky Ostrava

122351
122352
122353
122354

Před 4 týdny jsem absolvovala plastiku nosu kterou jsem si přála celý život , kvůli strachu (že je to operace na obličeji a velmi delikátní náročná operace ) oddalovala a oddalovala . I kvůli zdravotním potížím jsem se rozhodla do toho praštit. Jelikož jsem měla cely život problémy s dýcháním nosem , které se věkem zvýrazňovaly. Samozdrejmě tam byl i celkový komplex , svůj nos jsem nenáviděla , působil ostře zakládám si na vzhledu Barbie , obdivovala jsem vždy malé nosiky . Pan doktor Vřesky mi naprosto splnil mé očekávání udělal to o co jsem žádala dle přání mi udělal nosik který přímo padne l obličeji . Operace proběhla hladce bez komplikaci , i když je nosik ještě napuchly jsem spokojena a stastna jen lituji že jsem nesla na operaci dřív !! Konečně mohu dýchat nosem o 90procent lepší ! Operace nebyla tak hrozná dalo se všechno přežít nebylo to tak hrozné jak jsem se bála :)) po 4 týdnech vypadam normálně . Konečně nevypadam z profilu jako ježibaba nemusím se stydet fotit se z boku naopak to teď miluji . Těším se až nosík splaskne a bude ve finální podobě už teď je nadstandardní ! Pan doktor Vřesky je kapacita všech chirurgů mám od nej i prsa 4 rokem a mohu říct ze jsou čím dal krásnější každý chvali ❤️❤️‼️ Děkuji za plnění mých snů ! Tímto chci ze srdce poděkovat personálu Cleopatra Clinik a zlatemu panu doktorovi a doporučit všem ženám které mají trápení ze sebou 🌸🌸

2

Komentáře (2)

ahojda, super práce. Jak prsa tak nos!! Koukám, že k jinému chirurgovi už nepůjdeš, je to tak?
Odpovědět
Proč filtry???
Odpovědět
23. 8. 2018 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Augmentace Mudr. Vřeský Ostrava: Splnil se mi sen

86291
86292

3.9 jsem podstoupila Augmentaci u užasného chirurga Mudr . B.Vřeského na klinice LLC v Ostravě . S klinikou jsem byla velmi spokojená az nadstandartně ♥ milé hodné sestřičky které se staraly nepřetržitě . Tímto krokem se mi splnil ten největší sen který jsem si přála již od puberty . Pan doktor je zlatý člověk hodný vstřícny když jsem se viděla poprvé v zrcadle nevěříla jsem tomu , naprosto odhadl mé přání velikost celkový tvar jsem nadmíru spokojená a nechápu do dnes jak to mohlo jít ( z jedniček nádherné velké prsa ) Mám 500ml pod svalem bylo to mé přání mít velká prsa práce je dvedena přesně dle mého popisu a mych přiložených fotografií. Budu panu dokotorovi již napořád vděčná :) konečně se cítím jako "žena" Ze vším všudy . Děkuji celému personálu za splnění Snu za to že mě udělali šťastnější:-) . Vše probíhá bez komplikací jsem 9 den po operaci a cítím se báječně již bez bolesti .) V pondělí mě čeká vytažení stehu :-):-) . Tímto chci kliniku všem vřele doporučit hlavně pana doktora Vřeského, dělá nejkrásnější prsa ♥ !

9

Komentářů (9)

Romish, děkuju za Tvoje nadšené hodnocení. Prsa vypadají vážně super. Asi máš ještě otoky, viď? Vložíš fotku i až otoky opadnou? Ale i tak jsou poměrně velká, jakou značku implantátů máš? A o kolik se zvětšovalo? Moc by mě zajímalo jaká prsa jsi měla předtím - nevložila bys fotku před augmentací?
Odpovědět
Moc nás těší Vaše spokojenost :) Užívejte si vysněného dekoltu. <br />
Zdravíme z Motivy!
Odpovědět
Děkuji Vám všem moc ♥ Vkládám fotku bez otoku po 4 tydnech:-) značka implatatu Motiva ♥ vysoký profil mám v jednom prsu 450 v druhem 500 ml (byla velká asymetrie pan doktor to nádherně vyrovnal . Fotka před a po je vložena v přispěvku měla jsem jedničky ted mám velikost 65G.
Odpovědět
Můžu se zeptat, jakou máš prosím výšku a kolik cm pod prsy? Děkuji :))
Odpovědět
Dobrý den ozývám se po 2 měsících po operaci :-)) prsa jsou mnohem krasnější než na začítku začínají se tvarovat usazovat měknout. Vypaají přirozeněji tvar se nádherně modeluje :-) ♥ jsem víc a víc spokojená s praci užasného pana Vřeského:-)))) ♥ Prsa jsou užasné !
Odpovědět
Ukazete prosim prsa ted? Taky chci k panu doktorovi a mam 1 a chci 550 tak me zajima vase foto ted jak prsa vypadaji❤️
Odpovědět
Vlozite prosim foto nyni ? Taky se chystam k panu doktorovi???
Odpovědět
jakou mas velikost prosim a kolik meris a kg
Odpovědět
Mužu se zeptat prosím na cenu? :)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Motiva 400ml Round Full profil

Dne 31.1.2018 jsem podstoupila augmentaci prsou. Při první konzultaci jsem věděla, že jsem se svěřila panu Doktorovi do správných rukou!! Pan Doktor je neskutečně profesionální, sympatický a milý!! I přes můj strach mi vše do podrobna vysvětlil...

Číst dál
Zvětšení prsou z B na D (415ml)

Skvělá práce pana Prose! Je to odborník a pro mě největší kapacita v celé republice. Po přečtení všech recenzí na internetu ohledně zvětšení prsou jsem si vybrala jej a nelituji. Jsem již 8 měsíců po zákroku a prsa vypadají velmi přirozeně....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.